18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
rzeznianumer5 2020-04-19, 7:37 1
Jakim to opanowanym trzeba być żeby takiemu chamowi nie wysprzęglić.
Zgłoś
Avatar
g................r 2020-04-19, 7:49
Szkoda mi transferu na takie coś .
Zgłoś
Avatar
baxter 2020-04-19, 9:00
czemu gościu jeździ po chodniku i nikomu to nie przeszkadza?
Zgłoś
Avatar
Optimex 2020-04-19, 9:46
Jak by nie było Pies to Pies, nigdy nie miałem, nie mam i mieć nie będe do nich szacukcu choćby na rzęsach chodzili. W naszym kraju jest to służba darmozjadów utrzymywanych za nasze pieniadze która nigdy nie wypracuje ani jednej setnej procenta PKB, nie pomagają, nie ratują życia a wiec huj im w dupska pogotowie, strażacy i cała reszta jest szanowana o wysokim stopniu zaufania publicznego bo na to uczciwie zapracowali. Tak więc od wykształconego, młodego mężczyzny z dobrego domu szczere życzenia HUJ W DUPE POLICJI
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-04-19, 10:25
Ale zjeb

Chociaż nie dzban bardziej do niego pasuje
Zgłoś
Avatar
Grymson 2020-04-19, 10:56
Prawda jest taka ze jakby trafil na kutasow to co najwyzej by sie na dolek mogl pospieszyc, dostal by wpierdol i sprawe za obraze + jeszcze by mu przyjebali uszkodzenie radiowozu Dzban i tyle...
Zgłoś
Avatar
sens_ 2020-04-19, 10:59
dertaz napisał/a:

Nigdy nie byłem za HWDP i JP100%, dlatego jeszcze miesiąc temu napisałbym coś brzydkiego na gościa co nagrywa. Ale w obecnej sytuacji, kiedy policja w Polsce ale także w innych krajach łamie nasze podstawowe prawa za przyzwoleniem rządów, to chuj im wszystkim w dupę.



Bierz się za lekcje gówniarzu
Zgłoś
Avatar
0675 2020-04-19, 11:06
Jakieś namiary na tego patalachy
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-19, 11:24
@Optimex
Cichutko smarku.

Tą wypowiedzią udowodniłeś jaką amebą umysłową jesteś. Kurwa. zaprzeczanie samemu sobie w jednej wypowiedzi.no geniusz.
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2020-04-19, 12:31 1
heheh ,oby skończył z paralizatorem na jajach
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-04-19, 12:48 5
Optimex napisał/a:

Jak by nie było Pies to Pies, nigdy nie miałem, nie mam i mieć nie będe do nich szacukcu choćby na rzęsach chodzili. W naszym kraju jest to służba darmozjadów utrzymywanych za nasze pieniadze która nigdy nie wypracuje ani jednej setnej procenta PKB, nie pomagają, nie ratują życia a wiec h*j im w dupska pogotowie, strażacy i cała reszta jest szanowana o wysokim stopniu zaufania publicznego bo na to uczciwie zapracowali. Tak więc od wykształconego, młodego mężczyzny z dobrego domu szczere życzenia h*j W DUPE POLICJI



Powinien być jakiś system rozpoznawania takich idiotów jak Ty. Byłbyś zapisany do tego systemu i powiedzmy, że obrabowaliby Ci mieszkanie i przy okazji zabili żonę. Poszedłbyś na policję, a tam wklepaliby Twoje dane do systemu i mieliby notatkę: "Ten Pan twierdzi, że chuj w dupę Policji." I wtedy dostałbyś od nich odpowiedź: "Twierdzi Pan, że chuj Nam w dupę. Wypierdalaj Pan z komisariatu i radź sobie sam ze swoim problemem."
Zgłoś
Avatar
Sejrenus 2020-04-19, 13:14
Stoi na bombach. Może stać. Normalny człowiek by pojechał inną drogą.
Zgłoś
Avatar
Optimex 2020-04-19, 13:20
Obejszłem_system napisał/a:

@Optimex
Cichutko smarku.
Tą wypowiedzią udowodniłeś jaką amebą umysłową jesteś. Kurwa. zaprzeczanie samemu sobie w jednej wypowiedzi.no geniusz.



Ooooo balkonowi stróże prawa się obudzili - proszę więc szanownego Pana o rozszerzenie swojej wypowiedzi.

EdmundKemper napisał/a:

Powinien być jakiś system rozpoznawania takich idiotów jak Ty. Byłbyś zapisany do tego systemu i powiedzmy, że obrabowaliby Ci mieszkanie i przy okazji zabili żonę. Poszedłbyś na policję, a tam wklepaliby Twoje dane do systemu i mieliby notatkę: "Ten Pan twierdzi, że chuj w dupę Policji." I wtedy dostałbyś od nich odpowiedź: "Twierdzi Pan, że chuj Nam w dupę. Wypierdalaj Pan z komisariatu i radź sobie sam ze swoim problemem."



Czytając twoją wypowiedź i przytoczony przykład sądzę że jesteś umęczonym i wiecznie pesymistycznym Januszem z jakiegoś blokowiska co zawsze ma jakieś problemy - sorry stary ale nie każdy prowadzi takie życie i każdy ma prawo do posiadania swojego zdania.

Raz w życiu chciałem skorzystać z pomocy Policji kiedy dałem się zrobić przez neta jak FRAJER na kilka stówek, oczywiście wiadomo jaki się to skończyło bo akurat ten organ jest najlepszy w łapaniu chłopaczków pod klatką w gramem trawki w kieszeni Od tego czasu uważam że tylko FRAJERZY potrzebują pomocy policji , kozak idzie i kradnie a potem biegiem na komendę bo go o nic jakiś Pan pobił. Panie policjancie pomocy - i sam widzisz że do Policji zwracają się tylko FRAJERZY............
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-04-19, 13:21 3
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-04-19, 13:28
Optimex napisał/a:


Czytając twoją wypowiedź i przytoczony przykład sądzę że jesteś umęczonym i wiecznie pesymistycznym Januszem z jakiegoś blokowiska co zawsze ma jakieś problemy - sorry stary ale nie każdy prowadzi takie życie i każdy ma prawo do posiadania swojego zdania.
Raz w życiu chciałem skorzystać z pomocy Policji kiedy dałem się zrobić przez neta jak FRAJER na kilka stówek, oczywiście wiadomo jaki się to skończyło bo akurat ten organ jest najlepszy w łapaniu chłopaczków pod klatką w gramem trawki w kieszeni Od tego czasu uważam że tylko FRAJERZY potrzebują pomocy policji , kozak idzie i kradnie a potem biegiem na komendę bo go o nic jakiś Pan pobił. Panie policjancie pomocy - i sam widzisz że do Policji zwracają się tylko FRAJERZY............



No tak, każdy ma prawo do posiadania swojego zdania, ale moje się nie liczy?
Żyj sobie jak chcesz, tylko nie bądź drugi raz frajerem i nie proś o pomoc Policji cokolwiek by się nie zdarzyło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie