18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Avatar
TerazPolska123 2023-02-09, 5:41 3
patolandia na front
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2023-02-09, 5:45 45
Niech sie wyszaleje Wańka przcież niebawem i tak zdechnie gdzies na polach Ukrainy .
Zgłoś
Avatar
Lupa 2023-02-09, 6:27 13
Nakurwia, bo czuje że to jego ostatnie nakurwianie. Potem już tylko jego będą nakurwiać. To taki mechanizm obronny tego śmiecia.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-02-09, 7:44 3
Czekam na fotkę albo filmik w dziale Ukraina.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2023-02-09, 8:29 25
Patton po wojnie z niemcami chciał zrównać z ziemią komunizm i całe ZSRR. Nie pozwolono mu, i oto skutki. A szkoda, nie byli byśmy pod radzieckim zaborem, być może bylibyśmy potęgą gospodarczą, a teraz Put-in z Kadyrowem nie niszczyliby świata i nie oglądalibyśmy tego kacapa na filmiku....
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2023-02-09, 9:48 8
Pójdzie z nimi do okopu i wypomną mu to serią w plecy.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-09, 9:59 2
Pojdzie do paki i go przecwelą...

Tam lubią takich prawilnych
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2023-02-09, 10:02 9
W przeszłości nas mordowali, wydawali na śmierć w celu przejęcia korzyści materialnych żydzi, ruscy,niemcy, ukraincy. Ale nawet żydzi nie byli tak bestialscy jak ukraińcy. Nie rozumiem waszego filobanderyzmu.

chociaż przepraszam, mogę się mylić, przecież stepan bandera był również żydem, tak jak pedł zełeński
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2023-02-09, 10:05
Widać że się bije bo ma duże łapy
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-02-09, 10:09
Tak się rwie do walki to w onuce go i pod Bahmut. Wykaże się.
Zgłoś
Avatar
envy13 2023-02-09, 10:09 17
kapelan_szturmowy napisał/a:

Patton po wojnie z niemcami chciał zrównać z ziemią komunizm i całe ZSRR. Nie pozwolono mu, i oto skutki. A szkoda, nie byli byśmy pod radzieckim zaborem, być może bylibyśmy potęgą gospodarczą, a teraz Put-in z Kadyrowem nie niszczyliby świata i nie oglądalibyśmy tego kacapa na filmiku....



"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami." -Patton
Zgłoś
Avatar
Alonso 2023-02-09, 10:36 3
Typowy chwast.
Zgłoś
Avatar
PierógZmięsem 2023-02-09, 10:58 5
jbćTalmud napisał/a:

W przeszłości nas mordowali, wydawali na śmierć w celu przejęcia korzyści materialnych żydzi, ruscy,niemcy, ukraincy. Ale nawet żydzi nie byli tak bestialscy jak ukraińcy. Nie rozumiem waszego filobanderyzmu.
chociaż przepraszam, mogę się mylić, przecież stepan bandera był również żydem, tak jak pedł zełeński



Jak rozpoznać idiotę, proszę bardzo
Zgłoś
Avatar
envy13 2023-02-09, 11:10 2
jbćTalmud napisał/a:

W przeszłości nas mordowali, wydawali na śmierć w celu przejęcia korzyści materialnych żydzi, ruscy,niemcy, ukraincy. Ale nawet żydzi nie byli tak bestialscy jak ukraińcy. Nie rozumiem waszego filobanderyzmu.
chociaż przepraszam, mogę się mylić, przecież stepan bandera był również żydem, tak jak pedł zełeński



Ale ty kurwa głupi.. myślisz że polacy to święty naród? pogrom w Jedwabnem,Szczuczynie,Radziłowie... mówi ci to coś?
Żaden ale to żaden kurwa naród nie jest święty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie