18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
S................n 2013-11-30, 0:59 4
emka1990 napisał/a:

ten Tymochowicz widać, że ścierwo łapie za słówka, wyciąga z kontekstu i prowokuje. Nic więcej. Zero merytoryki tylko próba wyprowadzenia przeciwnika z równowagi.

I jak on szkoli polityków w ten sam sposób, to potem sie dziwić. Tylko czekać jak będą się w sejmie prali po pyskach jak w Czechach czy u skośnoślipców...



Obejrzyj sobie film Tymochowicza "Jak to się robi". Pokazuje on tam jak ze zwykłego prostego polaka robi się polityka. Na castingu było kilka osób i ci co mówili o uczciwości, patriotyzmie, o czynieniu dobra dla kraju odpadli w pierwszej kolejności. Ci zaś co mówili wprost, że idą do polityki dla kasy załapali się od razu.
Zgłoś
Avatar
Darkeduar 2013-11-30, 1:02 89
Niestety tutaj Pan Janusz nikogo nie zmasakrował bo nawet nie było takiej potrzeby. Tymochowicz, ten skończony idiota, zmasakrował samego siebie pierdoląc takie durnoty. Ile, ILE trzeba dać w łapę takiemu kretynowi, żeby tak bardzo próbował, nieskutecznie, oczernić człowieka ? Tymochowicz cały czas uciekał od tematu do debilnych niedomówień powtarzanych co jakiś czas na temat JKM, aby go oczernić, np. pierdolenie o niepełnosprawnych, albo cały czas powtarzał o tym że JKM jest faszystą i te jego pytania "To rozumiem, że jak pańska nowa prawica dojdzie do władzy to kobiety będą w gettach, w kajdanach razem z niepełnosprawnymi". Ten koleś ma ta zjebany beret, że szkoda mi było Janusza jak widziałem jego zażenowaną minę kiedy tego wysłuchiwał. Ale jak już ktoś wspomniał:

"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." Mahatma Gandhi

Śmierć lewactwu !
Zgłoś
Avatar
dambo 2013-11-30, 1:11 8
czemu przeciwko komuś mądremu z prawicy zawsze dadzą jakiegoś debila co nic mądrego nie powie, tylko prowokuje, zmienia ciągle temat i przeinacza wypowiedzi dodając milion rzeczy od siebie??? Myślę, że potem dużo osób twierdzi, że rację miał ten co więcej mówił, bo on atakował, a tamten się bronił. No k$%#a !!!
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-11-30, 2:51 7
Tymochowicz to niegłupi gość... Szyderca, aktor, manipulator, kameleon - to tylko niektóre z wielu określeń tego pana. Ale to, że jest niegłupi nie znaczy, że jest uczciwy, dobry i szczery. To taki Don Pedro Karamba z Krainy Deszczowców. Poczytajcie o nim.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-11-30, 3:54 2
Kto Januszowi kose sprzedał ?
Zgłoś
Avatar
firestone89 2013-11-30, 3:57 2
nie widze, zeby ktos tu kogos masakrowal, janusz jak zwykle dno...
Zgłoś
Avatar
Frycoslaw 2013-11-30, 4:13 4
Uwaga jestę expertę:
Otóż w 2001 roku pan Janusz Korwin Mikke trafił do szpitala ponieważ miał przekuty nożem brzuch w wyniku wypadku. Lewactwo próbuje kręcić aferę w okół jego osoby i tego incydentu pierdoląc że to był zamach na niego ze strony rodziny albo mafii.
Pan JKM odmawia składania dalszych wyjaśnień bo wie że co by nie powiedział zaszkodziło by to mu w sposób taki jak hitler,inwalidzi,kobiety itd.
"Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą".
Brak wyjaśnienia-mniejsza afera nakręcana przez lewactwo
Zgłoś
Avatar
Kzylka92 2013-11-30, 4:13 8
Tymochowicz rzeczywiście ma umiejętności manipulatorskie na wysokim poziomie. Za wszelką cenę próbował zmienić kierunek debaty na pojedynek personalny, czym wykazał się pospolitym chamstwem, podczas gdy Korwin kulturalnie próbował odpowiadać na zadane przez prezenterkę pytania. Smutne jest to, że my to widzimy, a społeczeństwo przed telewizorami zobaczy że to tym razem on przegrał, że przyznał że jest wariatem, że ma jakieś tajemnice.. Lewacy wytoczyli ciężkie działa
Zgłoś
Avatar
wwfdfetfthyeeqwsdqwqeqewr 2013-11-30, 4:16 1
Lubię gościa, mówi wiele ciekawych, mądrych rzeczy, fajnie się słucha, gada przede wszystkim wprost... Pierdole jednak jego rządy i ustrój. Nie chciałbym żyć w Polsce, w której panuje dyktatura, a tak by było, gdyby on rządził.
Zgłoś
Avatar
Frycoslaw 2013-11-30, 4:35 2
@wwfdfetfthyeeqwsdqwqeqewr
a co ci w jego rządach nie pasuje?
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-11-30, 4:42 1
Dajcie mi to ścierwo na długość ręki...
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-11-30, 4:50 13
O kurwa, to żeś dojebał, jak ryży vatu.
Zauważ, że właśnie o to lewactwu chodzi, JKM ogólnie tak, ale ostatecznie nie bo coś tam, huj, myślisz, że dostanie się, nawet wygra wybory nagle się obwoła krulem? Nie.

Myślisz, że zniesie dochodowy? Ja tak.
Myślisz, że zniesie w stopniu znaczącym ucisk fiskalny? Ja tak.
Myślisz, że do Polski spłyną inwestorzy z całej europy, jako, że Polska pod rządami JKMa stała by się rajem podatkowym (-+)? Ja tak.
Myślisz, że przeciętny robol miałby gorzej u JKM? Ja nie.

Ja nie ze wszystkim się zgadzam z JKM, jednak ta część z którą się zgadzam, która jest realna do przeprowadzenia - sprawia, że JKM ma mój głos, bo może coś pierdoli - ja nigdy nie słyszałem co, dużo słyszałem jego pierdolenia, jednak nie z jego ust, zrywki, manipulacje, jego poglądy są groźne, ale nie dla zwykłych ludzi.

Prawda, pamięć i sprawiedliwość bez siebie nawzajem te wartości muszą zginąć!

Druga sprawa to to, że wszelkie debaty rozgrywają się o to co złego by zrobił, gdyby doszedł do władzy, ale on nigdy nie dojdzie, jedynym śladem jaki po sobie zostawi - to punktowanie z mównicy i mediów tych wszystkich bzdur i może mała liberalizacja naszego kraju, może uwolnienie kilku zawodów, zawsze sprzeciw wobec socjalistycznych pomysłów i tyle.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-11-30, 5:17 6
wwfdfetfthyeeqwsdqwqeqewr napisał/a:

Lubię gościa, mówi wiele ciekawych, mądrych rzeczy, fajnie się słucha, gada przede wszystkim wprost... Pierdole jednak jego rządy i ustrój. Nie chciałbym żyć w Polsce, w której panuje dyktatura, a tak by było, gdyby on rządził.



I dlatego lewactwo tak "faworyzuje" kobiety. Bo one zawsze będą głosować za państwem opiekuńczym. Oczywiście to państwo jest "opiekuńcze" tylko z nazwy bo w rzeczywistości jest to maszynka do zabierania pieniędzy podatników.

Poza tym nie chciałabyś żyć w Polsce, w której panuje dyktatura. To jest dobre. Bo niby teraz mamy demokracje? Mamy jedynie raz na 4 lata możliwość wybrania sobie pana, a tak jesteśmy dla nich bydłem.

Nie mówię, że Korwin jest idealny, ale uważam, że trzeba dać mu szanse. Przy obecnych rządach cała siła robocza wyjedzie za granice i nie będzie z czego płacić emerytur za kilka lat.
Zgłoś
Avatar
gzy 2013-11-30, 5:36 28
21:28


Oj będą się z lewaków za kilkaset lat śmiać, jak z tych, co mówili kiedyś, że ziemia jest płaska.
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2013-11-30, 5:39 1
Piotr Tymochowicz (ur. 6 czerwca 1963 w Warszawie) – polski doradca mediowy, specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego, konsultant w zakresie prowadzenia negocjacji, autor i propagator metod teorii wywierania wpływu.
Autor koncepcji takich, jak m.in.: nowe ujęcie analizy transakcyjnej w zastosowaniu do analizy osobowościowej, model multitripleksowy, klasyfikacja taktyk i strategii negocjacyjnych oraz manipulacyjnych.

W 2010 Piotr Tymochowicz został prezesem i udziałowcem spółki Infinity SA. Spółka miała stworzyć portal przechowujący i rozwijający informacje o jego użytkownikach, oraz składający ich DNA w skarbcu szwajcarskiego banku. 16 lipca 2010, po debiucie spółki na rynku NewConnect, złożył rezygnację z pełnionej funkcji, twierdząc, że osiągnął wszystkie zaplanowane cele.

To zwykły trener marionetek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie