18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
darek1234 2023-11-30, 18:56
To był niemy kacap, bo brak "job twoju mać" i "ticha, normalna"
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-11-30, 19:00 26
Kacapski cymbał mógł na czołówę w drzewo jebnąć. Mega niedosyt...
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-30, 20:11 1
Miał zielone, więc ocb...?
Zgłoś
Avatar
Ramzes2504 2023-11-30, 23:58
smc napisał/a:

Miał zielone, więc ocb...?

Zgłoś
Avatar
viking19 2023-12-01, 1:24 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Jeszcze szybciej mógł zapierdalać



zwariowałeś??
nie dało się szybciej, bo przecież ślisko jak skurwysyn.
nie każdy szaleje za kółkiem. xD
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2023-12-01, 7:04 3
Tak trochę nie na temat. Jeżdżę ciężarówka i swojego czasu jeździłem po RUS, UA i ogólnie wschodzie. Coś czego można im pozazdrościć i jest nawet na nagraniu to swiatla, kurwa tak zajebista sprawa że brak słów, zanim zrobi się pomarańczowe to parę razy mogą zielone. U nas mogliby tak zrobić na każdych światłach ale u nas wola wpierdalać kasę na kamery które Cie jebia jak przejedziesz na czerwonym
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2023-12-01, 8:06 1
skoorviel napisał/a:

Tak trochę nie na temat. Jeżdżę ciężarówka i swojego czasu jeździłem po RUS, UA i ogólnie wschodzie. Coś czego można im pozazdrościć i jest nawet na nagraniu to swiatla, kurwa tak zajebista sprawa że brak słów, zanim zrobi się pomarańczowe to parę razy mogą zielone. U nas mogliby tak zrobić na każdych światłach ale u nas wola wpierdalać kasę na kamery które Cie jebia jak przejedziesz na czerwonym



Dokładnie tak, jedziesz załadowany 24t, i zwalniasz bez sensu, jedziesz juz te 40km/h i musisz deptać hamulec do spodu bo czerwone. Jakbyś jechał 90 to byś zdążył przejechać ale kto wiedział. Maszynki do zarabiania kasy.
Zgłoś