18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Aonoyoru 2024-08-28, 8:15 1
W sumie to nie wiem. Nigdy nie umierałem.
Zgłoś
Avatar
CanesVenatici 2024-08-28, 8:52
członek grupy fantastycznej 4
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-08-28, 10:20
Wcale nie najboleśniejszy zdecydowanie gorsze obdzieranie z skóry czy zjadanie żywcem przez owady. Spalenie nie takie zle bo nie trwa az tak dlugo i moglo byc gorzej ale nie wiem nie znam sie nigdy sie nie podpalilem
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-08-28, 10:28
darek1234 napisał/a:

Wejdź w zimie do rzeki albo stawu. Jeśli nie morsujesz to ciało dozna oparzeń, bo organizm nie zna takiej sytuacji i nie wie jak się zachować. Podobnie jest z wysoka temperaturą, organizm może wytworzyć tyle endorfin, że palący się może nie czuć bólu. Najlepsza, wbrew pozorom, śmierć, to utonięcie



Woda w płucach podobno jest bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-08-28, 14:56
Jose! Ty głupku ty, ty jebany dałnie

Tego nie zgasisz już ty jebany debilu

Nie zgasisz tego!

Koc! Koc! Weź Koc! Dawaj koc!

Gaś to, ja pierdole, koc.

Ciii ciiii

Koc Koc Koc

Kocem to zgasisz

Ty głupku mały jebany

Nie wiedziałem, że tak będzie

Kocem to tylko zgasisz, to jest benzyna

Nagrałeś to? Ciiii Ciiii Ciii ciiiii

Nagrałeś to? Wyślesz mi na mój telefon?

Ale głupki ja pierdole!

Zajebiste to było

Ciiiiicho ciiicho

To było extra klasa, tak właśnie musiało być

Ja jestem diabeł !!!

Cicho! Bo stara jest w piwnicy
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-08-28, 19:22
Komicznie ten plomien na głowie wygląda
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-08-28, 22:44
"Eksperci" powyżej na wszystkim się znają..., jak nie podpalenie to utopienie, a może zamarzniecie...?
Może niech przetestują na sobie i dadzą znać co lepsze?!
Nie dość że że fiksum dyrdum, to jeszcze kurwa ordynarne zjeby!
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-08-29, 15:41
MarS_80 napisał/a:

"Eksperci" powyżej na wszystkim się znają..., jak nie podpalenie to utopienie, a może zamarzniecie...?
Może niech przetestują na sobie i dadzą znać co lepsze?!
Nie dość że że fiksum dyrdum, to jeszcze kurwa ordynarne zjeby!



Ić stond
Zgłoś
Avatar
swieca 2024-08-29, 19:12
Dawno dawno temu, spaliła mi się noga od kostki po dupę. Nie czułem żadnego bólu. Oczywiście podczas samego palenia...Leczenie to inny temat
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-30, 18:34
BigLebovsky napisał/a:

Totalna bzdura. Braki tlenu plus woda dostająca się do płuc czyli tam gdzie nigdy nie powinna się znaleźć to nic przyjemnego. Nie wspominając o świadomości sytuacji czyli umierania.
Najlepsza śmierć to zamarznięcie. No może pierwsze momenty są chujowe bo jest ci najpierw zimno,a potem kurewsko zimno... No ale potem to już sam miód. Robi ci się ciepło,masz haluny jak po dobrym towarze i ostatecznie -cyk! Koniec zasilania.



Zgadzam się, zamarznięcie to najlepsza ze śmierci, ale co do utonięcia to się mylisz. Mózg daję radę właśnie dzięki wytwarzanym endorfinom
Zgłoś
Avatar
GFX50SII 2024-08-30, 22:18
Będzie pieczyste. Jak byście znali język, to byście wiedzieli, że oni byli tak zaniepokojeni, żeby się za bardzo nie przypalił. Ona zresztą się wydziera, że "jak się przypali, to skurwysyny spać pójdziecie na głodnego". Się trzeba uczyć języków, to się wie....
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-08-30, 22:25
GFX50SII napisał/a:

Będzie pieczyste. Jak byście znali język, to byście wiedzieli, że oni byli tak zaniepokojeni, żeby się za bardzo nie przypalił. Ona zresztą się wydziera, że "jak się przypali, to skurwysyny spać pójdziecie na głodnego". Się trzeba uczyć języków, to się wie....



Nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
GFX50SII 2024-08-30, 22:32
BigLebovsky napisał/a:

Nie zesraj sie



Za późno......
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-08-30, 22:33
GFX50SII napisał/a:

Za późno......



Uuuu. Nie dobrze. Może jakiś admin ci podetrze
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-08-31, 16:32
majeńka napisał/a:

Jeśli ktoś ma takie możliwości, to najlepiej być blisko bomby atomowej. Fala uderzeniowa idzie szybciej niż przewodnictwo sygnału w neuronach, fizycznie nie ma możliwości tego poczuć.



Efekty eksplozji nuklearnej, bywają zadziwiające. To, co napisałaś, nie jest jednak prawdą. Wzrost ciśnienia powstaje na granicy rozszerzającej się kuli plazmy, wywołując fale uderzeniowe o zmiennej prędkości i kierunku oraz fale odbite, na co wpływ ma także ukształtowanie terenu. Maksymalna prędkość tego typu fal, to 1600 km/h, a nacisk ciśnienia pojedynczej fali nawet w odległości 1000m od epicentrum, może jeszcze osiągać 1kg/cm2. Zmienność fal i ich nakładanie, powoduje wyburzenia i uszkodzenia budynków. Owszem, takie ciśnienie może zabić na kilka sposobów, ale to nie będzie, aż tak szybka śmierć, jakbyś chciała. Z odległością, maleje oddziaływanie fali uderzeniowej (przy eksplozji o mocy równoważnej TNT 100kT, już w odległości 5 km, będzie to tylko powiew wiatru, chociaż, o prędkości do 100km/h). Natomiast, jeszcze przed pojawieniem fali uderzeniowej, pojawia się impuls cieplny i to on jest czynnikiem odpowiadającym za większość ofiar eksplozji nuklearnej. Bardzo możliwe, że to on zabije Cię szybciej, niż fala uderzeniowa. Dla przykładu: przy ładunku, o mocy 100kT (np. głowica specjalna pocisku Iskander, czyli dwustopniowa, termonuklearna; wybuch powietrzny na wys. 350m nad centrum dużego miasta), jeszcze w odległości 8 km, może powodować samozapłon drzew, czy firanek w otwartych oknach. 50% osób przebywając na otwartej przestrzeni, w tej odległości, może ulec poparzeniom II stopnia. Bliżej, niż 3km, 75% osób na otwartej przestrzeni ulegnie poparzeniom III stopnia. Jeżeli liczysz na natychmiastowe spopielenie, to tylko odległość do 1000m może być odpowiednia (ale jeszcze jest szansa, że Twój mózg, coś zdąży zarejestrować).
Natomiast pełną gwarancję, będziesz miała tylko w odległości do 200m od punktu pod miejscem wybuchu - fazą eksplozji, wyprzedzającą impuls cieplny, jest bowiem podwójny impuls świetlny, wywołany dwoma rodzajami promieniowania jonizującego: gamma i rentgenowskim. Właśnie impuls intensywnego promieniowanie gamma, spowoduje natychmiastowy rozpad każdej komórki Twojego ciała wraz ze wszystkim, co będziesz miała na sobie. (Co ciekawe, nawet pomimo późniejszego oddziaływania wysokiej temperatury, mogą ocaleć pozostałości wkładek i śrub łączących złamania, czy resztki elektroniki - rozrusznika serca, zegarka, smartfona, słuchawek; oczywiście w postaci bardzo radioaktywnych kropli metalu). Po prostu znikniesz i rzeczywiście nastąpi to znacznie szybciej, niż prędkość sygnałów neuronowych. Jeżeli znajdziesz się akurat obok betonowego lub murowanego budynku, który ocaleje, to w wyniku zasłonięcia przez Twoje ciało fragmentu ściany przed intensywnym światłem, zostanie na niej tylko Twój cień. 😀
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie