18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
K................a 2013-06-03, 1:16
"Celem życia nie jest przeżycie" - rzekł Korwin.



Widzę, że "zwolenniki" tego nieudacznika dały myliardy piw. Dajcie tyle głosów w wyborach, głupie chuje.

Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-06-03, 1:23
Koniec Świata, uważaj bo tak jak ja wyłapiesz warna za obrazę Kurwina i prawaczków.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-03, 2:12 1
No pewnie. Najlepiej przeżyć 60-70 lat w socjaliźmie i nic po sobie nie zostawić, no bo po co?
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2013-06-03, 3:47
Koniec Świata napisał/a:

"Celem życia nie jest przeżycie" - rzekł Korwin.

(...)

Widzę, że "zwolenniki" tego nieudacznika dały myliardy piw. Dajcie tyle głosów w wyborach, głupie ch*je.



Tępa pało, "przeżyć" nie równa się z "żyć". Robisz z siebie idiotę? Bo nie rozumiem, jak można nie pojmować prostej gry słów. Ale kij wie, dlatego pytam grzecznie.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-03, 12:18
Koniec Świata napisał/a:

"Celem życia nie jest przeżycie" - rzekł Korwin.



Widzę nie zrozumiałeś, więc postaram się wytłumaczyć tak jak ja to zrozumiałem. Celem życia nie jest śmierć. Jest to oczywiście nieuniknione. JKM chciał powiedzieć, że celem życia jest pozostawienie po sobie jak najlepszego świadectwa, pozostać nieśmiertelnym w pamięciach bliskich. Dążyć do doskonałości, chociaż jak wiadomo i tak się nie osiągnie ostatecznego stadium doskonałości, ale trzeba zawyżać ciągle poprzeczkę. Świetny przykład Korwin podał z tymi rurkowcami, które nic nie wnoszą w życie a po prostu sobie są. Równie dobrze mogłoby ich nie być.

Tak swoją drogą to ja się zastanawiam dlaczego ludzie, którzy tylko żrą i żyją, na czyimś garnuszku swoją drogą, nie popełnią samobójstwa. Po co żyć? Co ich trzyma przy życiu? Przecież jesteśmy gatunkiem myślącym abstrakcyjnie, więc musimy znaleźć jakiś sens życia. Zwierzęta tego nie potrafią, więc żrą i sobie żyją bez problemu. Ale my?
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-06-03, 13:51 1
widzę, że niektórym do szczęścia wystarczy kurwa zasiłek. lewaki jebane wyżerają ten Kraj od środka
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-06-03, 14:08 3
... i przy okazji resztę kobiet

Enjoy!

Część I



Część II



Część III



Cześć IV

Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-06-03, 14:12
głupia pinda nie wie ze przed formą nie ma ucieczki
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-03, 17:02
Cytat:

... i przy okazji resztę kobiet



W którym miejscy niszczy kobiety? Jeśli już niszczy, to tylko i wyłącznie feministki. Nie mylmy pojęć, bo wyjdzie, że Korwin to szowinista, wyśmiewacz niepełnosprawnych i co tam jeszcze, co nie jest prawdą.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-03, 17:56
Kurwin wielokrotnie szydził i poniżał osoby niepełnosprawne. Kiedyś podczas jednego z wystąpień w ramach kampanii wyborczej powiedział do dziewczyny na wózku inwalidzkim, że tacy jak ona powinni siedzieć w domu i nie pokazywać się publicznie. Jesteście zbyt młodzi, albo zbyt głupi (z pewnie i to i to), by dostrzec prostą prawdę - gdyby zdobył realną władze, wprowadziłby zamordyzm i zlikwidował wszystkie instytucje państwowe z wyjątkiem tych, które zapewniłyby mu utrzymanie się przy korycie. Na szczęście nigdy tej władzy nie zdobędzie, a jakby się nawet jakimś nadzwyczajnym zbiegiem okoliczności dostał do sejmu, to i tak rychło się z każdym potencjalnym sprzymierzeńcem pokłóci i przez całą kadencję będzie grzał ławę i narzekał jak to komuna go prześladuje.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-03, 18:44 1
Według Ciebie szydził i poniżał, ale jakoś fundacje dla niepełnosprawnych prowadzi.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-06-03, 19:26
Przecież ten Loaloa i Koniec Świata to zwykli napinacze, napiszą jeden post i już więcej nie odpisują.

Loaloa a jak już rzucasz oszczerstwa to chociaż podawaj źródła chłystku.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-06-03, 19:50 11
Tak jak w tytule. Janusz Korwin-Mikke (KNP) kontra Dariusz Szwed (jakieś tam eko-zielone coś) rozmawiają o ekologii i o tym ile procent budżetu UE jest przeznaczone na te cele.



PS1.: proszę o niewrzucanie do zbiornika
PS2.: lewaki mogą scroll'ować, bo występuje wasz kat, z którym przegrywacie na argumenty.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-06-03, 19:55
Wczoraj to oglądałem. Słabo się tego słucha.

Janusz ma już dość powtarzania tego samego na okrągło. Szwed zaś łyka wszystko co mówi UE i jednocześnie sam to koloryzuje.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-06-03, 19:56
Strasznie nie lubię oglądać telewizyjnych potyczek Korwina z lewicą. Denerwuje mnie bardzo jak Korwin zasypuje oponenta argumentami, wali nimi jak z karabinu, a ten odpowiada coś w stylu "a bo pan to nie rozumie/a bo z panem to nie można porozmawiać normalnie" i kończy temat uśmiechając się triumfalnie.

Niedługo dojdzie do tego, że będą rzucać czymś w rodzaju "tak? a ty jesteś głupi i stary".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie