18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
majeńka 2024-09-07, 23:30 4
I kto jeszcze próbuje nam wciskać że kacapi to są ludzie???

żmij napisał/a:

Nic nie mylę.
Wygląda jak większość rosjanek, bialorusinek i ukrainek.
Mantalnie wszyscy oni to mongoły.
Białorusini trochę mniej i myślę, że są nam najbliżsi, tylko mieli pecha z tym ich Kartoflanym Królem.

Nie. My jesteśmy spokrewnieni z innymi słowianami: białorusinami, ukraińcami, czechami, itd. Dalej mamy do bałtów, jeszcze dalej do ludów germańskich, ale to wciąż ludy indo-europejskie.

Zaś kacapi powstali z grupy plemion tureckich krzyżujących się z ugrofinami. Do słowian im jeszcze dalej niż niemcom do ras aryjskich.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 23:32 1
majeńka napisał/a:

I kto jeszcze próbuje nam wciskać że kacapi to są ludzie???
Nie. My jesteśmy spokrewnieni z innymi słowianami: białorusinami, ukraińcami, czechami, itd. Dalej mamy do bałtów, jeszcze dalej do ludów germańskich, ale to wciąż ludy indo-europejskie.
Zaś kacapi powstali z grupy plemion tureckich krzyżujących się z ugrofinami. Do słowian im jeszcze dalej niż niemcom do ras aryjskich.



Poczytaj, co napisałem trochę przed tobą. Zdobędziesz nową wiedzę
Słowo "kacap" oznacza obywatela i wyznawce ZSRS. Dotyczy zatem i upaińców, i Białorusinów itd.
Rodziców lub dziadków zapytaj. Nie jesteś głupia, nie zniżaj się do poziomu bezkrytycznych ukrolubów
Edit: Z jednym się zgodzę; kacapy to nie ludzie.
Zgłoś
Avatar
Benbusz 2024-09-07, 23:38 1
zajebał bym małą qurwe golymi rekąma, zajebał bym każdą podludzką qurwe która skrzywdziła by mojego zwierzaka. Panie Boże uchroń i trzymaj mnie zdala od podludzkiego umysłowego qurewskiego ścierwa
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 23:41 3
Benbusz napisał/a:

zajebał bym małą qurwe golymi rekąma, zajebał bym każdą podludzką qurwe która skrzywdziła by mojego zwierzaka. Panie Boże uchroń i trzymaj mnie zdala od podludzkiego umysłowego qurewskiego ścierwa



Człowieka poznasz po tym, jak traktuje zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
marcin55 2024-09-07, 23:49
co za durny kot , świety by nie wytrzymał .. huja sie dzieje temnu koty myślałłem że bedą go kroic .troche za lajtowy film
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-08, 0:04 4
żmij napisał/a:

Nic nie mylę.
Wygląda jak większość rosjanek, bialorusinek i ukrainek.
Mantalnie wszyscy oni to mongoły.
Białorusini trochę mniej i myślę, że są nam najbliżsi, tylko mieli pecha z tym ich Kartoflanym Królem.



Białorusini krzyżują się z nami na Podlasiu, Ukraińcy to od zawsze obywatele naszego kraju - Bieszczad i Beskidu Niskiego. Kacap to spacyfikowany Mongoł, to nie jest człowiek tylko zwykły prymityw
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-08, 0:09 7
żmij napisał/a:

Poczytaj, co napisałem trochę przed tobą. Zdobędziesz nową wiedzę
Słowo "kacap" oznacza obywatela i wyznawce ZSRS. Dotyczy zatem i upaińców, i Białorusinów itd.
Rodziców lub dziadków zapytaj. Nie jesteś głupia, nie zniżaj się do poziomu bezkrytycznych ukrolubów
Edit: Z jednym się zgodzę; kacapy to nie ludzie.

To jest słowo ukraińskie, weszło do użycia w XVI wieku w czasie wojen z małym księstwem moskiewskim.

Źródłosłów jest niepewny, są dwie teorie, jedna że to pochodzi od "kak cap", druga że od tureckiego "kasap" czyli "rzeźnik". W obu przypadkach, to słowo od samego początku było obelgą.

A więc próbujesz mi wmówić że ukraińcy, wymyśliwszy obelżywe określenie podludzi ze wschodu, mieliby używać go w stosunku do siebie samych?
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-08, 0:13 4
żmij napisał/a:

Poczytaj, co napisałem trochę przed tobą. Zdobędziesz nową wiedzę
Słowo "kacap" oznacza obywatela i wyznawce ZSRS. Dotyczy zatem i upaińców, i Białorusinów itd.
.


mylisz się, słowa kacap używali Ukraińcy na określenie Rosjan długo przed CCCP
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-09-08, 0:25
atomówka na ten dom
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-09-08, 0:45 2
Rosja to taki kraj wybielonych murzynów. Tylko zamiast bananów mają tam ziemniaki, więc robią z niego bimber.
Zgłoś
Avatar
Gewohnliches_Johannes 2024-09-08, 0:48 1
Widać po stanie domu że to jakaś ciężka patola. Stary chleje matke bije a dzieci łapią wzorce od rodziców.
Zgłoś
Avatar
Badboy11 2024-09-08, 1:09 2
Dobra dupę ma ta mała kurewka
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2024-09-08, 1:23 5
Ja pierdole, rośnie pierdolone bydle z tej dziewczyny
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-08, 1:25 3
Benbusz napisał/a:

zajebał bym małą qurwe golymi rekąma, zajebał bym każdą podludzką qurwe która skrzywdziła by mojego zwierzaka. Panie Boże uchroń i trzymaj mnie zdala od podludzkiego umysłowego qurewskiego ścierwa



Nie zapomnij nagrać 😃
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-08, 1:45 1
Rośnie z niej kochana matka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie