18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 16:16 2
Redrus napisał/a:

@Kashero007

Pytanie tylko, czy naprawdę Korwin chce coś zmienić, czy tylko wkręca bajeczkę społeczeństwu łaknącemu kontrowersji, buntu, odmiany. Korwin chce się po prostu dostać do koryta i czerpać z niego jak najwięcej. Ot co.


Jacy wy lewacy jestescie kurwa tepi.
JKM chce zlikwidowac wszystkie podatki, oprocz tych na prawde potrzebnych- wojsko itp. Wiec ekonomisci z sadistica w szczegolnosci lewacka spierdolina koniec swiata napiszcie z czego mialby krasc, z akiego koryta korzystac.
Podpowiem tylko, ze Korwin finasuje swoja partie ze SWOICH pieniedzy, wspiera organizacje na rzecz inwalidow, stworzyl fundacje indywidualnego ksztalcenia, ale takie ułomy jak koniecswiata potrafia go tylko nazwac faszysta(co jest nonsensem), posmiac sie z jego wynikow, ale nigdy jeszcze nie wysmial zadnego z jego pogladow. Przypadek? Nie sadze. Po prostu ldwactwo wpierdala wszedzie swoje yntelygentne posty, bo maja bol dupy, ze na Korwina moga tylko popsioczyc, bo ma sluszne poglady, ale nie potrafia obalic zadnego z jego pomyslow, podac jakis argument.
Zgłoś
Avatar
Redrus 2013-05-31, 16:27
grzechu5444 napisał/a:


Jacy wy lewacy jestescie kurwa tepi.



Skąd wiesz jakie mam poglądy? Nie znasz mnie, zamknij mordę i nie bulgotaj. Bałbym się o Polskę, w której rządziłby Korwin i jemu podobni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 16:30 2
Redrus napisał/a:



Skąd wiesz jakie mam poglądy? Nie znasz mnie, zamknij mordę i nie bulgotaj. Bałbym się o Polskę, w której rządziłby Korwin i jemu podobni ludzie.


To teraz prosze napisz dlaczego balbys sie. Szybko dojdziemy do tego, ze albo pierdolisz glupoty, albo zalozenia Janusza znasz z wyborczej. Prosze o argumenty.
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2013-05-31, 16:30 1
grzechu5444 napisał/a:

na Korwina moga tylko popsioczyc, bo ma sluszne poglady, ale nie potrafia obalic zadnego z jego pomyslow, podac jakis argument.



A pierdolone lemingi i tak na nich głosują. Wystarczy, że jakiś jebany lewak rzuci kilka hasełek, że zrobi wszystkim dobrze, da robotę i kiełbasę i już bydełko zapierdala do urny. Chuj z tym, że np. peło od dwóch kadencji realizuje absolutne przeciwieństwo swojego programu wyborczego. Leming w swoich pięciu komórkach mózgowych nie jest w stanie spamiętać takiej trudnej rzeczy jak program wyborczy.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-31, 16:43 2
No czekam aż w końcu ktoś w tym przypadku Redrus podważy argumenty Korwina (logicznym wnioskowaniem a nie zwykła bzdurną paplaniną o ideologii).
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-05-31, 16:50 3
Koniec Świata napisał/a:

@Libertinus

Zrobię ci na złość i nie umrę. To jest właśnie wolność, libertasie kutasie.





To jest ta twoja wolnosc. A teraz szybciutko lec tuskowi oddac pieniazki.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 16:57 1
Koniec Świata napisał/a:

@up

100% kapitalizmu. Dorwać się do źródła bogactwa i ssać na potęgę.


Jeszcze raz napisye, czekam, az ty i redrus podwazycie rozumowanie JKM. Mam gopcorn, a fajnie sie posmiac z lewakow, ktorzy miekna jak musza cos poprzec argumentami.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-31, 17:15
grzechu5444 napisał/a:


Jeszcze raz napisye, czekam, az ty i redrus podwazycie rozumowanie JKM. Mam gopcorn, a fajnie sie posmiac z lewakow, ktorzy miekna jak musza cos poprzec argumentami.



Argument przeciwko Korwinowi został przedstawiony, ale oczywiście zignorowany. Argument: Dlaczego Korwin-kapitalista nie zainwestuje prawdziwej kasy, żeby wypromować swoją partię? Czyżby bał się konkurencji socjalistów?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-31, 17:32 5
@Koniec Świata

Ponieważ musiałby ją:
a) uzbierać
b) ukraść
c) pożyczyć

ad. A) - nie uzbiera ponieważ każdy kto finansuje partie polityczne POWAŻNYMI pieniędzmi liczy na ustawy/przywileje które za Korwina by nie istniały
ad. B) - nie jest socjalistą, jest przeciwnikiem finansowania partii z budżetu państwa
ad. C) wg jego założeń praca polityka nie ma być głównym źródłem utrzymania zatem rodzi się problem jak to później spłacić. Poza tym nikt przy zdrowych zmysłach nie pożyczy 70 paro latkowi setek [bądź milionów] złotych. Proste.

Odnośnie Twojego pytania "co teraz?". Moja odpowiedź: ano nic, dalej będzie gnój który czy to się komuś podoba czy nie wyniesie narodowych socjalistów na świecznik.
To tak jakby lekarz powiedział Ci - masz wybór albo amputacja albo gangrena. Ty mu rzucasz w twarz "nic no i co teraz?". No cóż zostaje wzruszyć ramionami i pracować dalej a jak ktoś życzy sobie gangreny to jego wolna wola.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 17:41 1
Koniec Świata napisał/a:



Argument przeciwko Korwinowi został przedstawiony, ale oczywiście zignorowany. Argument: Dlaczego Korwin-kapitalista nie zainwestuje prawdziwej kasy, żeby wypromować swoją partię? Czyżby bał się konkurencji socjalistów?


Konkurenci socjalísci biora pieniadze na finansowanie parti z twoich i moich pieniedzy.
Korwin jak juz napisalem zarabia i finansuje od śamego poczatku swoja partie ze SWOICH zarobionybh pieniedzy.
Obalone.
Next please.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-05-31, 18:01
Kashero007 napisał/a:

@Radeghost

Przynajmniej Korwin chce coś zmienić a ślepe bydło i tak zagłosuje na tuska i jego kłamstwa, widocznie lubi być okradane na każdym kroku. Pojebańcu jeden to tyczy się też ciebie.



No proszę, pełnoletni wyborca Korwina. Jak ten czas szybko leci... Korwin jest sprawnym ideologiem, ale w żadnym wypadku nie materiałem na przywódcę. Rozgarnięci ludzie to wiedzą.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 18:21 1
MrZet napisał/a:



No proszę, pełnoletni wyborca Korwina. Jak ten czas szybko leci... Korwin jest sprawnym ideologiem, ale w żadnym wypadku nie materiałem na przywódcę. Rozgarnięci ludzie to wiedzą.


To prosze wyjasnij dlaczego, jak jeśtes rozgarniety.
Zgłoś
Avatar
Redrus 2013-05-31, 18:29
grzechu5444, Z tego powodu, że one mi nie odpowiadają. Nie wszystkie rzecz jasna, lecz większość. Boję się, że Polska, którą on stworzy będzie jednym wielkim chaosem. Jak mawiał Kononowicz - Nie bedzie niczego. Oczywiście jeżeli to co mówi JKM jest prawdą, czy tylko świetną grą aktorską.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 18:33 4
Ale podaj argument, czemu ta Polska bedzie chaosem- bo nieudolne firmy beda bankrutowac? Bo panstwo nie wyda za ciebie pienhedzy?
Nie rozumiem, wojsko i policja bedzie, wiec o jakim chaosie mowisz?
Widze, ze nie masź pojecia o jego zalozeniach(jak zreszta sie domyslalem) prawisz takie "standardowe" hasla o chaosie jak kazdy specjalista, a je zeli dojdzie do rzeczowej argumentacji to cisza, tylko haselka z tv- chaos, wyzysk, okrutny kapitalizm! Porazka.
Zgłoś
Avatar
Freesh 2013-05-31, 18:52 1
Nie wytłumaczycie tej tępej lewicowej padlinie. Niestety trzeba ich wyzywać, bo nie mogę ogarnąć ich toku rozumowania. Przedstawiamy im jasno i klarownie argumenty a oni i tak swoje, wyzwą od dzieci korwina i tyle.

Ktoś tam napisał że Korwin tak gada a jak dojdzie do koryta to wszystko się pozmienia. Jeżeli chodź troszkę byście zajeli się tym politykiem i jego historią zauważyliście byście znaczny kontrast pomiędzy nim a innymi politykami przy władzy. JKM jako jedyny chciał wprowadzić ustawe lustracyjną, która początkowo została zaakceptowana, później odrzucona. (Ustawa lustracyjna miała wyłonić agentów ). Korwin również jako jeden z nielicznych politków uczęszcza w marszach.

Odkąd pamiętam walczył z biurokracją, Unią Europejską, łapówkarstwem. Co najważniejsze od zawsze miał te same poglądy, a nie zmieniał ich jak Palikot.

tu macie "watch?v=JKbHBRymBxQ" czyli w jakis sposób media cisną po Korwinie.
Takich filmików jest mnóstwo, jak np wyzywał biedną panią Grodzką :<
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie