18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-06-02, 0:41 1
co to są kurwa rurkowce
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-02, 0:55 6
Cytat:

Korwin nie jest politykiem. On jest mężem stanu!



No to dojebałeś do pieca. Szkoda, że stan wystąpił z pozwem rozwodowym. Kurwin jest tylko pajacem, ale pajace tez są potrzebni, bez nich byłoby smutniej.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-06-02, 0:56
sam, żeś pan kurwica. JKM na wodza naczelnego!
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-06-02, 1:05 29
@Loaloa

Dokładnie. Cobyśmy bez Ciebie poczeli.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-06-02, 1:09 26
Loaloa napisał/a:



No to dojebałeś do pieca. Szkoda, że stan wystąpił z pozwem rozwodowym. Kurwin jest tylko pajacem, ale pajace tez są potrzebni, bez nich byłoby smutniej.



Więc nie pozostaje mi nic innego niż podziękować Ci za to, ze jesteś
Zgłoś
Avatar
Zinek_zmc 2013-06-02, 1:14
Masc na bol dupy!!! Serdecznie polecam.
Zgłoś
Avatar
RasMatt 2013-06-02, 1:14 113
Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-02, 1:15
I zaczęło się... bo Radeghost to troll, nie chce nic mówić, ale osiągnął swój cel
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-06-02, 1:15 1
a zagłosuje na niego
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-02, 1:16 4
ma racje polać mu! Jebać lewactwo może tamten temat był wrzucony z dystansem, ale nie zapominajmy też po której powinniśmy stać stronie
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-06-02, 1:17 1
Dzika bezsensowna wulgarność mnie zniesmacznia
Zgłoś
Avatar
violaoo 2013-06-02, 1:18
Przepraszam, przyznaje się.. dałem piwo przez przypadek bo nie zrozumiałem mema
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-06-02, 1:22
Normalnie, spoko, ludzie lubią Korwina, inni go nie cierpią, ja jestem umiarkowanie pozytywnie nastrojony do tego dżentelmena. Nie wrzuciłbym piwa, gdyby nie nick autora, METALLICA KURWA!
Zgłoś
Avatar
robert357 2013-06-02, 1:24 6
70% na sadolu to popierdolone gimby co dają piwa wszystkiemu co nie jest śmieszne. Założę się, że nawet nie wiedzą kim on jest i dali piwa za słowo "lewak" (pewnie też nie znając jego znaczenia). Taka jest prawda. To, że pod awatarem jest napisane "Wiek: 20" nie oznacza, że tyle ma. I tajemnica się wydała.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-06-02, 1:26 3
Niech skończy pierdolić o głupotach jak reszta aktualnej sceny politycznej i powie coś konkretnego bo jaranie się Chrystianią i tym że za Hitlera były niższe podatki, jakoś do mnie nie przemawia.

Tak samo jak pierdolenie że ZUS i służba zdrowia jest chujowa. No jest! Przecież to chyba każdy kurwa widzi? Nie muszę być politykiem żeby to stwierdzić i nie potrzebuję do tego oświecającego go mnie Korwina/Palikota innego politycznego błazna. Tylko niech da jakiś genialny pomysł jak to naprawić zamiast w kółko pierdolić to samo "jest chujowe" tak to i ja mogę wyjść i powiedzieć.

Zamiast pierdolić o lesbijkach, krzyżach, marichuninie, równouprawnieniu, dostępie do broni itp. To nie są kurwa fundamenty na jakich buduje się państwo. Więc niech skończą o tym pierdolić i zajmą się poważnymi rzeczami.

Aha, i unikaj powtórzeń w stylu "lewactwo pluje jadem". To też do mnie nie przemawia.

A mem bardzo trafny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie