18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Messor 2013-06-02, 3:21 1
Hah, to się uśmiałem Sam dałem piwko, ale nie z racji na jakiś głębszy sens tego obrazka, tylko dlatego że poprostu lubię memy w Mikke. Spędziłem ponad 17h oglądając filmik z jego wypowiedziami i nawet nie jestem w stanie zliczyć ile na odsłuchiwaniu programu radiowego prowadzonego przez niego w RadioWnet (pon. o 12 jakby cuś). Także nie każdy który dał za to piwo jest koniecznie lewakiem, aczkolwiek jest grupka ludzi która pomimo wszystkiego dalej idzie w zaparte że Koorwin to skandalista i dziwak, co prawdą nie jest. Chuj im w dupę i różowiótka flaga w oko. Dla autora piwko rzecz jasna.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-02, 4:21
Ten wasz idol pokazał jaki jest mądry. Nie ma czegoś takiego jak RURKOWCE, tylko RURECZNIKI. A wy klepiecie przy nim...
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-06-02, 4:41 1
ForWhomBellsTolls napisał/a:

Od dawna zaglądam na sadistica lecz dopiero teraz byłem zmuszony założyć konto, jestem zdziwiony liczbą piw postawionych temu czemuś ze screena. Zawsze myślałem, że na sadisticu przeważa ilość ludzi inteligentnych.



Liczba ludzi inteligentnych. Nie ilość. Liczba. Poza tym nie sądzę, chyba że wskażesz wysoką, dodatnią korelację między ilorazem inteligencji a upodobaniami sadomasochistycznymi.

ForWhomBellsTolls napisał/a:

"Teorie" Korwina zazwyczaj wydają się mieć sens bo nierzadko pochodzą od podstawowych praw logiki np: święte dla mnie są słowa: "Jeśli państwo chce dać 100zł to musi zabrać 140 zł" bo ktoś musi te pieniądze najpierw zebrać do kasy państwa (urzędnik) inny musi je "dać" a po drodze 3 obierze premię za genialny i innowacyjny pomysł jakim było danie tobie owej stówy.



Teorie Korwina mają sens tylko dla ludzi, którzy nie znają się na temacie. Są płytkie, powierzchowne jak teorie Cejrowskiego. Nie dotyczy to wszystkich jego teorii, ale większości. Fakt, niektóre mają sens, sam popieram ideę państwa minimalistycznego. Nie popieram natomiast twierdzenia, że np. kobiety zarabiają mniej, bo się nie nadają do pracy. To jest właśnie uproszczona teoria, która nie ma pokrycia w faktach.

ForWhomBellsTolls napisał/a:

Może niech lepiej państwo nie zabiera i nie marnuje pieniędzy? Czasem Korwin odbija za bardzo "w prawo", lecz wolę to niż lewo-którego Polska miała już okazję zakosztować. Pewien "dziennikarz" nazwał te teorie "korwinizmami z 0,5% poparcia".



Korwin jest na samym końcu prawa, z rzadka odbija gdziekolwiek w lewą stronę. Polska nie miała okazji zakosztować "lewa", bo komunizm to nie lewica. Tak się akurat złożyło, że SLD jest kojarzone jako partia lewicowa, ale z definicji lewicowych partii mamy więcej, np. PO i PiS. Gówno mnie interesują ich poglądy na temat grzebania babom pod kieckami, gospodarczo wszyscy są lewicowi, a mnie właśnie to interesuje.

ForWhomBellsTolls napisał/a:

Lewactwo pluje jadem bo wielu ludzi jest tworami komunizmy. Komuna miała takich właśnie hodować ludzi którzy chcą żyć i żreć i na nieszczęście dla autora takich polaków było widocznie mało w XX wieku i wcześniej bo pisałby teraz swoje wypociny po Niemiecku.



Po pierwsze każdy ustrój chce hodować takich ludzi, to nie jest idea komunizmu. Ot, w kapitalizmie tych ludzi jest minimalnie mniej. Co do pisania wypocin po niemiecku... podaj mi jeden rozsądny powód dla którego lepiej mieszkać w Polsce niż w Niemczech inny niż ciapaci. Czas start.

ForWhomBellsTolls napisał/a:

Co roku tysiące młodych ludzi wpada w machinę zagłady zwaną ZUS-em, służba zdrowia robi bokami, przyrost naturalny maleje-kraj idzie w złym kierunku o czym świadczą również MILIONY Polaków żyjących poza granicami, zamiast tego stare komuch podsuwają młodym Palikota dla którego priorytetem jest legalizacja babki i tzw. związków partnerskich coś tu jest zdecydowanie nie tak (nie przepycham tutaj Korwina jest dla mnie tylko politykiem, lecz wolę jego niż każdego innego polityka w obecnym parlamencie).



