18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Than2815 2013-06-03, 19:58
za Korwina zawsze piwo , nie moge sluchac tego chuja zieloego ...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-03, 20:20 1
Rururkowiec napisał/a:

Przecież ten Loaloa i Koniec Świata to zwykli napinacze, napiszą jeden post i już więcej nie odpisują.

Loaloa a jak już rzucasz oszczerstwa to chociaż podawaj źródła chłystku.



Otóż ja nie siedzę w internecie 24/7 jak nieroby twojego pokroju, więc nie jestem w stanie odpisywać na bierząco, ani pamiętać wszystkich dyskusji w których zabrałem głos.

Debilom, którzy popierają wypowiedź Korwina "celem życia nie jest przeżycie" zadaję pytanie: Co takiego zrobiliście, że wasze życie jest czymś więcej? Krytykujecie "lewaków", którzy istnieją wyłącznie w waszej popierdolonej wyobraźni, że są glupi, żrą, chleją i "wszczykują marihunae", a tak naprawdę ci ludzie o nieprawicowych poglądach budują kulturę, sztukę i społeczeństwo obywatelskie. Tymczasem prawica (ta najbardziej jadowita) pierdoli niepoprawne politycznie brednie i napawa się tym, że obraża jakiegoś pedała, mniejszość etniczną, czy wyolbrzymia stereotypy dotyczące innych grup społecznych innych niż własne.

Jeśli uważacie, że walka o własne idee i wymysły nadaje sens waszemu życiu to jesteście, kurwa, bandą irracjonalnych kretynów. Może życie zweryfikuje wasze popierdolone myślenie i otworzy wasze zakute łby na świat żyjącego człowieka. Może to tylko internet i media rządzą się innymi prawami i dlatego muszę czytać te wasze pojebane, oderwane od rzeczywistości opinie.

Wierzcie dalej w pierdolenie tego clowna w muszcze, który najwięcej pierdoli o kapitaliźmie, kiedy niczego kapitalistycznego oprócz budowy fandomu w internecie nigdy nie zrobił. Nie potrafi nawet wypromować swojej partii na porządnym poziomie i zdobyć poparcia ludzi sukcesu oraz sponsorów. Siedzi tylko przed regałem z książkami i pierdoli te swoje farmazony, masakrując lewaków i przekonując, że warto jest walczyć, a nawet umrzeć za idee. Sam siedzi na swojej szlacheckiej herbowej dupie i nigdy nie naraził swojego życia.

Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-06-03, 20:32
No chyba nierobem to jesteś jednak ty, bo ja w wieku 27 lat nie mam zamiaru i mam nadzieję że nie będę miał czasu na dyskusje z 20-latkami.

Chłopie w ogóle co ty za brednie teraz wypisujesz, myślisz że jak napiszesz przekleństwa to twoje żałosne argumenty będą bardzej przekonujące?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-03, 20:35
@up

Wracaj na dno oceanu i nie truj dupy.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-03, 20:58 1
Nie chce mi się nawet Ci odpowiadać na ten szereg zagadnień. Nie umiesz się wysłowić bez obrażania to rzucaj sobie dalej, ale nie oczekuj konstruktywnej rozmowy. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-03, 21:17
kroplowa napisał/a:

Nie chce mi się nawet Ci odpowiadać na ten szereg zagadnień. Nie umiesz się wysłowić bez obrażania to rzucaj sobie dalej, ale nie oczekuj konstruktywnej rozmowy. Pozdrawiam



Widzę, że prawda boli. No niestety nie mogłem inaczej, bo ile można już czytać i słuchać tego gówna. Nie można siedzieć z założonymi rękami, kiedy stary facet bez ułamka władzy, który w swoim życiu oprócz pierdolenia, blogowania, vlogowania, brydżowania i szachowania nic wielkiego nie zrobił, sieje swoimi majaczeniami spustoszenie w mózgach gimbazy i świeżo upieczonych maturzystów. Tymczasem normalni ludzie chcą po prostu przeżyć w spokoju swoje jedyne życie jak te rurkowce. I chwała im za to.
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2013-06-03, 21:18 2
Koniec Świata napisał/a:

budują kulturę, sztukę



Więc jestem wybrykiem, coraz bardziej odchylającym się w prawo studentem konserwacji. Bez przesady. Moim zdaniem, również buduję kulturę, z miłości do niej właśnie i historii.

Koniec Świata napisał/a:

nigdy nie naraził swojego życia



Nie chce mi się go bronić, ani też dywagować na temat groźnych rzeczy za komuny, ale czy Korwin-Mikkego nie zamknęli za działalność podziemną?

Koniec Świata napisał/a:

Tymczasem prawica



Pokaż mi w Sejmie prawicę. Nie ma? A może to PiS jest prawicą? Nie kpij. A tak, będzie jakaś opozycja, miejmy nadzieję, i może wreszcie będziemy mieli pełną scenę polityczną. To będą moje drugie wybory, ale przygotowuję się do nich jak mogę - obejrzałem tonę wywiadów ze wszystkich partii, przeczytałem programy. Argumenty tego gościa przemawiają do mnie, bo są inne i zakładają, rzeczywiście, poważne potraktowanie. Choć wiele rzeczy jest utopijne, nie brakuje zdroworozsądkowych wypowiedzi. Mikke nie mówi tak dużo o wyjściu z Unii, a tylko o konieczności utrzymania minimalnego podatku VAT - tak dla przykładu. I rzeczywiście, jeśli posłucha się gościa, to zaczyna się wierzyć w prześladowanie go przez media, nie dostrzegłem w nim agresji czy niechęci do inwalidów, kobiet, czy nawet homoseksualistów (sic!). Wystarczy posłuchać, a ja słuchałem, zdaję się, wszystkich rządzących, nie różniących się od siebie, do kurwy nędzy, kompletnie niczym. Jeden Palikot mówi o pierdołach typu oddzielenie Kościoła od państwa, legalizacji miękkich narkotyków i tym podobnych (w programie partii nie zawierając NIC na temat jakiegokolwiek z problemów kraju!), ale skoro to samo oferuje mi KNP, a do tego jakiś pomysł i plan na zmianę, uzdrowienie gospodarczo-społeczne, to chyba logiczne, że zaczynam się interesować, prawda?

Jedna sprawa. Siedzenie tutaj i pierdolenie o tym, że jest źle, nic nie zmienia. Skoro już mamy taki, a nie inny system wyborczy, to z niego skorzystajmy, takie moje zdanie. Jeśli pokazuje się ktoś, kto jest odmienny, a obecnie jest niby źle, to czy nie wydaje się logicznym zagłosowanie na niego? Moja przyszłość i mój kraj to nie poligon doświadczalny, ale skoro i tak już prawie wszyscy byli wypróbowani, to czemu nie dokonać ostatniego kroku?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-03, 21:45 1
@Szalonooki

Ty jesteś jednym z niewielu,

Zamknęli? Przecież cała masa solidaruchów klepała pacierze w więzieniu i tylko nielicznym groziło coś więcej.

Nie wnikam w to co wg każdej z "prawic" jest prawicą, bo każda jedna jest najprawdziwsza: PiS (narodowi-katolicy, endecy, chadecy), PO (centroprawica, neo-liberały, chadecy, konserwatywne murzyny itp.), PJN, SP (odpady z PiS), RN (wszystko na prawo od PiS, kibole, faszyści), NP (anarchokapitaliści, monarchiści, minarchiści, konserwatywne-liberały i inny plankton). Wszyscy nazywają siebie prawicą. Ja się z nimi nie będę kłócił.
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2013-06-04, 0:36
Koniec Świata napisał/a:

Nie wnikam w to co wg każdej z "prawic" jest prawicą, bo każda jedna jest najprawdziwsza:



Nooo... w każdym razie każda ma gospodarczo rozwiązania socjalistyczne i tylko to jest pewne. I podatki i śmierć, a przynajmniej tak mówią.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-04, 19:18
Jeżeli się już dorobię i jakoś zabezpieczę przyszłość swoją i swoich dzieci i najlepiej jeszcze 5 kolejnych pokoleń swojej rodziny (nikt nie wie jak długo ciągnąłby się smród po korwiniźmie) to z przyjemnością zagłosuję na JKM. Nie dla tego, że wprowadza mnie w dobry humor, ale dlatego żeby zobaczyć jak się wijecie w korwin-kapitalizmie. Jak osoby które ledwo odebrały legitymacje gimnazjalną bez talentów i żadnych konstruktywnych zainteresowań konkurują na rynku pracy wśród swoich rówieśników do ostatniej kropli soku z idioty. Swoją drogą żałuje, że nie dostał się do sejmu wcześniej bo by było przynajmniej sympatycznie. Może nie miałbym żadnych szans na przyszłość ale przynajmniej nie traciłbym czasu na złudną nadzieję, że będzie lepiej
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-04, 20:57 1
Zaethrael, Twój opis wiele o Tobie mówi, ale to nie jest istotne. Mówisz, że to głównie gimbusy są elektoratem JKMa, ale musisz wiedzieć, że są tacy gimnazjaliści, którzy znają się lepiej na politycy od niejednego siedemdziesięciolatka. Taki William Pitt, został premierem Wielkiej Brytanii w wieku 24 lat, a 10 lat wcześniej zaczął studiować na Uniwersytecie Cambridge. To, że nie masz kompletnego szacunku dla młodszych może wynikać tylko z tego, że sam jako gimnazjalista nie byłeś rozgarnięty, nie miałeś zainteresowań, ani talentu do niczego, lecz pamiętaj "Nie mierz innych swoją miarą". Druga sprawa, to kto ma walczyć o lepsze jutro jak nie młodzi? Kto wybijał Niemców, jak nie młodzi Polacy?

Z takim podejściem to ja Ci życzę powodzenie w tworzeniu chociaż jednego pokolenia.

Pozdrowienia dla demokratów, równie nieserdeczne.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-04, 21:53
Odpowiem tak. Gro młodych, niezaprzeczalna większość to mistrzowie z facebooka. Impreza, opierdalajnig itp. To, że ktoś w głębi czuje się idealistą, a świat chce zmieniać od zmieniania innych zaczynając od rodziców którzy dają mu szlaban za zachlanie się na imprezie to żaden mądry człowiek. Rozumiem fazę buntu i inne pierdoły ale z roku na rok powiększa się dystans między inteligencją a głupotą z przewagą tej drugiej. Czasy się zmieniły to fakt - ale człowiek który wierzy w chamski kapitalizm w momencie gdy jego ambicje się kończą na tym by mieć kasę na "balety" "piwo" i "dorosłe życie" narzekając jak to w kraju jest fatalnie z teorii bo praktyki miał tyle ile wyniósł z domu to jak nazwać takiego kogoś. Jadąc w busie słyszę jak gimnazjalistki przechwalają się która miała więcej pał. Serio - w gimnazjum ? JAK ? Ludzie tacy kończą później na studiach jako plankton wiedząc (pobieżnie) co chcą od życia ale nie wiedzą co do niego wnieś. Oczywiście w kraju jest źle itp. Ale pytanie jakie masz kwalifikacje ? Jak chcesz przeżyć w świecie korwina gdzie konkurencja to najwyższa wartość, a kwalifikacje jakie masz są delikatnie mówiąc znikome ? Wyjątki bardzo wyraźnie potwierdzają regułę. Ludzie później dorastają w przeświadczeniu, że poszli na studia i należy im się coś od życia. To już teraz jest gówno prawda. Dlaczego gimbus stał się synonimem idioty ?

Otóż gimbus wychowany w nadziei, że zmieni świat dostaje łopatą w twarz od rzeczywistości. A ta przychodzi nieubłaganie i zmiana podstawówki na gimnazjum kształtuje w człowieku poczucie złudnej dorosłości krzywdząc nas/was. Gimbus więc wszystko wie najlepiej i jest najfajniejszy tyle, że belki w swoim oku nie dostrzega. Korwin to taki gimbus - to gimnazjalny bóg nadziei. W momencie gdy nachodzi rzeczywistość zamiast coś zrobić samodzielnie zaczynasz liczyć na innych, narzekać, kwestionować system edukacji, wartości itp. przy czym okazuje się, że parę jednostek się wybija i oszukuje współczesną selekcję naturalną - reszta pozostaje tam gdzie była. Ktoś wyżej podał cudowny przykład. Dlaczego Korwin nie rozpropagował swojej partii w należyty sposób ? Dlaczego zwala winę na media ? Dlaczego liczy na kogoś (poza tym, że jest politykiem) ? Bo nie ma ŻADNEGO planu jak to zrobić. Nie wie jak to zrobić. Korwin jest pierwszym Gimbusem.

Ja tez chciałbym pokoju na świecie, dostatku, dobrobytu, żeby ludzie byli dla siebie cudowni i wspaniali a państwo istniało jako wspólny mianownik - nie przeszkoda. Jednak tutaj wpada istotna rzecz - mianowicie RZECZYWISTOŚĆ, a ona proszę Ciebie nie jest ani prosta ani sprawiedliwa i nikt nie sprawi, że Twoje życie będzie lepsze jeżeli sam na nie nie zapracujesz. A jak chcesz to zrobić jak nie ma żadnego podkładu ?

Jak Korwin naprawdę chciałby coś zmienić zacząłby od siebie. Zmienił swój wizerunek, stosunek do osób z którymi wdaje się w dyskusje, popracował nad swoją wymową, przeczytał NIECO więcej książek, zainwestował w kampanię. Następnie w porządnej prawdziwej kampanii przedstawił wszystkim w przeciwieństwie do obecnych partii RZECZYWISTY PLAN działania w którym jak byk zaznaczy nam komu zabierze, żeby innym dać ? Co zrobi z tymi którzy nie są tacy jak on oraz jak to wszystko dostosuje do realiów gdzie stare pryki rozkradną wszystko co obywatele łożą na siebie nawzajem ?

To jest czcze gadanie bez jakichkolwiek aspiracji. To gadanie dla gadania, to politycznie jeszcze gorsze niż to które mamy w sejmie. To trzymanie się pokrzywdzonego elektoratu który myśli tak jak on, że posiada to coś. A tu sam nawet szef partii nie ma na tyle przedsiębiorczości żeby coś udowodnić. No to zwala na ludzi ignorancję, oportunizm i dziesiątki innych epitetów które maskują tętniaka mózgu. Wiesz dlaczego reszta lemingów głosuje na pożal się boże partie tak jak ja ? Bo sam nic nie zrobię, nie umiem, nie chcę nie potrafię - więc wybieram taki światopogląd jaki wydaje się dla mnie mniej szkodliwy. W obecnym świecie aby coś zmienić musisz się liczyć, musisz mieć kasę. Nie zmienisz tego najpierw nie brudząc sobie rąk. Więc pytanie czy warto - bo żeby coś zmienić musiałbyś poświecić idee w które wierzysz i zostać zwykłym politykiem.

Ale przede wszystkim mam jaja, żeby się do tego przyznać bo ja nie mam bladego pojęcia jak uratować państwo. Wiem natomiast co utrudnia mi życie i co robię aby mieć tych utrudnień jak najmniej. Jestem pewny siebie i nie mam zamiaru liczyć na na kogoś innego - bo za darmo na tym świecie nie ma NIC. To, że przegram nic nie znaczy dopóki żyję i to ja jestem odpowiedzialny za swoje niepowodzenia - nikt inny. Nawet chujowe państwo.

A kiedy się w kraju coś zmieni ? Kiedy zmieni się nasza mentalność, następnie siłą przejmiemy władzę, zbesztamy obecną demokrację i napiszemy całą konstytucję na nowo. I wtedy proszę Ciebie zaczniemy popełniać te same błędy i wylądujemy w tym samym miejscu z odrobinę innym bilansem Bo zmiana tego jednego pięknego kraju pełnego kurestwa nie sprawi, że na świecie będzie go mniej. Weź daj raz coś więcej z siebie i nie spierdol komuś dnia w urzędzie czy w busie. Bądź kurwa cierpliwy i pomagaj nawet jak cię to kosztuje. Będziesz biedny ale chociaż pozostaniesz dobrym niegimbazjalnym człowiekiem. Przynajmniej do czasu aż reszta dorośnie lub zostanie "zislamizowana" Przede wszystkim jednak przestań się oszukiwać, że jesteś lepszy od kogokolwiek - bo nie jesteś. I to jest pierwszy krok. Uświadom sobie swoją nie-wyjątkowość, a będziesz kimś wyjątkowym :p

A co do mojego opisu. Tak jestem leniem i pracuje nad tym. (Po co ci link który nigdzie nie prowadzi ?)
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-06-05, 0:50 10
Korwin o Przyszlych Pokoleniach
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-05, 0:57 1
Kurwa gdyby Korwin był prezydentem to Tuski by stąd wyjechały razem z Millerami Kaliszami i Palikotami bo by dla tych złodziei nie było co kraść!
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-05, 1:03
no glosuje na Mikke ale z takim nastawieniem zeby tych skurwoli w sejmie troche poekirowal i powkurwial. Boje sie jedynie trche tych niektorych jego pogladow na przyklad co ma na mysli ze nie mozna sie przepijac i panstwo jest najwazniejsze? Wiem ze jest ale lekkie prawo obywateli tez powinno byc....no nie wiem moze zle zrozumialem go tutaj teraz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie