18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................y 2013-05-31, 19:03 2
Dziwi mnie jednie ze to jeszcze do zbiorczego nie trafilo.Administracja jest stronicza ,materialy kompromitujace korwina wchodza na glowna a materialy w ktorych otwiera ludzia oczy i gada konkrety i na temat trafiaja do zbiorczego aby mniej osob je widzialo.z mariuszem max kolonko tez jest zbiorczy ale mimo tego trafia na glowna, w przeciwienstwie do korwina.nie ma sprawiedliwosci na sadolu,a szkoda.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-31, 19:39 5
@Radeghost, zlituj się i nie kalecz nas swoim brakiem intelektu. Na służby wydajemy mniej jak 7% dochodów państwa. Dodatkowo sztandarowym hasłem Korwina jest drastyczne zmniejszenie liczby pracowników państwowych poprzez uproszczenie prawa, zlikwidowanie konieczności starania się o wiele pozwoleń i w końcu wykorzystania technologii do zwiększenia wydajności a nie grania w pasjansa. Dzięki temu w proponowanym 10% podatku można zmieścić wydatki państwa bez dodruku pieniądza ani zapożyczaniu się. Weź zwyczajny PIT, ile osób go obsługuje (w urzędach), nawet gdyby go zostawić to wystarczy przenieść obowiązek rozliczania PIT na pracodawców (udostępnić im program do automatycznego rozliczania PIT na podstawie elektronicznych wykazów zarobków pracowników które i tak w tej czy innej formie wszystkie firmy prowadzą). Ludziom udostępnić darmowe programy do rozliczania PIT w przypadku gdy nie pracują w firmach (np. artyści) z drukowaniem PITu razem z kodem. W urzędach zostawić tylko 1 osobę jako informatora o PIT oraz postawić skanery sczytujące z kodu na druku PIT dane. Tak, że jak sam musisz się rozliczyć, to skanujesz kod, potwierdzasz np. dowodem osobistym i wrzucasz deklarację do pojemnika (takiego jak na listy na poczcie). Sprawdzaniem PITów może się zająć automat wyłapujący przy okazji jakieś nieprawidłowości i przesyłający je do rozpatrzenia przez ludzi. To samo z innymi dokumentami i zaświadczeniami. Wystarczy dodać kody na wszystkich zaświadczeniach i połączyć bazy dany urzędów. Papierowy oryginał trafia do ciebie, elektroniczna kopia do systemu. Znowu eliminujesz dziesiątki tysięcy ludzi sprawdzających czy wszystko masz bo wystarczy, że wybrałbyś w systemie co chcesz zrobić, podał dane weryfikacyjne i z bazy danych zostałoby ściągnięte info czy masz wszystkie dokumenty. Potem sprawdzenie czy spełniasz kryteria i wydanie decyzji. Wszystko w kilka sekund. Gdyby informatyzacja urzędów przechodziła z pomysłem i tak jak trzeba to pracowałoby teraz może z 30-40 tys. urzędników.
Zgłoś
Avatar
Freesh 2013-05-31, 19:41 3
@up

no właśnie o takich ludziach jak Ty mówi się leming. Jakie wszystkie podatki ? Zresztą brak mi sił na dalsze tłumaczenie kolejnemu debilowi, który o Korwinie wie tyle co z TVNu lub Polsatu. Żaden lewus jak zwykle nie potrafi dać jakiegoś normalnego argumentu, jesteście tego najlepszym przykładem.

post jest do @Radeghost
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-05-31, 19:47 4
Radeghost napisał/a:

Jaką ja mam bekę z korwiniątek xD najlepiej usunac wszystkie podatki i dodrukowac sobie pieniadze! jak lepper mowil!

ta prawica to ma chyba sraczke zamiast mozgu xD nie dziwie sie, ze caly swiat ma was za zwierzeta



Twoj awatar mowi wszystko, jestes postepujacym uwsteczniemiem gatunku ludzkiego ,dyskusja na argumety z toba nie ma sensu popierwsze nie przyswoisz ich ,po drugie nic madrego i odkrywcego z siebie nie dasz do dyskusji .Tylko przesmiewcze komentarze wymyte z logiki ktore o kant dupy mozna rozbic.
Jestem pewien ze masz kogos w rodzinie ktory sie utrzymuje w funkcji pantwowyh dlatego tak zaciekle bronisz lewactwa , bo jest ci to na reke ze pansto okrada innych bo z tego zyjesz.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-31, 19:50 5
Radeghost napisał/a:

Jaką ja mam bekę z korwiniątek xD najlepiej usunac wszystkie podatki i dodrukowac sobie pieniadze! jak lepper mowil!

ta prawica to ma chyba sraczke zamiast mozgu xD nie dziwie sie, ze caly swiat ma was za zwierzeta



Kretynie Korwin nie jest zwolennikiem drukowania pieniądza tylko przeciwnie.... Popełnijcie z Końcem Świata zbiorowe samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-31, 20:15 3
Radeghost napisał/a:

Jaką ja mam bekę z korwiniątek xD najlepiej usunac wszystkie podatki i dodrukowac sobie pieniadze! jak lepper mowil!

ta prawica to ma chyba sraczke zamiast mozgu xD nie dziwie sie, ze caly swiat ma was za zwierzeta


ale twoje spierdoliny nic nie wnosza do tematu, trol cźy debil?
Zreszta widac po twoich portach, ze jestes lewusem dla ktorego bycie polakiem to hanba. Oby ktos ci kiedys porzadnie ryj rozjebal za ta antypolskosc(o ile nie jestes "kozakiem" tylko w internecie)

To jak lewusy? Bol dupy jest? Prosze o argumenty jak napisalem pare pnstow wstecz.
Zgłoś
Avatar
massq 2013-05-31, 22:04 3
Radeghost to taki lewus od czasów prywatnych serwerów wowa
Zresztą zobaczcie jego komentarze. Chyba ma jakiś kompleks polaczka, bo używa tego słowa częściej niż swojego mózgu.

Na drugi raz cytujcie komentarze, bo napisane @up niczego nie zmieni, gdyż takie warzywo posta usunie i nie będzie się z czego pośmiać

Amen
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-31, 22:09
Freesh napisał/a:

Nie wytłumaczycie tej tępej lewicowej padlinie. Niestety trzeba ich wyzywać, bo nie mogę ogarnąć ich toku rozumowania. Przedstawiamy im jasno i klarownie argumenty a oni i tak swoje, wyzwą od dzieci korwina i tyle.

Ktoś tam napisał że Korwin tak gada a jak dojdzie do koryta to wszystko się pozmienia. Jeżeli chodź troszkę byście zajeli się tym politykiem i jego historią zauważyliście byście znaczny kontrast pomiędzy nim a innymi politykami przy władzy. JKM jako jedyny chciał wprowadzić ustawe lustracyjną, która początkowo została zaakceptowana, później odrzucona. (Ustawa lustracyjna miała wyłonić agentów ). Korwin również jako jeden z nielicznych politków uczęszcza w marszach.

Odkąd pamiętam walczył z biurokracją, Unią Europejską, łapówkarstwem. Co najważniejsze od zawsze miał te same poglądy, a nie zmieniał ich jak Palikot.

tu macie "watch?v=JKbHBRymBxQ" czyli w jakis sposób media cisną po Korwinie.
Takich filmików jest mnóstwo, jak np wyzywał biedną panią Grodzką :<



Idź przemyj ryj zimną wodą , może w końcu obudzisz się z świata bajek .
''Chce zlikwidować podatki''
Może i chce ale to jest tylko puste gadania z jego strony , bo kto zlikwiduje ci podatki skoro budżet państwa się z nich utrzymuje .
Z czego ma się kraj utrzymywać , skoro wszystko zostało sprzedane za grosze prywaciarzom , a prywaciarz ogłosił plajtę i sprzedał ziemię z budynkiem za 10 krotnie większą sumę .
Także nikt ci nie zlikwiduje podatków , bo w rok cały budżet padnie .
Co fabryki na nowo ruszą , ludzie będą mieli miejsca praca , haha , z czego , skoro aby coś takiego wykonać trzeba mieć ogromny nakład własnych pieniędzy , a budżet jest mizerny .
Także nowe miejsca pracy odpadają .
Jeśli ci wystarcza tylko jego przyzwoite pierdolenie dla mediów i z tego będzie ci sie żyło lepiej to ok /

A z resztą , przecież Polska to zielona wyspa , to na chuj narzekać
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-05-31, 22:59 1
bravoteampolska napisał/a:



Idź przemyj ryj zimną wodą , może w końcu obudzisz się z świata bajek .
''Chce zlikwidować podatki''
Może i chce ale to jest tylko puste gadania z jego strony , bo kto zlikwiduje ci podatki skoro budżet państwa się z nich utrzymuje .
Z czego ma się kraj utrzymywać , skoro wszystko zostało sprzedane za grosze prywaciarzom , a prywaciarz ogłosił plajtę i sprzedał ziemię z budynkiem za 10 krotnie większą sumę .
Także nikt ci nie zlikwiduje podatków , bo w rok cały budżet padnie .
Co fabryki na nowo ruszą , ludzie będą mieli miejsca praca , haha , z czego , skoro aby coś takiego wykonać trzeba mieć ogromny nakład własnych pieniędzy , a budżet jest mizerny .
Także nowe miejsca pracy odpadają .
Jeśli ci wystarcza tylko jego przyzwoite pierdolenie dla mediów i z tego będzie ci sie żyło lepiej to ok /

A z resztą , przecież Polska to zielona wyspa , to na chuj narzekać



rece opadaja, stwierdzam ze jestes debilem.nawet nie wysililes aby przyblirzyc sobie aspiracje polityczne Korwina a mielesz ozorem.wpierw poczytaj potem zabieraj glos w dyskusji.powturze ci jeszce raz jestes debilem.intelektualna miernota,ktora nawet nie potrafi rozumiec o czym sie do niej mowi.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-31, 23:38
Squbany napisał/a:



rece opadaja, stwierdzam ze jestes debilem.nawet nie wysililes aby przyblirzyc sobie aspiracje polityczne Korwina a mielesz ozorem.wpierw poczytaj potem zabieraj glos w dyskusji.powturze ci jeszce raz jestes debilem.intelektualna miernota,ktora nawet nie potrafi rozumiec o czym sie do niej mowi.



Powturze ---> powtórzyć
Ś Ć Ł Ó Ę
Jeszce --> jeszcze
Zanim zaczniesz kogoś oceniać , warto spojrzeć na siebie , analfabeto bez szkoły.
Zgłoś
Avatar
Pavvlak 2013-05-31, 23:38 1
oh god, why?

Wiecie, że Najwyższa Izba Kontroli ocenia budżet państwa na dany rok, ale nawet jeśli wyda opinię negatywną, to nic się nie dzieje To wszystko tak komunistycznie utopijne i piękne... Jeden ocenia, drugi zatwierdza, trzeci przybija pieczątkę, a czwarty składa podpis na papierze, którego treść określa jego własne zarobki. No ale przecież każdy jest rzetelny i honorowy hehe Tylko po co nam powyżsi panowie? Podatki są na budżet państwa mówią niektórzy - Wy naprawdę nie potraficie pojąć, na co idą Wasze pieniądze?! Pomyślcie, co składa się na ten budżet? Teraz, co jest opłacane z tego budżetu? Następnie, jaką rolę odgrywa aparat urzędniczy i ile zżera pieniędzy? Zrozumcie, że to nie są rządowe pieniądze, tylko Wasze - to nie jest budżet państwa, a własność narodu. Naród tworzy państwo, a nie odwrotnie. Pozwalacie by ktoś wydawał za Was. Rząd nie ma prawa dysponować Waszymi pieniędzmi - podatkami, bo to nie jest jego!
Wyobraźcie sobie system, w którym nikt nie zabiera Wam waszych pieniędzy i nie dysponuje nimi wg własnego uznania. System, w którym państwo ogranicza się do roli opieki nad wolnością i bezpieczeństwem obywateli, na co pobiera minimalne podatki. System, w którym to Wy jesteście odpowiedzialni za siebie, swoją przyszłość i rodzinę, przy czym państwo nie daje Wam ryby, a wędkę, byście mogli sami łowić i wspinać się wyżej.

To bez sensu, do kogo ja to piszę...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-01, 0:01
bravoteampolska napisał/a:



Idź przemyj ryj zimną wodą , może w końcu obudzisz się z świata bajek .
''Chce zlikwidować podatki''
Może i chce ale to jest tylko puste gadania z jego strony , bo kto zlikwiduje ci podatki skoro budżet państwa się z nich utrzymuje .
Z czego ma się kraj utrzymywać , skoro wszystko zostało sprzedane za grosze prywaciarzom , a prywaciarz ogłosił plajtę i sprzedał ziemię z budynkiem za 10 krotnie większą sumę .
Także nikt ci nie zlikwiduje podatków , bo w rok cały budżet padnie .
Co fabryki na nowo ruszą , ludzie będą mieli miejsca praca , haha , z czego , skoro aby coś takiego wykonać trzeba mieć ogromny nakład własnych pieniędzy , a budżet jest mizerny .
Także nowe miejsca pracy odpadają .
Jeśli ci wystarcza tylko jego przyzwoite pierdolenie dla mediów i z tego będzie ci sie żyło lepiej to ok /

A z resztą , przecież Polska to zielona wyspa , to na chuj narzekać



Przeciez budzet istnieje tylko dzieki podatkom, wiec co ty pierdolisz, podatki na wojsko, policje- budzet na wojsko i policjd. Podatki na sltzbe zdrowia i edukacje- budzet na zdrowie i edukacje... Jezełi nie bedzie panstwowej opiekh zdrowotnejz to nie potrzebny bedzie budzet na nia, czaisz?

Nie bedzie miejsc pracy, fabrykí upadna? Przeciez to sa prywatni przedsiebiorcy, ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-01, 0:13
Wszyscy prawicowi ujadacze przewidują, że już niedługo wszystko pierdolnie. Ja przewiduję, że Korwin dostanie w dupę w najbliższych wyborach. Moje jasnowidzenie jest bardziej wiarygodne.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-01, 0:31 1
Koniec Świata napisał/a:

Wszyscy prawicowi ujadacze przewidują, że już niedługo wszystko pierdolnie. Ja przewiduję, że Korwin dostanie w dupę w najbliższych wyborach. Moje jasnowidzenie jest bardziej wiarygodne.


Banka wkoncu peknie, ale czy po 1929 nastapil koniec swiata? Prawdopodobnie czeka nas hiperinflacja, i sposob rozwiazania tego problemu uksztaltuje przyszlosc swiata.
Mozesz sie zdziwic jak wejdzie w koalicje z narodowcami i wleza do sejmu...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-01, 0:35 1
Koniec Świata napisał/a:

Wszyscy prawicowi ujadacze przewidują, że już niedługo wszystko pierdolnie. Ja przewiduję, że Korwin dostanie w dupę w najbliższych wyborach. Moje jasnowidzenie jest bardziej wiarygodne.



Moglem przewidziec, ze lewacki cep jak przyjdzie co do czego to nie poda argumentow, tylko jak to lewak bedzie bredzic o ideologi itp, bo na dyskusje z lewakiem na jakims poziomie nie ma co liczyc, wczesniejsi wojujacy przeciwnicy Korwina po tym jak poprosilem o argument, dlaczdgo tak sadza o Korwinie ucicgli, lub rzucili haselkd o chaosie i basta ach trzeba zrobic screna i przy kazdej sytuacji, gdzie lewactwo pluje sie do Korwina trzeba wklejac ta dyskusje- pokaze, ze lewi pierdola, zeby pierdolic.
Tak wiem- duzo razy lewak. Mozna w te miejsca wstawic gowno, ułomy, zwierzeta, prymitywy, wszystko pasuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie