18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................n 2013-06-01, 0:43
Korwin moi drodzy to jest taki Pan, który prawdopodobnie jest od lat opłacany, żeby rozpieprzal prawicę. Schemat zawsze jest taki sam:
1) Korwin mówi z sensem i przyciąga elektrorat niebezpieczny dla establishmentu.
2) Wiemy już ile jest tego elektoratu i kogo wziać za mordę po wyborach.
3) Korwin ma już na tyle dużo poparcia, że zaczynaja go pokazywać w TV.
4) Korwin puszcza publicznie bąka w TV, tzn. wypowiedź teoretycznie mądrą, ale możliwą do zinterpretowania na kilka sposobów i ewidentnie obraźliwą dla jakiejś popularnej grupy społecznej. Równolegle szerzy zamęt posród swoich zwolenników pozując na niekoronowanego króla Polski.
5) Odium spływa na potencjalnych wyborców Korwina - zawstydzeni i zawiedzeni prawicą już na nią nie głosują, głosują teraz np. na Palikota.
6) Kolejny projekt Korwina rozpierdala się na kawałki, ale tak ma być - zebrać i zanihilować.
7) Korwin dostaje wypłatę od razwiedki albo, co bardziej prawdopodobne, od kochanej Pani Anieli (biorąc pod uwagę jego gorliwość w dążeniu do lustracji komuny w 1992r) - w interesie żadnego z potencjalnych mocodawcow nie jest powstanie silnej prawicy w Polsce, szczególnie prawicy o korzeniach narodowych.

Przed ostatnimi wyborami był świetny cyrk, jak Korwin zorganizował konferencję z Palikotem na której tak zagrał żeby wyszło, że Palikot to taki bardziej umiarkowany Korwin i będzie gites. I wszystkie prawie głosy wyborcze wróciły do macierzy, czyli do PO, które Palikota spłodziło tylko po to, żeby przyciągnać ten elektorat. Ale młodzi gówno jeszcze wiecie o tym, jak się robi politykę, wiec tego nie widzicie. Z Korwina prędzej czy później trzeba sie wyleczyć i zacząć mysleć samodzielnie. Amen.

Osobą godną zaufania na horyzoncie politycznym może być obecnie Marian Kowalski. Chłop chce dobrze, ale i tak go pewnie wyportkują. Jeżeli gra to genialnie - wydaje mi sie, że mu na Polsce zależy. Generalnie czas pokaże - myślcie przy urnie, chociaż obawiam się, że nastepne wybory zostaną i tak sfałszowane. Nie zwracajcie uwagi na ludzi, którzy mówią z sensem, tylko na tych, co takie słowa poparli czynami !

A - jeszcze jedno - powierzylibyście swój los i pieniądze facetowi, ktory pół życia zajmuje się zawodową grą w brydża, czyli utrzymuje się z hazardu ? Brydż jest grą częściowo losową, czyli jest to hazard i koniec !
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-01, 0:51 1
@Koniec Świata

Widzisz bo to jest tak z profilaktyką. Jest nieefektowna. Jeśli pan A powie do pana B nie rób tego bo zrobisz sobie krzywdę, pan B nie posłucha to pan A jest mądry - coś przewidział. Niestety marna pociecha bo to coś się już wydarzyło.
Jeśli natomiast pan B tego nie zrobi i nic mu się nie stanie to zaraz znajdzie się tłum głupio-mądrych mówiących, że to co chciał zrobić pan B jest fajne i całkowicie bezpieczne.
Mówili mądrzy ludzie, że ciapate to zło. Wierzono mądrym ludziom, nic się nie działo to nagle ktoś wymyślił, że przesadzają. No i mamy efekty. USA, Wlk. Brytania, Francja, Niemcy. Spokojnie to się rozkręca. No tak została im satysfakcja, że mieli rację.

My nie chcemy mieć satysfakcji za te kilka, kilkanaście lat. Wyjebane na puste uczucia. Ja nie chcę doświadczyć tego czym rozpropagowanie miłości do socjalizmu będzie skutkować. Dobrobyt pochodzi z ciężkiej pracy nie z rozdawnictwa.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-06-01, 1:45
grzechu5444 napisał/a:


To prosze wyjasnij dlaczego, jak jeśtes rozgarniety.



Nie widzę powodu żeby cię w jakiś sposób przekonywać, jeśli wydaje ci się, że gość, który w swoim życiu wygłaszał tak popierdolone zdania jak Korwin może być przywódcą w demokratycznej Europie, która jest systemem naczyń silnie połączonych, to znaczy, że nie mamy o czym rozmawiać. To, że ktoś ma racje w pewnych kwestiach, że jest inteligentny, nie znaczy, że nadaje się na wodza. Obejrzyj sobie House of Cards, to tylko serial, ale tam nikt nie pierdoli melodii typu pff pluje na homosia, to jebany komunista, a ten w ogóle to idiota. W byciu politykiem chodzi o umiejętność manipulacji i przemycania swoich prawd w sposób taki, aby przeciętny Kowalski nie miał świadomości, że jest indoktrynowany. Ważne by zajmowali się tym właściwi ludzie, z właściwymi ideałami. Korwin postanowił robić to na swój własny sposób , fajny w internecie, ale nie w życiu. Nikt świadomy, kto ma wiedzę politologiczną, prowadzi własny biznes, albo chce mieszkać w kraju aspirującym do miana europejskiego, który robi interesy z Europą Zachodnią nie chce mieć takiego reprezentanta. Taki koleś jest nieobliczalny, nieetyczny, nie przystaje do obecnych czasów. Przywódców plebsu już mieliśmy za czasów elektryków. Także w sumie nie interesuje mnie wasz zachwyt nad gościem z niby partią, z niby elektoratem, w niby rzeczywistości, który nigdy nic nie wygra i nigdy nic nie ugra. Jego jedyną siłą jest intelekt i brak inteligencji u jego rozmówców z superstacji i inny chójowych mediów typu polsat. Ich naprawde nie jest trudno stłamsić.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-01, 9:26 1
Radeghost,

Po prostu są sfrustrowani, że Korwin co wybory robi ich w chuja, a ich narodowe rewolucje nie wypalają, więc muszą się wyżyć na złowieszczych lewakach. Epidemia bólu dupy na prawicy jest największa od lat.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-06-01, 10:04 1
@Koniec świata, na polityka byś się nadawał bo wyjmujesz argumenty totalnie z dupy.

Cała dyskusja toczy się na gruncie MY- "Korwin nie zawsze mówi ładnie ale mówi z sensem, jeśli się z tym nie zgadzasz podaj rzeczowy argument". Ty i tobie podobni- "Korwin jest gupi! Nie potrafię pokazać kiedy powiedział coś gupiego ale jest gupi! Jestem też zbyt żałosny żeby przyznać że może Korwin nie jest gupi ale zwyczajnie przyświeca mi inna ideologia(kwestia tego, że my potrafimy rzeczowymi dowodami udowodnić, że twoja ideologia jest o kant dupy rozbić w realnym świecie)!"

PS. Oczywiście "gupi" to forma specjalnie zastosowana.
PS2. Ja wiem, że cie odbyt mocno piecze bo zawsze ci na których głosujesz cię rżną w dupala wcale nie z miłości, ale dla twojej informacji (chociaż to pewnie rzucanie grochem o ścianę) żaden słownik nie podaje w znaczeniach zrobić w chuja/oszukać - jako przegrać wybory czy zawieść pokładane nadzieje w sytuacji gdy warunkiem koniecznym do realizacji jest decyzja osób trzecich.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-01, 10:23 1
@up

Nie pierdol o argumentach tylko wydrukuj ulotki Nowej Prawicy i zrób Korwinowi kampanię, bo tego kapitalisty na to nie stać. Zróbcie zbiórkę wśród sadolowych fanów NP i będzie na billboardy, kapsle i inne materiały promocyjne. No chyba, że lepszym rozwiązaniem jest polowanie na lewaków i domaganie się wciąż tych samych argumentów.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-06-01, 10:42 1
@up no jasne że wciąż się domagamy argumentów bo cały czas ich nie dajecie. Jak trafił ci się jeden z finansowaniem (co ponownie potwierdza moje twierdzenie, że masz coś z polityka bo to nie był argument dotyczący tego co głosi tylko: "Dlaczego skoro jest kapitalistą to nie zrobi kampanii za 20mln?!") to został natychmiast bez wysiłku i dobitnie zbity. Ja byłbym w stanie wyciągnąć z pamięci co najmniej po 5-6 argumentów pogrążających merytorycznie dowolnego polityka będącego przewodniczącym w swojej partii albo blisko świecznika, a ty nie potrafisz nawet kilku dać na Korwina. Po raz kolejny ośmieszasz się typowym dla lewactwa i małych dzieci ślepym uporem.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-01, 10:55 1
Moim argumentem jest to, że Korwin tylko pierdoli o wyższosci kapitalizmu, a sam nie ma kasy na promocję swojej partii. Na dodatek nie potrafi nawet znaleźć chojnych sponsorów, bo przedsiębiorcy też mają go w dupie. Oto cała potęga Korwina - pierdolenie dla poklasku internetowych idiotów.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-01, 11:00 1
MrZet napisał/a:



Nie widzę powodu żeby cię w jakiś sposób przekonywać, jeśli wydaje ci się, że gość, który w swoim życiu wygłaszał tak popierdolone zdania jak Korwin może być przywódcą w demokratycznej Europie, która jest systemem naczyń silnie połączonych, to znaczy, że nie mamy o czym rozmawiać. To, że ktoś ma racje w pewnych kwestiach, że jest inteligentny, nie znaczy, że nadaje się na wodza. Obejrzyj sobie House of Cards, to tylko serial, ale tam nikt nie pierdoli melodii typu pff pluje na homosia, to jebany komunista, a ten w ogóle to idiota. W byciu politykiem chodzi o umiejętność manipulacji i przemycania swoich prawd w sposób taki, aby przeciętny Kowalski nie miał świadomości, że jest indoktrynowany. Ważne by zajmowali się tym właściwi ludzie, z właściwymi ideałami. Korwin postanowił robić to na swój własny sposób , fajny w internecie, ale nie w życiu. Nikt świadomy, kto ma wiedzę politologiczną, prowadzi własny biznes, albo chce mieszkać w kraju aspirującym do miana europejskiego, który robi interesy z Europą Zachodnią nie chce mieć takiego reprezentanta. Taki koleś jest nieobliczalny, nieetyczny, nie przystaje do obecnych czasów. Przywódców plebsu już mieliśmy za czasów elektryków. Także w sumie nie interesuje mnie wasz zachwyt nad gościem z niby partią, z niby elektoratem, w niby rzeczywistości, który nigdy nic nie wygra i nigdy nic nie ugra. Jego jedyną siłą jest intelekt i brak inteligencji u jego rozmówców z superstacji i inny chójowych mediów typu polsat. Ich naprawde nie jest trudno stłamsić.



Napiszę ostatni raz. Jeżeli twierdzisz, że Korwin "wygłaszał popierdolone zdania" to kurwa PROSZĘ JE PRZYTOCZYĆ. Albo dyskusja będzie na poziomie z argumentami, albo wypierdalać.

Były viceprezes nbp Krzysztof Rybiński powiedział, że gdyby Korwin doszedł do władzy, przez 3 miesiące byłby wielki burdel, a później rozwój w tempie 10 %.
Tutaj macie cytat, chyba byłego wiceprezesa nbp słów nie podważycie?
"Żeby je zrealizować Polska musiałaby wystąpić z Unii Europejskiej. Postulaty JKM to kwintesencja kapitalizmu, jeszcze nikt nie wymyślił lepszego systemu gospodarczego. Bez szans do przeprowadzenia w socjalnej Europie. Jak już opadłby kurz po szoku, to Polska rozwijałaby się w tempie 10 proc. rocznie."

"Skoro Kurwin jest taki zajebisty, to dlaczego nie ma nawet dziesiecioprocentowego poparcia? Skoro "kazdy" Polak jest prawicowcem, to dlaczego dalej wygrywa Tusk/Kaczor?"

Bo nie pokazują go w telewizji, chyba sam wiesz jak potężną pralką polskich łbów jest telewizja. Jeżeli przecietny polak nie widzi go w telewizji, to dla niego oznacza, ze go nie ma, po prostu.

Koniec świata, jesteś zwyczajnie tępym cepem z urzędu, który potrafi tylko obrażać, a nie potrafi podać ani jednego argumentu, dlaczego obraża. Wiem, dlaczego nie chciałbyś, żeby Korwin doszedłby do władzy- BO NIE MIAŁBYŚ JUŻ PRACY W URZĘDZIE. A więc już wiem, dlaczego tak popierasz soocjalizm. Smutne zerze, że tak się boisz poszukać pracy, bo w urzędzie ciepło w dupe.
Jesteś typowym lewakiem- czyli debilem, który wierzy, że żyje w ukochanym kraju, mimo, że jest jebany w dupe z każdej strony, począwszy od nakazów, zakazów po podatki.
Typowe krzykacze- rozumiem jakbyście mieli jakieś argumenty, ale wy chuja wiecie, nie potraficie przytoczyć nawet jednego zdania, które poparłoby wasze spierdoliny, ale i tak w kółko powtarzacie "nie bede cie przekonywał, bo nie widze sensu, jezeli ten czlowiek peirdoli takie rzeczy"- TO JA PROSZE O "TE RZECZY", które tak pierdoli źle. Chyba nie jest to takie trudne buraki?

O pieniądzach na kampanie, partie już pisałem, nie udawaj, że nie widziałeś. A kampania wyborcza, tym bardziej spoty w telewizji kosztują ogromne sumy- Korwin sponsoruje wszystko ze swoich pieniędzy. Reszta parti dostaje pieniądze z twoich i moich pieniedzy pod postacia podatków.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-06-01, 11:15 2
@koniec świata, czyli całym twoim argumentem jest to, że tak samo jak i całą resztę polityków nie stać go by z własnej kieszeni zapłacić kilka milionów na kampanię oraz że nie może znaleźć bogatych sponsorów. Oczywiście zapewne nigdy nie sprawdziłeś co to za bogaci sponsorzy sponsorują inne partie. Więc sprawdź, a jak już to zrobisz będziesz bogatszy o wiedzę, że są to głównie firmy przeciwko którym skarb państwa prowadzi postępowania, a które jego skutków unikają(finalnie) np. erbud, oraz firmy które w miastach macierzystych danych partii zgarniają najbardziej intratne zlecenia dla magistratu. Ty zapewne nie dostrzegasz w tych faktach żadnej korelacji.

PS. Wiesz, że żeby dawać jakieś sensowne argumenty nie wystarczy ślepo strzelać, a należy posiadać pewną wiedzę na temat zjawisk o których się rozmawia? To taka dla ciebie ciekawostka dnia.
Zgłoś
Avatar
massq 2013-06-01, 11:35 1
Radeghost napisał/a:

Fajnie, ze sie napociliscie tymi postami, moze wam ulzylo, ale... nie przeczytalem tego.


To na chuj się dalej wypowiadasz?

Cytat:

Mozecie dalej mi ublizac, co nie zmieni faktu, ze zyjecie w gownie (bo takim czyms jest aktualnie polska). Nic nie potraficie zrobic, by to zmienic. Jedyne, do czego dazycie, to 'zajebanie lewakuw! BIALA POLSGA!", wiekszosc z was ma IQ, ktore nie przekracza nawet 60...


Dzięki za pozwolenie lewaku
Ty za to wyjechałeś za granicę, siedzisz w swoim pokoju przed kompem i piszesz w internecie jacy to Polacy są zjebani, a Polska chujowa. No rzeczywiście kurwa przykład IQ godnego nagrody nike.

Cytat:

Bez pozdrowien, mozecie dalej po mnie jechac, ale to i tak niczego nie zmieni. Wedlug Was jestem jedynie lewakiem, debilem, chujem, kretynem i tak dalej, moge wymieniac w nieskonczonosc - lecz co to zmieni?


Nie zmieni to niczego, ale jest to pewna forma rozrywki. Obrażać zjebów genetycznych
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-01, 12:33 1
Obroncy systemu krzycza na Korwina i narodowcow, a co zrobila PO czy PIS dla kraju? Zmieniajace sie bajeczne wizje kraju, ktore po wyborach diametralnie sie zmieniaja, ujemny wzrost gospodarczy, absurdalne przepisy, masa podatkow, widmo upadku systemu emerytalnego... syf mozna by wymieniac w nieskonczonosc. I wy dumni zwolennicy tego ustrojstwa macie czelnosc mowic o stabilizacji, ladzie i porzadku w kraju? Polska w EU jest jednym z pierwszych pretendentow by zostac wykupiona przez jakas ogromna korporacje na wlasnosc...
Pamietajcie ze glupi polityk nie przewidzi do czego poprowadza podpisywane ustawy, zwykly przewidzi co nastapi ale to prawdziwy polityk bedzie wiedzial do czego to poprowadzi w dalszej przyszlosci. A patrzac na obecnych przedstawicieli rzadu, ciezko zaliczyc ich nawet do tych drugich....
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-06-01, 12:36
Kashero007 napisał/a:

@Radeghost

Przynajmniej Korwin chce coś zmienić a ślepe bydło i tak zagłosuje na tuska i jego kłamstwa, widocznie lubi być okradane na każdym kroku. Pojebańcu jeden to tyczy się też ciebie.



Chciałbym, bardzo chciałbym żeby się Korwin dorwał do władzy i wypiął wam swoją dupę i pokazał gdzie was ma. Tyle samo warty jest, nie pierwszy raz czytam różne opinie "przekonanych", że ten jeden jest unikalny i chce coś zrobić. W chuja.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-01, 13:02
Sorg napisał/a:



Chciałbym, bardzo chciałbym żeby się Korwin dorwał do władzy i wypiął wam swoją dupę i pokazał gdzie was ma. Tyle samo warty jest, nie pierwszy raz czytam różne opinie "przekonanych", że ten jeden jest unikalny i chce coś zrobić. W chuja.


Ale dlaczego nie dajesz mu syansy? W POlsce jest teraz taki syf, ze nic chyba nie jest gorsze.
Wiem, ze jestes przyzwyczajony, ze kazdy polityk rubha w dupe, ale Korwinowi mozna dac szanse, bo gorzej byc nie moze.
Typowe myslenie polakow- niech dzieje sie co chce i tak nie warto glosowac- ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
uyvu 2013-06-01, 15:46 8
Montaż, jaki znalazłem na youtube. Bardzo dobre zestawienie!
Korwin mówi o ciapatych i jest jak zazwyczaj wyśmiewany, a tu nagle...



Szkoda, że ludzie nie mają okazji sprawdzić "na własnej skórze" tego co mówi o gospodarce i całej reszcie, ale pierwszy krok w dobrą stronę jest, może w końcu wkurwienie sięgnie zenitu i będzie szansa na normalność
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie