18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Plecionkarz 2013-06-02, 1:26 21
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-02, 1:32 28
jebać lewaków !
antifa śmierdzi gównem i pedalstwem
tyle z mojej strony dziękuje dowidzenia.
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-06-02, 1:33
Niestety jestem zbyt pihany żeby wam wystawić recepte na maść.
Tak od siebie. Srać na polityke, trendy i na religie, a będzie wam dane
Ja.
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-06-02, 1:36 4
Charmer napisał/a:

Niestety jestem zbyt pihany żeby wam wystawić recepte na maść.
Tak od siebie. Srać na polityke, trendy i na religie, a będzie wam dane
Ja.



NO i srać na Charmera. Tyle treści właśnie niesie Twój komentarz. Utoń więc w morzu gówna.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-02, 1:37 2
Ogłaszam wszystkim zgromadzonym iż jestem zagorzałym zwolennikiem (jednak z kilkoma postulatami się nie zgadzam w 100% sic!) Pana Janusza ale takich nędznych bzdur stworzonych przez zapewne gimnazjalnego bałwana który zaczął uczęszczać na WOS. Panowie... proszę... Trochę powagi. Mam nadzieję, że do rana znikną te tradycyjne "wypociny" ForWhomBellsTolls'a(ur. 01 Wrz 1939). Jednak podziwiam TRUE "prawicowych" twardzieli z gimnazjum walczących o WOLNY RYNEK - Zawsze coś

Pozdrówki dla Szlachty
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-06-02, 1:46 2
presscot napisał/a:


Słuchałeś kiedyś Korwina? Czy tylko pieprzysz co Ci ślina na język przyniesie? To ze Korwin mówi o dostępie do broni, nie oznacza że nie mówi o niczym innym, akurat o to go zapytali. Poza tym chuja mnie obchodzi co Cię drażni i dlatego napisze wielkimi literami LEWACTWO PLUJE JADEM i poniżej powtórzę to sto razy Policz.



A Ty słuchałeś? To weź sobie kartkę i policz ile REALNYCH rzeczy do zrealizowania zapowiedział/zaproponował, a o jakich głupotach pierdoli non stop - zrób tak najlepiej z całą sceną polityczną w PL.

Odpowiedz jak najbardziej konkretna i merytoryczna - niczym jednokomórkowiec na prochach. Pięknie przedstawiłeś nam elektorat tego pana.

Zaraz, Ciebie chuja obchodzi co mnie drażni? Okar19 w natarciu? Znowu sam sobie piwa wystawiasz żeby weszło na główną?
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-06-02, 1:47 1
A ja w temacie powiem że że niejaki Radeghost to skurwiel z natury a do tego wszystkiego jest bardzo słabym trollem i hitlerowskim idiotą.
Amen
Zgłoś
Avatar
blasjas 2013-06-02, 1:54
Czy ktoś w ogóle zadał sobie tyle trudu, żeby posłuchać co mówi Palikot a nie tylko słuchać TVN'u? To jest pierdolona ignorancja uczepić się legalizacji marichuany i pedalstwa.. Posłuchajcie sobie jego wypowiedzi z obrad sejmu chociażby na youtubie. Chyba jako jedyny nie napierdala bez przerwy na drugiego jak to robi PO czy PiS. Ma jakąś wizję, ma własną, dużą firmę czyli na biznesie i jak to wszystko działa powinien się znać i gada z sensem a nie jak większość sejmu po znajomości i bez kompetencji do władania całym krajem. Nie do końca podoba mi się jego świta i co do ich kompetencji też mam wątpliwości ale ja temu człowiekowi dałbym szansę, bo czemu nie? Czy przez te wszystkie rządy POPiSu coś zmieniło się na lepsze? Miesięczne kolejki w służbie zdrowia, absurdalne prawo i administracja, gdzie urzędnik bez kompetencji decyduje o Tobie i Twoim otoczeniu? Wspaniałe reformy szkolnictwa i policji. Z chęcią zobaczyłbym co z tym burdelem zrobiłby Palikot.
Zgłoś
Avatar
A................2 2013-06-02, 1:54 1
Nie rozumiem bólu dupy autora. Sam głosowałem na tego człowieka, ale obrazek mnie śmieszy
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-06-02, 1:57
haha, ja pierdole, przeciez ten obrazek nie jest nawet lewacki
Zgłoś
Avatar
S................T 2013-06-02, 2:03 4
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-02, 2:03
Charmer napisał/a:

Niestety jestem zbyt pihany żeby wam wystawić recepte na maść.
Tak od siebie. Srać na polityke, trendy i na religie, a będzie wam dane
Ja.

Jak już pijesz to chociaż nie pierdol
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-06-02, 2:06 2
ForWhomBellsTolls ty jesteś zwykły idiota, przecież te wszystkie memy z Korwinem są celowo przejaskrawione i robione głównie dla żartu. gosshhh
Zgłoś
Avatar
bestgore 2013-06-02, 2:13 1
Oj jak was strasznie muszą boleć te wasze obsrane katolickie dupska. Prawica to gówno. macie już qrwa dobrych parę lat tych swoich konserwatywnych rządów i jakoś wam coraz gorzej, więc o co chodzi? lewica ma minimalne poparcie i nic nie znaczy w rządzie, a was ciągle boli dupa!!!Macie qrwa swój rząd, to na huj do nas się dopierdalacie. Do swoich ministrów z bólem dupy pisać. Jakim trzeba być tępym młotem, żeby spinać dupę na sadolu oto, że w społeczeństwie jest za dużo lewaków! huj ci do tego stadionowy, nacjonalistyczny, bezmózgi podczłowieku. Się qrwa znalazł moralizator i bedzie tu występował z orędziem do narodu. A wsadź sobie w pizdę te swoje wypociny. Sram na ryj tobie i temu całemu korwinowi. Mówie stanowcze nie dla prawicowej, zacofanej biedoty umysłowej. Idź się nażryj polskiego bigosu albo kapusty z cebulą, to zwykle łagodzi ból dupy małych polaczków.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-06-02, 2:13 2
Jebana lewica się tu znowu panoszy, chuj w bombki strzelił ostrzeżenie - wypierdalać kurwy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie