18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Rozjebie 2020-04-19, 14:12 2
Optimex napisał/a:

Jak by nie było Pies to Pies, nigdy nie miałem, nie mam i mieć nie będe do nich szacukcu choćby na rzęsach chodzili. W naszym kraju jest to służba darmozjadów utrzymywanych za nasze pieniadze która nigdy nie wypracuje ani jednej setnej procenta PKB, nie pomagają, nie ratują życia a wiec huj im w dupska pogotowie, strażacy i cała reszta jest szanowana o wysokim stopniu zaufania publicznego bo na to uczciwie zapracowali. Tak więc od wykształconego, młodego mężczyzny z dobrego domu szczere życzenia HUJ W DUPE POLICJI



Dobra, to zabieram moich braci i naszych kumpli i wbijamy z armią jakichś 20 chłopa do twojej chaty. Z ciebie robimy lokaja, a ze starej sex-lalkę. I pamiętaj frajerze, żeby się nie rozpruć na psach, masz sobie samemu poradzić
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-04-19, 14:34
Optimex napisał/a:

Jak by nie było Pies to Pies, nigdy nie miałem, nie mam i mieć nie będe do nich szacukcu choćby na rzęsach chodzili. W naszym kraju jest to służba darmozjadów utrzymywanych za nasze pieniadze która nigdy nie wypracuje ani jednej setnej procenta PKB, nie pomagają, nie ratują życia a wiec huj im w dupska pogotowie, strażacy i cała reszta jest szanowana o wysokim stopniu zaufania publicznego bo na to uczciwie zapracowali. Tak więc od wykształconego, młodego mężczyzny z dobrego domu szczere życzenia HUJ W DUPE POLICJI



Założę się ,ze jak ci dam w pysk na ulicy to pierwsze co to się rozpłaczesz i polecisz na komendę się rozsypać

Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-19, 14:57
111

@Optimex
Liczyłem,że mnie wywołasz do wyjaśnienia swojego zdania. Jestem szczerze wdzięczny. Opierając się wyłącznie na Twojej wypowiedzi i nic sobie nie dopowiadając oświadzczam że: Po pierwsze, Jak to możliwe, że jednocześnie twierdząc że jesteś z dobrego domu i ,że jesteś wykształcony mówisz że nie będziesz szanował i respektował jakiejś grupy społecznej całej (co jest w czystej postaci ksenofobią) jednocześnie odbierając im prawo do tego,że twoja opinia może się zmienić nawet jeśli staneliby na rzęsach. Co i tak jest Twoją subiektywną opinią. Czyli cała kolejna część Twojego zdania dotycząca zarzutów jakie masz do policji (które po raz kolejny są emocjonalną opinią a nie racjonalną) jest bez sensu w związku z już wcześniej przytoczonym przeze mnie dowodem że i tak i tak nawet jakby stawali na rzęsach to Twoja opinia się nie zmieni. Tak myśli tylko ktoś obiektywnie głupi. Mały czlowiek który swoją nienawisc tłumaczy sobie w tak pokrętny sposób.Po drugie jeśli już twierdzisz że pogotowie zapracowało sobie na opinie organizacji wysokiego zaufania publicznego to dlaczego zapominasz o tych wszystkich sytuacjach w ktorych karetki a szczegolnie lekarze nie bardzo sie spieszyli do swoich obowiazków. Czyli po raz kolejny Twoja emocjonalna opinia. Nie poparta żadymi faktami. I wreszcie punkt trzeci czyli owe fakty i wreszcie Twoje dowswiadczenie z policją. UWAGA SŁOWNIE JEDNO...rozumiesz ...jedno. I na tej podstawie zbudowałeś opinię o CAŁEJ policji. To teraz zadaj sobie młody wykształcony człowieku jak trzeba być ograniczonym ,żeby nie wstydzić się przed innymi ale przede wszystkim przed soba wygłaszać takich opini. Amen
Zgłoś
Avatar
Huherko 2020-04-19, 16:03
"Ja jadę po dziecko" - to to co nagrywało się zdążyło rozmnożyć?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-04-19, 17:37
Generalnie jestem za totalną wolnością jednostki ale ponieważ i tak jesteśmy wszyscy zniewoleniu, to już o tego chuj wie co, ni to wolność, ni niewolna (niewola, niewola, tylko z pozorami) to już wolę zamordyzm i jasne zasady. Byle by w tych zasadach było pałowanie do krwi i kalectwa takiego ścierwa jak ten patus. Szkoda tylko, że nie ma partyji która miała by jaja to wprowadzić.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-19, 18:22
111

@Mors
Generalnie jestem za totalną wolnością jednostki....to już wolę zamordyzm i jasne zasady

Mors i nigra tak?
Zgłoś
Avatar
Askardan 2020-04-19, 20:47
marcin9002 napisał/a:

Hahahaha chciałbym widzieć tego cwaniaka jak zajebią mu to Infiniti gdzie poleci z płaczem.



i tak już sie wjebał bo infiniti z europy sie wycofuje/ało.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-04-19, 22:24
książę z bajki i burak z infinity
Zgłoś
Avatar
Robmax 2020-04-19, 23:26
Ja pierdole jakich czasów dożylem. Byle szmata opieprza policje za złe zaparkowanie. Jebany debil powinni go spalowac i dzieciaka zobaczyłby za 48 h.
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-04-20, 2:03
następny pierdolony szeryf, bez prawnych podstaw. nieważne co robili, samochód służbowy podczas interwencji ma prawo zatrzymać się wszędzie, a chamstwo ku.wy, idioty, któremu żona za sponsorowała jakieś gówno na kółkach, i we łbie mu się pomieszało z dumy, że pobiera 500+, jest przekonany o swoich niedo.ebanych prawach wyborcy pisu., brawo. ciekaw jestem co by mówił, gdyby policja interweniowała z powodu gwałtu na jego sku.wiałej żony i dzieci, które ten moron uważa za swoje. jak długo by dyskutował z policją w swojej wymarzonej ameryce?
Zgłoś
Avatar
viruZ 2020-04-21, 14:57
habiTEK napisał/a:

obawiam się, że Ci co się tak jarają że ale mu dojebał i HWDP, to niestety ćwoki pokroju tego chamskiego dekla,
który od razu startuje z ryjem i to na per ty. Podkurwiony wiecznie sebix z blokowiska, gdzie z Karyną wynajmuje
chate za pracę na pobliskiej budowie. Pije w codziennie, ale gorzałe tylko na działce starych albo u kumpli,
bo smarkacz na chacie jeszcze za młody.
Zwieśniaczony pierdolony cwel, a nie ordynarny obywatel. Można policji zwrócić uwagę, ale na chuj tak chamsko.
Sorniak, ale ci co sie jarają i dają okejki nie sa wcale lepsi od tego buca...



wyjmij tego kijca z dupy prosze bo sie az ciebie przykro slucha kurwa
Zgłoś
Avatar
Matewoosh 2020-04-21, 16:14
Zwyczajny, pierdolony patus… i takie coś ma dzieci
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-04-22, 1:10
Niestety, kompleksy po zakupie hujowego suva tylko sie wzmagaja - co widac u tego pana. Chyba, ze spisywali jego ziomkow i chcial cos nieudolnie ugrac - ale w sumie to bardziej ich tylko wkurwil i narazil kolesi na wieksze mandaty.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-08, 16:56
Spierdolina jedzie po DZIECKO, więc mu się wszystko należy!
Zgłoś