Po pierwsze przyrost naturalny to my mamy taki jak i reszta Europy. Umieramy. Masowo. Dlaczego? Zabija nas kapitalizm. Nikt nie chce mieć dzieci, bo robi karierę. Nie chce mieć dzieci, bo nie jest bezpieczny i nie wie, czy da radę te dzieciaki wyżywić. W dzisiejszym, nastawionym na konsumpcję świecie, tak to właśnie wygląda.

Palikot robi rzecz bardzo ważną w dwóch miejscach. Legalizacji narkotyków, która jest Polsce bardzo potrzebna (finansowo i kulturowo) i rozdziału kościoła od państwa. Dla tych dwóch rzeczy mógłbym ścierpieć jedną kadencję z Palikotem u władzy, żeby w końcu zaczęli sprzedawać marychę w sklepach z odpowiednio wysoką akcyzą, żeby narkomanów leczyć z ich własnej kasy i żeby w końcu czarni odjebali się od polityki.

ForWhomBellsTolls napisał/a:

Ja chcę żyć w kraju w którym gospodarka działa sprawnie, patriotyzm jest powszechny i szanowany a politycy to nie wiecznie te same mordy wciskające ludziom ciemnotę z kartki którą czytają albo wykuli. Lewactwo pluje jadem i śmieje się, ale nie z takimi problemami radził sobie nasz kraj.



Patriotyzm jest przeżytkiem i umiera. Państwa zamieniają się w korporacje, które walczą o klientów (swobodny przepływ towarów, usług i ludzi). Irlandia negocjuje z firmami stawki podatkowe, jak zwykła firma. Mieszkańcy jadą tam, gdzie potrzebni są ludzie z takim albo innym wykształceniem, cały cywilizowany świat mówi jednym językiem. Czy warto z tym walczyć? Po chuj te wszystkie kraje? Nie może być jednego, w którym żyjemy w pokoju? Po chuj się wiecznie napierdalać o bzdety w imię Lebensraumu jednego czy drugiego debila?
Zgłoś
Avatar
pocominick 2013-06-02, 4:54
@sidian komuniz nie jest lewicowy, ale dojebałeś do pieca... Twoja wizja świata to utopia, u w Polsce ten system już był i poległ, zawsze polegnie bo w każdym społeczeństwie jest więcej jednostek leniwych niż pracowitych, a to Ci pracowici muszą jebać na tamtych i zawsze się to zawali. A na obecną chwilę to twoi koledzy są przy władzy i tak to wygląda w praktyce.
Co do zniesienia granic, mówienia tym samym językiem i tak dalej, to chyba zostaje nam chiński bo najwięcej osób go używa, poza tym kim jesteś byś miał decydować kto jakim językiem mówi ? Nie utworzyć państwa o takim rozmiarze, wojny etniczne i tak będą skoro trwają od 500 lat, o kwestiach finansowych nie wspomnę, bo zrobiłby się takie różnice że byś się zesrał i zapłakał nad tym wszystkim.
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-06-02, 6:40
Lewica - Won.
Prawica - Won.
Monarchiści - Won.
Islamiści - Won.
Katole - Won.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-06-02, 7:08
Komu kurwa życia starczy, na robienie takiego ścierwa? Piwa nie ma. Możesz co najwyżej dostać tulipanem przez mordę z butelki po tym piwie
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-06-02, 7:30 1
@up Er­ra­re hu­manum est.

P.S. Już nasłali tych trolli z UE na sadistica, kurwa, czy co?
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-02, 8:15 1
pit@ napisał/a:

Lewica - Won.
Prawica - Won.
Monarchiści - Won.
Islamiści - Won.
Katole - Won.



Bezmyślni - "Won". Widać, że niektórym to jarmułka spadła, tak się spięli przy szerzeniu swojej "lewicowości". "Prawicowcom" też medal się należy... Głupoty kurwa... Nie chcę Was w jakiś sposób potępiać bo działacie dobrej wierze ale wasze prostactwo i ignorancja jest na poziomie kurwy dONALDA! Janusz dobry człowiek a Wy robicie z Niego "religie" - ponoć zdrowy rozsądek to podstawa...

Pozdrawiam

IMHO dla Kolegi - bestgore za trollowanie ludzi prawilnych - warn

Suma sumarum - kto nie głosuje na Pana Janusza jest pierdolonym nierobem albo niedoinformowanym ignorantem godzącym się na jawne okradanie w biały dzień przez chamów którzy sami sobie wytyczyli, że są chronieni prze immunitet.

Nie ma co liczyć na zmianę ustroju w Polsce, jednakże chciałbym zobaczyć Pana Janusza kwitującego takiego PALIZJEBA czy też TUSKURWE (gotuję się pisząc o tych frajerach). A po przeczytaniu dwóch książek Pana Janusza jestem w stanie stwierdzić, że wyśle im taki solidny pocisk iż cały sztab od PR się zwolni...

Kto nie jest za Panem Januszem ten chce być najtańszym robolem Wałensy(tfu).

Aha, żeby nie było tak fajnie - każdy "prawicowiec" niech mi kurwa odda hajs za darmową nauke w gimnazjum...
Zgłoś
Avatar
janczar2520 2013-06-02, 9:09
Lewacka kurwa. Dajcie maść na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-02, 9:28
Co to są "rurkowce" ?
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-06-02, 9:45 4
Jak widać 80% sadistica na kolanach przed Bogiem Korwinem, a pewnie żeby mogli to by mu obciągnęli, bo lemingom wystarczy hasełko "Jebać lewaków", a ciekawe ilu tych wyznawców czytało jego program albo co ciekawsze ilu z nich zna kogolwiek z jego partii? Pewnie większość debili myśli, że każdy będzie miał Korwina w swoim okręgu. No i czy któryś z Was zastanowił się jakie konsekwencje dla choćby Waszych dziadków miałyby zajebiste pomysły Waszego guru. Bo nawet jeśli młodzi sobie poradzą to emerytom by pozostało wpierdalać piach przegryzając trawą. Większość jego "postulatów" to brednie, które jakby zaczął wprowadzać to sami byście biegali zesrani po ulicach. Napierdala debilne populizmy a Wy się jaracie nawet przez moment nie zastanawiając jakie to bajki. Polsce nie trzeba lewaków, prawaków czy innego chujostwa. Trzeba tylko mądrych i uczciwych ludzi, tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-06-02, 9:55 1
zamknąć mordy, JKM KRÓL!
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-06-02, 10:04 1
w huj z tymi sondarzami ,one tylko pierdolą ciemnocie w głowach ,powinni zakazać tego gówna
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-06-02, 10:23 1
Autor trochę pojechał, bo szanuje Korwina circa 2011, ale z memów się śmieje, i on pewnie też nie raz by się uśmiał. A memy, jakiekolwiek by nie były, pomagają rozsławić tego człowieka. Te memy to nie zawsze pojazd po nim, taka ot, pierdółka wrzucona dla jajec.

Bo fakt faktem, Korwin dobrze prawi i widząc kaczora pseudo-prawicę (w ogóle.. tępy elektorat sądził że PiS to prawica tylko po tym, jak szanował Boga. LOL ), albo Tuska jebanego ryżego proeuropejskiego chuja, albo Palikota, który poprzez rozłam zdobył większość głosów, które mogłyby należeć do PO, dalej ich plan pokrywa się z PO to mi się słabo robi. Quo Vadis Polsko? Korwin, ktoś nowy, ktoś odmienny, ktoś kto chce zmian to jedyna droga dla tego kraju, a jego zmiany wszyscy odczujemy. Na lepsze. Nie będzie kolejek w urzędach po zasiłek, po PIT, po inne pierdoły, będą za to miejsca pracy, będą miejsca na rozpoczęcię kariery dla młodych ludzi, nie żałosne praktyki i staże z urzędu pracy. Gospodarka pójdzie do przodu, ale tępy naród nigdy na to nie pozwoli, by Korwin doszedł do władzy, bo są tak zmanipulowani, mają taką sieczkę z mózgów, że nie potrafią myśleć logicznie, tylko jak tępę barany idą za tłumem. Nic się w tym kraju nie zmieni, póki do głosu dochodzi jeszcze pokolenie, które myślało i dojrzewało w propagandzie PRLu
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-06-02, 10:31
ja wam powiem ja wam powiem jedyną i najprawdziwszą prawdę. Powiem wam czemu w kraju u nas jest jak jest. Z ręką na sercu mówię dlaczego:

bo jesteście jebanymi hipokrytami i internetowymi napinaczami, fajterami po kablu.

dlaczego?
bo nie chodzicie głosować. wiecie kto głosuje? wasze babki. tak, wasze babki do których telewizor gada cały dzień, tvn od 7 rano do nocy. tak tak, to jest ponad 90% wyborców, osoby 70+. nawet napisałem temat o tym ale trafił do działu polityka

sadistic.pl/narzekac-juz-umiecie-teraz-nauczcie-sie-chodzic-qvd-ii-vt185997.htm

skąd to wiem?
bo 1. siedziałem w komisji wyborczej
2. statystyki

rzygać mi się chce, bo wiem że 3/4 z was, mówiących o polityce, nie było przy urnie. ci właśnie dla mnie są niewartymi zerami. żryjcie i żyjcie ale z dala ode mnie. brzydzę się wami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie