18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tuaksx 2024-07-03, 22:39
Śmierć czarnych, ciapatych, białych (dorosłych czy dzieci) po mnie totalnie spływa, ale takiego zwierzaczka to mi trochę żal
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-07-03, 22:44 10
Bambinisci się posrali z rozpaczy... obczajcie ile tam tego siersciowego gówna biega bez żadnej kontroli. To powinno być z automatu odstrzelone. Psy wałęsające sie stanowią zagrożenie dla człowieka , a życie ludzkie jest wartością nadrzędną, nawet wasze gówniane życie.
Bzdurne bajki z humanizowniem zwierząt zrobiły wam spustoszenie w mózgach, ale to da się naprawić , trzeba jechać do rzeźni i zobaczyć jak wygląda pierwszy etap pozyskania kotleta.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-03, 22:52 3
Nie no fajnie! Tylko kto teraz na głodniaka bedzie wpierdalal male ruskie dzieci? Pamietajcie dzieci kochane. dbajcie o swoje psiulki i sie nimi zajmujcie. Bo ja tez nie zwalniam przed bezpanskimi prosiakami.
Zgłoś
Avatar
jawox 2024-07-03, 22:53 5
Aż szkoda że to tylko koparka była a nie np. walec
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-03, 22:54 3
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Bambinisci się posrali z rozpaczy... obczajcie ile tam tego siersciowego gówna biega bez żadnej kontroli. To powinno być z automatu odstrzelone. Psy wałęsające sie stanowią zagrożenie dla człowieka , a życie ludzkie jest wartością nadrzędną, nawet wasze gówniane życie.
Bzdurne bajki z humanizowniem zwierząt zrobiły wam spustoszenie w mózgach, ale to da się naprawić , trzeba jechać do rzeźni i zobaczyć jak wygląda pierwszy etap pozyskania kotleta.



A ile szkod robia jebaniutkie w naturze, jak sie taka zdziczała wataha wybiera na lowy.. chociaz kota w kwestii mordowania wszystkiego co dzikie nic nie pobije.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-03, 23:01
oburpik napisał/a:

Nie zesrajcie się masz psa trzymaj go na posesji wolelibyście aby te kundel rozszarpały jakiegoś dzieciaka?



Wolelibyśmy...😡😡😡
Zgłoś
Avatar
i-like-zombie 2024-07-03, 23:03
@oburpik:

xD xD xD
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2024-07-03, 23:03 2
oburpik napisał/a:

Nie zesrajcie się masz psa trzymaj go na posesji wolelibyście aby te kundel rozszarpały jakiegoś dzieciaka?



To by bylo lepsze widowisko
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-07-03, 23:12 1
tuaksx napisał/a:

Śmierć czarnych, ciapatych, białych (dorosłych czy dzieci) po mnie totalnie spływa, ale takiego zwierzaczka to mi trochę żal



Czemu tak?
Zgłoś
Avatar
Liberetto 2024-07-03, 23:14 3
oburpik napisał/a:

Nie zesrajcie się masz psa trzymaj go na posesji wolelibyście aby te kundel rozszarpały jakiegoś dzieciaka?



Stary nie zapominaj sie ze jestesmy n a portalu gdzie stawia sie zycie zwierzat ponad ludzkim, zabic dziecko sasiada to inna sprawa niz pieskowi nozki przejechac...
Zgłoś
Avatar
Novik 2024-07-03, 23:21 1
Na drodze się nie leży
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-07-03, 23:55 2
AndrzejDuuupa napisał/a:

Widzę bardziej się psem przejęliście niż płonącym murzynkiem.



A kto by się przejmował północnym murzynkiem ? Chyba tylko UE, że pozostawi ślad węglowy
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-07-04, 2:42 6
Każdy pies bez smyczy i kagańca powinien być odjebany na miejsu a wszelkie zażalenia i skargi odrzucone przed ich złożeniem.
Właściciel ponosi koszta za odjebanie, utylizację, papierkową robotę.

Jakby ktoś chciał napisać:
Co ty pierdolisz? fiesek jest łagodny, miluśki, wytrenowany, rasowy słucha się komend, kocha ludzi i ma rodowód z czasów Mieszka, huja wiesz o psach...

Może huja wiem, ale piwo dla koparkowego.
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-07-04, 5:43
A jebać kacapa i te agresywne kundle. Jedno i drugie niebezpieczne kacap by cię rozjechał a kundle ojebały to tak samo jak ludzie nie trzymają psów na posesji kurwy porozjeżdżał bym wszystkie strach obok przejść
Zgłoś
Avatar
uFo125 2024-07-04, 7:18 1
i pięknie!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie