18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
turbonekro 2024-09-08, 4:00
Mnie to chyba bardziej ten jebany syf na chacie przeraża
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-09-08, 7:04 1
Głupia pizda. Kota nie potrafi wyłączyć. Trzyma się sierściucha za kark, a drugą ręka ciągnie energicznie za ogon.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-09-08, 8:00 1
Genetycznie najbliżej nam są Serbołużyczanie, Czesi, Słowacy i Białorusini. No ale też trzeba pamiętać że my się mieszaliśmy z żydami setki lat, i jakby Adolf nie puścił kominem kilka milionów tego to dzisiaj byśmy mięli więcej żyda jak Izrael. W Słowacji za to teraz strasznie dużo Cygana mają który się rozmnaża jak małpy. Ukry i Ruskie to już mają dużo w genotypie Azji i mongolstwa ale i Żydów, taka Odessa to same żydy prawie. Z własnego doświadczenia powiem, że Białorusini są najbardziej do nas podobni. Któryś tu jeździł tirem, to on powinien wiedzieć, że najgorsza kurwa na drodze to Litwin, z tego małego jebanego kraiku i oni nas mocno nie lubią.
Zgłoś
Avatar
indianin33 2024-09-08, 9:37 1
Parking przy drodze już czeka na ta kurewkę
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-08, 9:51
uciałbym jej łeb i nasrał i spuścił się do szyi
Zgłoś
Avatar
kalliber1988 2024-09-08, 9:54 1
mam nadzieje , że kacapska kurwa nie żyje
Zgłoś
Avatar
jacek229 2024-09-08, 10:08 1
Zwykła szmata
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-09-08, 10:53 1
Ty kacapska kurwo mam nadzieję że karma czy koło co po jakimś czasie będzie trafiać na twoje życie zniszczy je i zajebie przy okazji,sory za blendy ale uczę się polskiego dopiero 18 miesięcy
Zgłoś
Avatar
celestynek 2024-09-08, 11:53
Nie jeden z was pewnie bawił się tak ze swoim koteczkiem
Zgłoś
Avatar
antyjudasz 2024-09-08, 12:10 1
Kurwa jebana
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-08, 12:36 1
żmij napisał/a:

Poczytaj, co napisałem trochę przed tobą. Zdobędziesz nową wiedzę
Słowo "kacap" oznacza obywatela i wyznawce ZSRS. Dotyczy zatem i upaińców, i Białorusinów itd.
Rodziców lub dziadków zapytaj. Nie jesteś głupia, nie zniżaj się do poziomu bezkrytycznych ukrolubów



Masz ty ćwierćinteligencie, poczytaj, doucz się, zamiast tworzyć jakieś nowe pojebane definicje albo powielać to co inne tobie podobne onuce powtarzają:

sjp.pwn.pl/sjp/kacap;2562463.html

pl.wiktionary.org/wiki/kacap

wsjp.pl/haslo/podglad/68961/kacap

Co do filmiku, straszna pizda z tego kota, zwierzę żwawe, skoczne, zwinne, wyposażone w zęby i w huj ostre pazury a daje soba pomiatać tu strasznie, w życiu nie widziałem tak apatycznego kota.

[ Dodano 2024-09-08, 12:43 ]
majeńka napisał/a:

Nie. My jesteśmy spokrewnieni z innymi słowianami: białorusinami, ukraińcami, czechami, itd. Dalej mamy do bałtów, jeszcze dalej do ludów germańskich, ale to wciąż ludy indo-europejskie.



Tak, bo przez tysiące lat istnienia homo sapiens przy zawieraniu małżeństw, cudzołożeniu czy gwałtach podbitych plemion i nacji najpierw wszyscy wymieniali się rodowodami i sprawdzali drzewo genealogiczne. Każdy może być spokrewniony z każdą nacją czy plemieniem, ja nie mogę wykluczyć że gdzieś kilkaset lat wstecz nie wpadła w moją linię domieszka russkiej krwi, a i tak wszyscy pochodzimy od czarnych. bo w Afryce była kolebka naszego gatunku a reszta to po prostu pierdolenie i pobożne życzenia
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-09-08, 14:28
Ona z kotem robi to samo, co z nią robią rodzice.
Zgłoś
Avatar
kubol 2024-09-08, 15:07
Na mieso armatnie moze byc, braciszek z reszta tez.
Zgłoś
Avatar
Cruccu87 2024-09-08, 17:34
chuj z nimi ruski czy upadliniec to jeden chuj na szczescie sie wybijaja w upadlinie
Zgłoś
Avatar
Shinigammi 2024-09-08, 17:53 1
Jeszcze raz jakiś człowiek będzie mi mówił że RUSEK to człowiek jak każdy inny. To napluję mu na ryj. Kacap to podgatunek małp
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie