18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Antypolak666 2023-08-07, 14:07 7
Najlepsza zabawa, tez zawsze napierdalalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-08-07, 14:15 18
Miałem nadzieję, że jednego kacapa wyjebią przez okno
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-08-07, 14:23 32
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napierdalalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



Pod waszym skłotem co najwyżej kolega koledze chujem w dupie może zaparkować, a nie jakiekolwiek auto. Marne prowo.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-08-07, 15:38 16
Antypolak666 napisał/a:

Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



oooo,, w końcu zbanowali tego imbecyla co nawet kija w mrowisko nie potrafi włożyć...

Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-08-07, 16:15 3
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napierdalalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



witamy homokomando.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-08-07, 17:00 3
Nie karmić trolla.
Zgłoś
Avatar
Raider 2023-08-07, 18:11
W każdym kraju dzieciak bierze przykład ze swoich rodziców
Jak jeest wychowywany taki jest lub będzie
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-08-07, 22:19 1
Na chuj to tu wrzucałeś ???
Zgłoś
Avatar
Amasimar 2023-08-07, 22:35 1
Za dzieciaka mój ziomek odjebał podobną akcję. Z 8 piętra zrzucił woreczek z wodą trafiając idealnie w szyberdach. Jebło tak jakby bomba wybuchła, miał potem za to sprawę w sądzie ale szybę odkupił i sprawa umorzona. Ahh tyle lat minęło
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2023-08-07, 23:41 1
Kanapy rzucają w swoje samochodu U SIEBIE. UKRAINSKIE male ścierwo rzuca kamieniami w POLSCE w POLSKIE samochody.

Zjabane kanapy przynajmniej robia syf U SIEBIE.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-07, 23:51 2
Na pewno wyedukowani na filmikach z Ukrainy na jakimś ruskim sadolu.

Amasimar napisał/a:

Za dzieciaka mój ziomek odjebał podobną akcję. Z 8 piętra zrzucił woreczek z wodą trafiając idealnie w szyberdach. Jebło tak jakby bomba wybuchła, miał potem za to sprawę w sądzie ale szybę odkupił i sprawa umorzona. Ahh tyle lat minęło


A mój kumpel rzucał ziemniakami z 11 piętra i rozjebał komuś szybę w kaszlaku. Nie złapali go, miał szczęście.
Dzieciaki są z definicji pojebane.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-08, 19:12 1
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napierdalalam kamulcami w najdroższe bryki pod blokiem.
Spasieni dorobkiewicze z założonymi łapami albo podpierający się o biodra i rozglądający sie do okoła a potem wydzwaniający na straż miejską, to najlepsza rozrywka w tym kraju.



Bieda umysłowa z każdych twoich wypocinek wyziera.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2024-06-14, 15:02
Antypolak666 napisał/a:

Najlepsza zabawa, tez zawsze napierdalalam (...) to najlepsza rozrywka w tym kraju.



To wiele tłumaczy: faktycznie masz przejebane mieszkając u ruskich, współczuję.
Zgłoś