18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Jarrt 2013-06-02, 10:32
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
woland 2013-06-02, 11:12 1
haha jakiś fan krula korwina złapał "bul dupy". Dzięki za screena, bo jakoś tego obrazka wcześniej nie zauważyłem a dzięki tobie mogłem teraz mu postawić piwo Dziwne jest postrzeganie niektórych. Świat nie jest czarno biały i jak ktoś gardzi korwinowskim oszołomem, to nie musi być od razu lewakiem. Z drugiej strony do prawicowca też mi daleko. Tylko totalni ignoranci widzą tylko te dwie ideologie. Uwierzcie mi, że są ludzie o innych poglądach
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-02, 11:43
Jak można nie dostrzec aspektu ironicznego w tym obrazku. Wręcz ten obrazek wyśmiewa Korwina.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-02, 11:53
Skoro każdy lewak to komunista to analogicznie wszyscy prawicowcy to faszyści. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Ceembe 2013-06-02, 12:02
Sam dałem piwo a popieram Korwina, to tylko mem ziom, zluzuj gacie.
Zgłoś
Avatar
ptrson 2013-06-02, 12:05
ForWhomBellsTolls napisał/a:

@Sndm
Z 2 się zgadzam trochę popłynąłem, ale nie jestem zdenerwowany napisałem tylko to co myślę.



nie, w ogóle za daleko popłynąłeś, ale nie dziwię się, że to dostało się na główną. To zwykły obrazek satyryczny i mnie szczerze rozbawił. To z automatu jestem lewakiem? To mamy uniwersalny test na lewactwo, brawo! Wystarczy pokazać zdjęcie i jak się uśmiechnie to lewak, a jak nie to znaczy że jest spoko.
Po prostu Tobie i kilku osobom brakuje dystansu i cierpicie na niesamowite spinanie dupy, dlatego proszę bardzo, ode mnie

Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-02, 12:14
Co to sie dzieje na sadisticu? Tematy negatywne o JKM trafiaja na glowma, a te pozytywne do zbiorczego. O co tutaj kurwa chodzi????
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-02, 12:28
ypsilanti napisał/a:

Jak widać 80% sadistica na kolanach przed Bogiem Korwinem, a pewnie żeby mogli to by mu obciągnęli, bo lemingom wystarczy hasełko "Jebać lewaków", a ciekawe ilu tych wyznawców czytało jego program albo co ciekawsze ilu z nich zna kogolwiek z jego partii? Pewnie większość debili myśli, że każdy będzie miał Korwina w swoim okręgu. No i czy któryś z Was zastanowił się jakie konsekwencje dla choćby Waszych dziadków miałyby zajebiste pomysły Waszego guru. Bo nawet jeśli młodzi sobie poradzą to emerytom by pozostało wpierdalać piach przegryzając trawą. Większość jego "postulatów" to brednie, które jakby zaczął wprowadzać to sami byście biegali zesrani po ulicach. Napierdala debilne populizmy a Wy się jaracie nawet przez moment nie zastanawiając jakie to bajki. Polsce nie trzeba lewaków, prawaków czy innego chujostwa. Trzeba tylko mądrych i uczciwych ludzi, tylko tyle i aż tyle.



Zgadzam się, jednak Janusz powinien być co najmniej senatorem.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-02, 15:36
Cytat:

Co to sie dzieje na sadisticu? Tematy negatywne o JKM trafiaja na glowma, a te pozytywne do zbiorczego. O co tutaj kurwa chodzi????



Chcesz trochę maści na ból dupy?

Cytat:

Zgadzam się, jednak Janusz powinien być co najmniej senatorem.



Eeee tam. Od razu Imperatorem Galaktyki.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-02, 15:44
Loaloa napisał/a:



Chcesz trochę maści na ból dupy?

Eeee tam. Od razu Imperatorem Galaktyki.



Wyleczyli cie już z lewactwa? Jeżeli nie to polecam 9 mm. Skuteczne lekarstwo, zrobisz przysługe dla Polski.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-02, 22:44 4
Badania wykazują, że partia Korwina-Mikke przekroczyła próg wyborczy. Czy będzie jeszcze większe poparcie dla jego i jego partii?
Zgłoś
Avatar
bach 2013-06-02, 22:46
wcale bym się nie zdziwił, gdyby było inaczej
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-06-02, 22:47
moze wreszcie kurwa ciemnogrod na oczy przejrzy
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-02, 22:49
a pamiętacie przecież jak go urządzili przy ostatnich wyborach? myślicie że teraz będzie inaczej? Zgłupieliście...
NIGDY mu nie pozwolą dojść DO NICZEGO! Robią z niego idiotę - jeśli tego nie widzicie i nie jesteście świadomi to powodzenia...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-02, 23:35
Rocky.. Jest zasadnicza zmiana, bo teraz chociaż go pokazują w TV w każdym bądź razie w Polsat'cie. Nie znam przyszłości, ale liczę, że Korwin zdobędzie te 5% i zacznie ich rypać z mównicy sejmowej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie