18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
C................y 2013-11-30, 5:42
@Up
Emerytury to juz nie problem, obecne zapłacimy pożyczoną kasą o moje pokolenie nie będzie miało emerytur. A właściwie będą one uzależnione od PKB i ogólnie koniunktury więc może nawet każą nam dopłacać...
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-11-30, 7:33 5
Widać, że Tymochowicz to zwykła menda i kurwa PRowska.
Jeszcze bezczelnie się przyznaje do tego, że uczy inne kurwy kłamać, po to by oszukiwać zwykłych szarych ludzi.
Szmata bez żadnych zasad i kręgosłupa moralnego, która sama, i ze swoimi kolesiami będzie tworzyć kłamstwo, i ułudę by tylko jego kolesie mogli przy korycie się nażreć, i dać mu z tego koryta pokaźne kawałki.
Amoralny człowiek, chociaż słowo człowiek przy takiej mendzie to deprecjacja tego słowa.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-11-30, 7:33 1
Znowu ten kabareciarz Mikke wygaduje swoje teorie a dzieciaki mu przyklaskują...
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-11-30, 7:35 31
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-11-30, 8:02
ciekaw jestem jak wygląda Korwin bez wąsa:)

Faktycznie zjebany typ z tego Tymochowicza. Kacapoły jakich dawno nie słuchałem.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-11-30, 8:23
man0fh0n0r napisał/a:

Popieram i głosuje



Dobrze że popierasz i wolę jego głupoty niż pierdolenie o dupie maryny i kłamanie w żywe oczy.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-30, 8:26 3
Cytat:

O kurwa, to żeś dojebał, jak ryży vatu.
Zauważ, że właśnie o to lewactwu chodzi, JKM ogólnie tak, ale ostatecznie nie bo coś tam, huj, myślisz, że dostanie się, nawet wygra wybory nagle się obwoła krulem? Nie.

Myślisz, że zniesie dochodowy? Ja tak.
Myślisz, że zniesie w stopniu znaczącym ucisk fiskalny? Ja tak.
Myślisz, że do Polski spłyną inwestorzy z całej europy, jako, że Polska pod rządami JKMa stała by się rajem podatkowym (-+)? Ja tak.
Myślisz, że przeciętny robol miałby gorzej u JKM? Ja nie.


I właśnie stałeś się dobrym przykładem osoby, która dała się zmanipulować obietnicom kolejnego, prawdomównego polityka Gdyby to co mówi Mikke było takie genialne, proste, oczywiste i efektywne, to już dawno człowiek zaprzestałby szukania "trzecich dróg", przyjętoby właśnie taki światopogląd, nie byłoby ciągłych zmian nastrojów społecznych z lewicowych na prawicowe i vice versa. Jesteście lewakami tylko w drugą stronę, niech to do was w końcu dotrze...
Zgłoś
Avatar
ćwiartek 2013-11-30, 8:39
Ja tam nie popieram JKM, ale jak słucham tej pizdy Tymochowicza, to nóż w kieszeni się otwiera.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-11-30, 8:52 3
Jak Tymochowicz otworzyl morde to prawie zwróciłem śniadanie.
Zgłoś
Avatar
filipbompensiero 2013-11-30, 9:35 1
"ten Tymochowicz widać, że ścierwo łapie za słówka, wyciąga z kontekstu i prowokuje. Nic więcej. Zero merytoryki tylko próba wyprowadzenia przeciwnika z równowagi. " Cała prawda. Nie wiem w ogóle jaki sens był w tym żeby zapraszać go do rozmowy z kimś takim jak JKM. I co on pieprzy o policji podatkowej? xD
Zgłoś
Avatar
Goger 2013-11-30, 10:03
Może i Gozdyra nie jest zbyt mądra, ale podszedł bym
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-11-30, 10:09
emka1990 napisał/a:

ten Tymochowicz widać, że ścierwo łapie za słówka, wyciąga z kontekstu i prowokuje. Nic więcej. Zero merytoryki tylko próba wyprowadzenia przeciwnika z równowagi.

I jak on szkoli polityków w ten sam sposób, to potem sie dziwić. Tylko czekać jak będą się w sejmie prali po pyskach jak w Czechach czy u skośnoślipców...



Jakby JKM umiał w taki sposób mówić - to każde wybory wygrane

Odetnijmy treść - od JKM bije pieniactwo, a od Tymochowicza spokój i opanowanie.
Zgłoś
Avatar
Sku3l 2013-11-30, 10:10 2
Czy wkońcu dadzą kogoś odpowiedniego do rozmów z JKM? Czy ciągle będą dawać jakieś świnie które będą przerywać i czepiać za słówka. To jest skandal. Niektórzy politycy srają dalej niż dupa im na to pozwala, co jak widać wychodzi w chuj komicznie. Ponownie się zawiodłem na debacie.
Zgłoś
Avatar
seba1981g 2013-11-30, 10:13 3
Może jakby Janusz wszedł do rządu , zrobiłby rewolucje i nastepnym razem każdy kolejny nowy rząd trzymałby sie na baczności , lubie go słuchać za oryginalne odpowiedzi, Jego rozwiązania są proste i zrozumiałe, co do drugiego z gości pana Tymochowicza, to nie rozumiem dlaczego został zaproszony, przecież nie jest zadnym autorytetem dla nikogo, 0 konkretności, przyszedł popisać się swoim "fachem" sory ale to jakby zaprosić do TV np. budowlańca, który by opowiadał o cegłach.
Oczekuje od takich gości troche inewencji, kreatywności a to co robi Pan Tymochowicz porównałbym do przerzucania na pustyni piaska z jednego wiaderka do drugiego, wiec po co ...
Pan Janusz jak sie wkurzy to powie cham, nie ukrywa tego jak to uczy robic Pan Tymochowicz czyli uczy polityków bycia fałszywym.
19.55 przykład zachowania Pana Tymochowicza pocisnał Panu Januszowi i odrazu na koniec tego zdania dodał "ok nie wnikajmy w to bo to bedzie powodem kolejnego konfliktu" ,to po co zaczał ten temat??? nie dajac mu szansy na obronę, sorry i On uczy naszych polityków takiego załosnego zachowania i potem wystepuje w tego typu programach, wstydziłby się, krytykuje Korwina niech więc pomoze naszym politykom poprawic losy Polakow a nie uczyc ich kłamania, tak żeby naród uwierzył...
Zgłoś
Avatar
ćwiartek 2013-11-30, 10:22
@up tyle, że on zarabia na manipulowaniu opinią, a nie na nauczaniu jak być dobrym politykiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie