18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:12
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
Ukasz995 2024-09-07, 18:56 15
rosija to stan umysłu. A sierścia nie szkoda
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-07, 19:14 37
Kitku dobierał się jej zdaje się do chomika. Cóż, wytłumaczyła mu w jedyny znany sobie sposób. Wszak stary tak wyjaśnia matkę kiedy ta dobierze mu się do bimbru.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-07, 19:20 105
kacap to zwykłe bydlę, nie ma znaczenia wiek
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-09-07, 19:33 12
Dostałeś w4 za podobny materiał znęcanie się nad zwierzętami i znowu coś takiego wrzucasz, kręcą cię koty ? Ty ale weź zacznij się leczyć.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2024-09-07, 19:35 22
MansoN napisał/a:

Dostałeś w4 za podobny materiał znęcanie się nad zwierzętami i znowu coś takiego wrzucasz, kręcą cię koty ? Ty ale weź zacznij się leczyć.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-09-07, 19:43 21
Kolejny z przykładów dlaczego trzeba przeprowadzić eutanacje całego gatunku ludzi jednak koty wcale nie są złe. Znalazłem raz ptaka w domu. Nic mu nie było więc myślałem że po prostu wleciał do domu i nie umiał znaleść wyjścia wsadziłem go do reklamówki i wyrzuciłem w zagajniku za chatą. Kilka min później wychodzę na podwórko a mój skurwiel (kot) stał nad nim a ten się wił. Myślałem żeby go dobić (ptaka) ale ten umarł nim się przekonałem. Wtedy doszedłem do wniosku że gdybym miał wybór zabić kota którego mam 7 lat a uratować losowego ptaka to wybrał bym ptaka. Skurwiel je drogie dobrej jakości jedzenie ale i tak będzie zabijał dla czystej zabawy. Nie różni się od zbytnio od tych mużynów wrzuconych na sadistic. Podsumowywajac ludzie jak i koty zabijają dla zabawy bo sprawia im to przyjemność i nie ma w tym żadnego sensu więc jebac 2 gatunki
Zgłoś
Avatar
Jacek_paw 2024-09-07, 19:48 8
Nie wiem czy za daleko nie poszedłeś, nie sądzę że sprawa to kotom przyjemność, raczej to instynkt.
P.s. mam kota i pisze z obserwacji.
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-09-07, 20:06 9
denazyfikacja kota
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-09-07, 20:13 2
Koszulka z napisem "Ochrona".....
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-07, 20:59 4
darek1234 napisał/a:

kacap to zwykłe bydlę, nie ma znaczenia wiek



Tak jest. Rusin to rusin.
Zgłoś
Avatar
Skuba 2024-09-07, 21:01 15
darnext123 napisał/a:

Kolejny z przykładów dlaczego trzeba przeprowadzić eutanacje całego gatunku ludzi jednak koty wcale nie są złe. Znalazłem raz ptaka w domu. Nic mu nie było więc myślałem że po prostu wleciał do domu i nie umiał znaleść wyjścia wsadziłem go do reklamówki i wyrzuciłem w zagajniku za chatą. Kilka min później wychodzę na podwórko a mój skurwiel (kot) stał nad nim a ten się wił. Myślałem żeby go dobić (ptaka) ale ten umarł nim się przekonałem. Wtedy doszedłem do wniosku że gdybym miał wybór zabić kota którego mam 7 lat a uratować losowego ptaka to wybrał bym ptaka. Skurwiel je drogie dobrej jakości jedzenie ale i tak będzie zabijał dla czystej zabawy. Nie różni się od zbytnio od tych mużynów wrzuconych na sadistic. Podsumowywajac ludzie jak i koty zabijają dla zabawy bo sprawia im to przyjemność i nie ma w tym żadnego sensu więc jebac 2 gatunki



jak nie miałeś netu to tylko rodzina wiedziała ...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-07, 21:03
żmij napisał/a:

Tak jest. Rusin to rusin.



To jest Mongoł, nie Rusin, mylisz pojęcia
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-09-07, 21:13
Chuj z kotami
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 21:29 20
Chuj z russkimi. To pojebana nacja, im już nic nie pomoże...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie