18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
żmij 2024-07-23, 13:51 6
Pamiątka z kacapskich wakacji.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-23, 14:00 35
Wszystkie krainy kacaplandii to stan umysłu... Bez wyjątków.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-23, 14:01 69
Kacapy to nie kraj, to kurwa stan umyslu...
Sa widea jak po tym tsunami w Azji syf wszedzie, topielcow jeszcze wyciagaja - a kacapy na lezakach miedzy tym calym tym burdelem sobie leza, bo zaplacili a im trupy nie przeszkadzaja. Kurwa chory narod.
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-23, 14:05 7
janmod napisał/a:

Kacapy to nie kraj, to kurwa stan umyslu...
Sa widea jak po tym tsunami w Azji syf wszedzie, topielcow jeszcze wyciagaja - a kacapy na lezakach miedzy tym calym tym burdelem sobie leza, bo zaplacili a im trupy nie przeszkadzaja. Kurwa chory narod.



Sa widea?
To jakieś zaklęcie?

Poza tym, najpierw piszesz, że to nie kraj, a później, że to chory naród.
Masz udar?
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-23, 14:13 16
janmod napisał/a:

Kacapy to nie kraj, to kurwa stan umyslu...



Jakiego umysłu? W przypadku ruskich to stan braku umysłu, pustogłowie. Już za carskiej rosji stwierdzono że ruscy za oczami maja komory rezonansowe i najlepsze bębny robi się z ich czerepów.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-07-23, 15:11 1
Tak u nich wygląda zliczenie zgona..
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-23, 15:54 5
takamahi napisał/a:

Jakiego umysłu? W przypadku ruskich to stan braku umysłu, pustogłowie. Już za carskiej rosji stwierdzono że ruscy za oczami maja komory rezonansowe i najlepsze bębny robi się z ich czerepów.



Nie zapomnij że te twoje ukry to też są kacapy, a nie tylko ruski.

Więc się już tak nie podniecaj.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-23, 15:58 4
psotny_fiutek napisał/a:

Nie zapomnij że te twoje ukry to też są kacapy, a nie tylko ruski.

Więc się już tak nie podniecaj.



Z każdym twoim postem wychodzi twoje ogranicznie i głupota. pl.wikipedia.org/wiki/Kacap
Zgłoś
Avatar
Krzych542 2024-07-23, 16:41 3
Kacap to pogardliwe określenie rosjanina i pochodzi z języka ukraińskiego
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-23, 17:13 3
Low- napisał/a:

Ty kurwa Aleksiej, przecież to ukry na was tak mówić zaczęły wiec co Ty za bajki opowiadasz? XD po wojnie owszem, nazywano tak "mieszkańców" zwiazku radzieckiego ale wcześniej to ukry tak was wołały.
какцап jebany jak zwykle jakieś triki chce stosować xd



Ja rusek niby ?

Według takich agencików jak ty, kto nie kocha ukrów to musi być rusek

Do tępej pały wam nie dochodzi że taka osoba może być Polakiem. Większość moich znajomych nie lubi ani jednych ani drugich,to u na Polaków normalne. Bo wy rus/ukr nas zawsze mordowaliście.

Jestem polskim patriotą i w dupie mam wasz wszystkich kacapów czy z roSSji czy też z UPAdliny. Wbij sobie to w ten głupi łeb !

p.s. Cyrylicą do mnie piszesz?

To już na bank że ty Polakiem nie jesteś a jakimś podgatunkiem kacapskim.

Obstawiam po treści żeś ukr agencik polskojęzyczny. Data dołączenia na sadola i że nic praktycznie na twoim koncie się nie dzieje i nagle się tak uruchamiasz w tym temacie tylko to potwierdza agenciku .
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-07-23, 17:23 2
psotny_fiutek napisał/a:

Ja rusek niby ?
Według takich agencików jak ty, kto nie kocha ukrów to musi być rusek
Do tępej pały wam nie dochodzi że taka osoba może być Polakiem. Większość moich znajomych nie lubi ani jednych ani drugich,to u na Polaków normalne. Bo wy rus/ukr nas zawsze mordowaliście.
Jestem polskim patriotą i w dupie mam wasz wszystkich kacapów czy z roSSji czy też z UPAdliny. Wbij sobie to w ten głupi łeb !



No to jak jesteś polskim patriotą, to się kurwa w końcu naucz, że kacap to ruskie gówno a ukr to ukr , jak ci tu inni grzecznie tłumaczą, bo wstyd mieć takich tępych patriotów
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-07-23, 17:27
skywalker75 napisał/a:

No to jak jesteś polskim patriotą, to się kurwa w końcu naucz, że kacap to ruskie gówno a ukr to ukr , jak ci tu inni grzecznie tłumaczą, bo wstyd mieć takich tępych patriotów



ew. chochoł pogardliwe określenie ukra.

psotny_fiutek napisał/a:

psotny_fiutek



no kurwa agencik na 102.
Zgłoś
Avatar
Bapsy 2024-07-23, 17:28 1
psotny_fiutek napisał/a:


Jestem polskim patriotą i w dupie mam wasz wszystkich kacapów czy z roSSji czy też z UPAdliny. Wbij sobie to w ten głupi łeb !



Co jest gorsze niewiedza czy ignorancja?
- Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. (psotny_fiutek)

Ciekawe że osoby jak ty z żenującym poziomem wiedzy są zawsze pierwsze i najgłośniejsze. Nie masz racji w tak wielu rzeczach że nawet nie wiem czy jest Ci sens coś tłumaczyć. To jakby uczyć jankesa geografii
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-07-23, 17:30
Bapsy napisał/a:

Co jest gorsze niewiedza czy ignorancja?
- Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. (psotny_fiutek)
Ciekawe że osoby jak ty z żenującym poziomem wiedzy są zawsze pierwsze i najgłośniejsze. Nie masz racji w tak wielu rzeczach że nawet nie wiem czy jest Ci sens coś tłumaczyć. To jakby uczyć jankesa geografii



No dajesz, bo na razie to tylko pierdolisz na mnie a nic merytorycznie nie napisałeś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie