18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ziutek11113 2013-06-02, 2:15 6
blasjas napisał/a:

Czy ktoś w ogóle zadał sobie tyle trudu, żeby posłuchać co mówi Palikot a nie tylko słuchać TVN'u? To jest pierdolona ignorancja uczepić się legalizacji marichuany i pedalstwa.. Posłuchajcie sobie jego wypowiedzi z obrad sejmu chociażby na youtubie. Chyba jako jedyny nie napierdala bez przerwy na drugiego jak to robi PO czy PiS. Ma jakąś wizję, ma własną, dużą firmę czyli na biznesie i jak to wszystko działa powinien się znać i gada z sensem a nie jak większość sejmu po znajomości i bez kompetencji do władania całym krajem. Nie do końca podoba mi się jego świta i co do ich kompetencji też mam wątpliwości ale ja temu człowiekowi dałbym szansę, bo czemu nie? Czy przez te wszystkie rządy POPiSu coś zmieniło się na lepsze? Miesięczne kolejki w służbie zdrowia, absurdalne prawo i administracja, gdzie urzędnik bez kompetencji decyduje o Tobie i Twoim otoczeniu? Wspaniałe reformy szkolnictwa i policji. Z chęcią zobaczyłbym co z tym burdelem zrobiłby Palikot.



Jesteś idiotą, poważnie.

bestgore napisał/a:

Oj jak was strasznie muszą boleć te wasze obsrane katolickie dupska. Prawica to gówno. macie już qrwa dobrych parę lat tych swoich konserwatywnych rządów i jakoś wam coraz gorzej, więc o co chodzi? lewica ma minimalne poparcie i nic nie znaczy w rządzie, a was ciągle boli dupa!!!Macie qrwa swój rząd, to na huj do nas się dopierdalacie. Do swoich ministrów z bólem dupy pisać. Jakim trzeba być tępym młotem, żeby spinać dupę na sadolu oto, że w społeczeństwie jest za dużo lewaków! huj ci do tego stadionowy, nacjonalistyczny, bezmózgi podczłowieku. Się qrwa znalazł moralizator i bedzie tu występował z orędziem do narodu. A wsadź sobie w pizdę te swoje wypociny. Sram na ryj tobie i temu całemu korwinowi. Mówie stanowcze nie dla prawicowej, zacofanej biedoty umysłowej. Idź się nażryj polskiego bigosu albo kapusty z cebulą, to zwykle łagodzi ból dupy małych polaczków.



A takim jak ty, powinno się strzelać w tył głowy, jesteś jak taki karaluch nic nie warty, nawet nie ma co z takimi ludzmi wchodzić w dyskusję, tylko lać i obrażać.
Zgłoś
Avatar
Jan_Paweł_II 2013-06-02, 2:16 5
Zwalcz lewice z krulem korwinem
siper.pl/krul/
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-06-02, 2:22
presscot napisał/a:



NO i srać na Charmera. Tyle treści właśnie niesie Twój komentarz. Utoń więc w morzu gówna.


ssij kij po same bile.
niedługo za to podatek zapłace, więc ssij kij po same bile
Umrzyj,
Ja.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-06-02, 2:24 8

Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-02, 2:31 1
I znowu prawackie przygłupy na potęgę wstawiają memy z Kurwinem. Tylko to wam pozostało, poza oczywiście głosowaniem na niego w sondażach internetowych.
Zgłoś
Avatar
g................s 2013-06-02, 2:32
chuj i pizda w nocy gwiazda
Zgłoś
Avatar
Altus 2013-06-02, 2:34 1
komentarze przestałem czytać w połowie, bo mi się od tego rzygać zachciało.. Tak samo jak mi się chce rzygać od tych naszych wszystkich ówczesnych polityków. Moja myśl w skrócie: Do władzy dojść pozwoliłbym nikomu innemu tylko Korwinowi. W naszym kraju praktycznie nie ma już co zjebać. Wybierając Go może być imo już tylko lepiej. Czy nie warto zaryzykować?
Zgłoś
Avatar
blasjas 2013-06-02, 2:38
ziutek11113 napisał/a:


Jesteś idiotą, poważnie.



Albo napisz dlaczego tak uważasz albo wypierdalaj idioto bez argumentów, poważnie...
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-02, 2:38 3
Nie jestem pewien, czy trollujesz, czy jesteś po prostu głupi.
bestgore napisał/a:

Oj jak was strasznie muszą boleć te wasze obsrane katolickie dupska.

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie dupa nie boli. Nie jestem katolikiem, tylko ateistą, ale jak najbardziej popieram prawicę. Poglądy gospodarcze maja świetne, a i obyczajowym niczego nie brakuje, są zwyczajnie normalne.
Mimo, że w Boga nie wierzę, kościoła jako instytucji nie lubię, to jestem przekonany o tym, że chrześcijaństwo w ogromnej mierze doprowadziło Polskę do momentu, w którym jesteśmy i jest zwyczajnie potrzebne. Chuj z kościołem, chodzi o ludzi wierzących, którzy na przestrzeni setek lat wpływali na nasz kraj.
Cytat:

Prawica to gówno. macie już qrwa dobrych parę lat tych swoich konserwatywnych rządów i jakoś wam coraz gorzej, więc o co chodzi?


Że jakich?! Coś Ci się ewidentnie chłopie pojebało!
[quote[lewica ma minimalne poparcie i nic nie znaczy w rządzie, a was ciągle boli dupa!!! Macie qrwa swój rząd, to na huj do nas się dopierdalacie.

O tym jak minimalne poparcie ma lewica świadczy to jakie partie są w parlamencie. A jakie są? Czysto socjalistyczne. No może z wyjątkiem PiSu, który kreuje się na partię narodowosocjalistyczną (ale dalej na lewo) niczym NSDAP z fuhrerem Jarkiem na czele i ich ochroną niczym SA.
[quote[Do swoich ministrów z bólem dupy pisać. Jakim trzeba być tępym młotem, żeby spinać dupę na sadolu oto, że w społeczeństwie jest za dużo lewaków!


Nie mamy swoich ministrów, bo to lewica. Powtarzam, że dupa to może boleć Ciebie.
Cytat:

huj ci do tego stadionowy, nacjonalistyczny, bezmózgi podczłowieku.


O proszę cóż za (anty)faszystowskie okrzyki. Nie mierz innych swoją miarką i zachowaj trochę kultury, a nie chamstwem po salonach smrodzisz. Uwierz mi, że większość tych stadionowych rozrabiaków, czy nazioli ma bliżej do Twoich poglądów niż do poglądów prawicy, bo najzwyczajniej wygodniej im w socjaliźmie (czyt. daj mi kurwa swoje pieniądze, bo mi się należy).

Reszty tego bełkotu nie skomentuje, bo jest pełna błędów ortograficznych i wulgaryzmów. Błędy merytoryczne wytknąłem na ile mogłem i uważam, że tyle starczy na dzisiaj, bo i tak nic Ci do głowy mądrego nie wejdzie. Dalej będziesz używał wulgaryzmów, dalej będziesz kłamał i się miotał jak gówno w przeręblu, bo z Twoimi poglądami tylko tak możesz działać skoro nie masz żadnych argumentów.
Zrób sobie i nam przysługę i oddal się stąd proszę ruchem jednostajnie przyśpieszonym.
Żegnam ozięble
Zgłoś
Avatar
Paulz 2013-06-02, 2:48
A mnie tam po prostu rozsmieszylo porównanie lewaków do niedzwiedzi. Malo razy slyszalo sie ze niedzwiedzie kradna, chleja i spia cale dnie ? Az mi sie miś jogi przypomnial, ta lewacka kurwa
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-06-02, 2:58 1
Z Tuska sobie róbcie jaja a nie z Korwina jedynego co ma coś w głowie .
Zgłoś
Avatar
Paulz 2013-06-02, 3:04 5
Nie otwierac! Przekaz podprogowy lewackiego scierwa!
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2013-06-02, 3:04
blasjas napisał/a:



Albo napisz dlaczego tak uważasz albo wypierdalaj idioto bez argumentów, poważnie...



Czy trzeba coś w ogóle pisać?, wystarczy spojrzeć na to co napisałeś, i jasno można stwierdzić że i tak nic nie dotrze do twojego pustego łba
Zgłoś
Avatar
Leet 2013-06-02, 3:10
ależ niesamowity ból dupy
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-02, 3:14
Pomyliłeś stronki albo nie rozumiesz do końca gdzie jesteś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie