18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
leonidkacap 2024-08-23, 12:20 8
wsiąść do pociągu byle jakiego
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-23, 12:22 1
Zgaduje że rozmiar tego spadu? Luki między peronem a pociągiem był wyliczany przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów specjalizacji gówno architektury, mniemam że to był jego ostatni pociąg. Ciekawe czy wsiadał do byle jakiego..:]
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-08-23, 12:29 5
Większość zdążyła.
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-23, 12:33 1
Tam na dole są jakieś kuszetki?
Po co on tam wsiadł?

No chyba, że kresą sequel „300 mil do nieba”?
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-08-23, 12:49 3
Tylko dla białych - było napisane
Zgłoś
Avatar
psr80 2024-08-23, 15:21 3
No i Mundek zdążył na pociąg, Heniek nie zdążył a Zbyszek tak.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-23, 15:31
jebany chce oszukać na bilecie
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-23, 15:43 1
Ale pizda z niego
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-23, 16:12 10
Zginął pod pociągiem jak słynny polski aktor - Zbigniew Cybulski - czyli też przez głupotę.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-08-23, 18:47 2
Wszyscy zdazyli, jeden po prostu najniższą klasą bez gwarancji miejsca przeżycia
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-23, 21:53 3
@PsikutaBezS: miło czytać takie posty na ssdolu. Wnoszą coś związanego z historią choć w tym wypadku nie dawna. Ale to nadal lepsze niż komentarz w stylu "DoBrZE Tak RusKiej KuRwIe. Chuja wie z was większość o swiecie. Śmierć jest dla nas i o nas. Politycy te wojny przeżyją zbijając sobie piątkę. Pomijając już nas polsko ukraiński rząd. Macie odp. Czemu tak tu chujowo dla Polaka we wlasnym kraju a pejsiate ukro dzięki kurwy zapraszam do dyskusji. Szykuje na was kał i ślinę.
Wg to mój 200! Post po miesięcznym banie od kolorowej kutaselli w dupie. Pozdro sadole i sadolki. Nie dajcie zwieść się tolerancja. To koń trojański a kozła stopa to wyrafinowany rasista. Lubicie mnie albo pierdolcie się . Jebać lewaków.i skrajnych prawakow. Co wy kurwy z jedne z czy drugiej 1948 czy nowego wspaniałego świata nie znać.
...
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2024-08-24, 1:47 2
Kozłastopa napisał/a:

@: miło czytać takie posty na ssdolu. Wnoszą coś związanego z historią choć w tym wypadku nie dawna. Ale to nadal lepsze niż komentarz w stylu "DoBrZE Tak RusKiej KuRwIe. Chuja wie z was większość o swiecie. Śmierć jest dla nas i o nas. Politycy te wojny przeżyją zbijając sobie piątkę. Pomijając już nas polsko ukraiński rząd. Macie odp. Czemu tak tu chujowo dla Polaka we wlasnym kraju a pejsiate ukro dzięki kurwy zapraszam do dyskusji. Szykuje na was kał i ślinę.
Wg to mój 200! Post po miesięcznym banie od kolorowej kutaselli w dupie. Pozdro sadole i sadolki. Nie dajcie zwieść się tolerancja. To koń trojański a kozła stopa to wyrafinowany rasista. Lubicie mnie albo pierdolcie się . Jebać lewaków.i skrajnych prawakow. Co wy kurwy z jedne z czy drugiej 1948 czy nowego wspaniałego świata nie znać.
...



Lecz się schizofreniku
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-08-24, 9:11
Kozłastopa napisał/a:

Zgaduje że rozmiar tego spadu? Luki między peronem a pociągiem był wyliczany przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów specjalizacji gówno architektury, mniemam że to był jego ostatni pociąg. Ciekawe czy wsiadał do byle jakiego..:]



Co było pierwsze, pociąg czy stacja?
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 12:54
Bartshin napisał/a:

Lecz się schizofreniku



Poleć mi co ci pomogło. Tez skorzystam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie