18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
master0romus 2013-06-01, 15:53 4
Przynajmniej umie powiedzieć co ma na myśli i nie pierdoli się jak reszta , która żeby zapchać kieszenie mydli oczy i każe siedzieć spokojnie.. Jebać rudego i kumpli jego !!
Zgłoś
Avatar
n................a 2013-06-01, 21:18 2
W ostatnim sondażu 5% poparcia JKM w sejmie
Zgłoś
Avatar
ForWhomBellsTolls 2013-06-02, 0:03 296


Od dawna zaglądam na sadistica lecz dopiero teraz byłem zmuszony założyć konto, jestem zdziwiony liczbą piw postawionych temu czemuś ze screena. Zawsze myślałem, że na sadisticu przeważa ilość ludzi inteligentnych. "Teorie" Korwina zazwyczaj wydają się mieć sens bo nierzadko pochodzą od podstawowych praw logiki np: święte dla mnie są słowa: "Jeśli państwo chce dać 100zł to musi zabrać 140 zł" bo ktoś musi te pieniądze najpierw zebrać do kasy państwa (urzędnik) inny musi je "dać" a po drodze 3 obierze premię za genialny i innowacyjny pomysł jakim było danie tobie owej stówy. Może niech lepiej państwo nie zabiera i nie marnuje pieniędzy? Czasem Korwin odbija za bardzo "w prawo", lecz wolę to niż lewo-którego Polska miała już okazję zakosztować. Pewien "dziennikarz" nazwał te teorie "korwinizmami z 0,5% poparcia". Lewactwo pluje jadem bo wielu ludzi jest tworami komunizmy. Komuna miała takich właśnie hodować ludzi którzy chcą żyć i żreć i na nieszczęście dla autora takich polaków było widocznie mało w XX wieku i wcześniej bo pisałby teraz swoje wypociny po Niemiecku. Co roku tysiące młodych ludzi wpada w machinę zagłady zwaną ZUS-em, służba zdrowia robi bokami, przyrost naturalny maleje-kraj idzie w złym kierunku o czym świadczą również MILIONY Polaków żyjących poza granicami, zamiast tego stare komuch podsuwają młodym Palikota dla którego priorytetem jest legalizacja babki i tzw. związków partnerskich coś tu jest zdecydowanie nie tak (nie przepycham tutaj Korwina jest dla mnie tylko politykiem, lecz wolę jego niż każdego innego polityka w obecnym parlamencie).
Ja chcę żyć w kraju w którym gospodarka działa sprawnie, patriotyzm jest powszechny i szanowany a politycy to nie wiecznie te same mordy wciskające ludziom ciemnotę z kartki którą czytają albo wykuli. Lewactwo pluje jadem i śmieje się, ale nie z takimi problemami radził sobie nasz kraj.

Tak więc drogi autorze: Żyj i żryj w pokoju, obchodź święta państwowe z różowym orzełkiem na klacie i ożeń się z mężczyzną. SAPERE AUDE
Zgłoś
Avatar
Sndm 2013-06-02, 0:05 35
Ziomie, nie spinaj się tak. Trochę dystansu.
Po drugie to jest Sadistic, nie forum polityczne.
Zgłoś
Avatar
ForWhomBellsTolls 2013-06-02, 0:11 1
@Sndm
Z 2 się zgadzam trochę popłynąłem, ale nie jestem zdenerwowany napisałem tylko to co myślę.
Zgłoś
Avatar
Gras..!! 2013-06-02, 0:12 3
Zgadzam sie z" Ziomem " jest coraz gorzej i pod każdym względem.A na Sadisticu jest coraz mniej sadistica ...
Zgłoś
Avatar
Kashero007 2013-06-02, 0:16 14
Może i Sadistic ale warto zwrócić uwagę na takie rzeczy. Nic dziwnego, że wciskają kit w telewizji a każdy to łyka bez gadania. Bardzo dobrym przykładem jest Staruchowicz. Zamknęli go skurwysyny bo był dla nich nie wygodny i sprawiał zagrożenie. Jedyna osoba która postanowiła się sprzeciwić i nakłaniać innych żeby coś z tym w końcu zrobili. Oczywiście tępaki myślą. To w końcu kibole, mordercy, złodzieje, patrioci z szalikami..
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-02, 0:16
@autor

tak jak @Sandm napisał - trochę powściągliwości co do tej całej treści portalu. Piszesz że "przeważa ilość ludzi inteligentnych", otóż nie mogę się z tym do końca zgodzić. Większość użytkowników S. to ludzie stosunkowo młodzi a więc bez większego dorobku "kopniaków w zad" od państwa więc co oni mogą wiedzieć o polityce? Dlatego jak pojawi się tu coś na swój sposób śmiesznego jak np na obrazku w temacie, to masz efekt w postaci setek piw.
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-06-02, 0:27 4
Nowy hit kongresu nowej kurwicy
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-02, 0:28 27
Popieram KNP i głosowałem na nich w moim okręgu ale ten obrazek mnie bardzo rozbawił bo jest śmieszny. Nieobraźliwa karykatura to nic złego a trochę rozwesela wizerunek.

Stalin też zbierał dowcipy na swój temat. Miał ich pełne łagry.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-06-02, 0:28
bredzisz człowieku, praktycznie wszystkie organizacje niepodległościowe do 1918 były organizacjami lewicowymi z PPS na czele
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-02, 0:30
Nie tylko w ostatnim, już było parę sondaży w których Nowa Prawica miała więcej jak 5%. Co lepsze w TV nawet nie wspomną o tym, a powiedzą, że jacyś Zieloni mają 1% hehe. Wiedzą, że skończą się pieniążki z państwa jak JKM będzie rządził to się boją.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-06-02, 0:35
nie słuchałem, piwo wystawiłem nieświadomie, przez przypadek, nie podpisuję się pod tym piwem, chyba że kiedyś obejrzę film i zmienie zdanie. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-02, 0:37 21
Korwin nie jest politykiem. On jest mężem stanu!

PS: "Korwinizmy z 0.5% poparcia" to nie dziennikarz powiedział, tylko gruby lewak w programie "Młodzież kontra", tzw. rurkowiec Teraz jest o wiele grubszy, a i popacie JKMa w ostatnich sondażach jest około 5%. Oby się sprawdziło na wyborach!
Zgłoś
Avatar
Basileus 2013-06-02, 0:40
Chujowe. Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie