18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Preze_s 2024-09-08, 18:09
O, kacapskie gówno, ulubieńcy pisiorsko konfiarskiego gówna.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 18:34
takamahi napisał/a:

Masz ty ćwierćinteligencie, poczytaj, doucz się, zamiast tworzyć jakieś nowe pojebane definicje albo powielać to co inne tobie podobne onuce powtarzają:
Co do filmiku, straszna pizda z tego kota, zwierzę żwawe, skoczne, zwinne, wyposażone w zęby i w huj ostre pazury a daje soba pomiatać tu strasznie, w życiu nie widziałem tak apatycznego kota.
Tak, bo przez tysiące lat istnienia homo sapiens przy zawieraniu małżeństw, cudzołożeniu czy gwałtach podbitych plemion i nacji najpierw wszyscy wymieniali się rodowodami i sprawdzali drzewo genealogiczne. Każdy może być spokrewniony z każdą nacją czy plemieniem, ja nie mogę wykluczyć że gdzieś kilkaset lat wstecz nie wpadła w moją linię domieszka russkiej krwi, a i tak wszyscy pochodzimy od czarnych. bo w Afryce była kolebka naszego gatunku a reszta to po prostu pierdolenie i pobożne życzenia



Nie mam potrzeby się douczać.
Informacje przez ciebie podlinkowane znam.
Zwróć uwagę na 1.1 w wikisłowniku; "pot. pogard. Rosjanin, dawniej także obywatel Związku Radzieckiego".
Pogardliwe określenie obywatela Sojuza. Tak to właśnie rozumieją to słowo ludzie w moim wieku i starsi o pokolenie lub dwa, ponieważ przez ostatnie prawie sto lat tak w języku polskim funkcjonowało.

Natomiast nadal twierdzę stanowczo, że upaińcom najbliżej mentalnie i narodowo do moskali.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-08, 18:43
żmij napisał/a:

Pogardliwe określenie obywatela Sojuza. Tak to właśnie rozumieją to słowo ludzie w moim wieku i starsi o pokolenie lub dwa, ponieważ przez ostatnie sto lat tak w języku polskim funkcjonowało.



Też młody nie jestem i rozumiem to tak jak rozumieć się powinno. Wiek nie jest żadnym tłumaczeniem skoro dawniej oznaczało to obywatela ZSRR to nie oznacza, że oznacza to teraz obywatela ZSRR z prostej przyczyny, ZSRR już nie istnieje, a to słowo jest starsze niż ZSRR.

Przed ZSRR kacapem nazywano ruskich, Polacy pod ruskim zaborem tak nazywali ruskich wymiennie z popularniejszym wtedy określeniem moskal. Zapożyczyli to określenie od Ukraińców bo z ukraińskiego języka się wywodzi. Po upadku ZSRR też to określenie dotyczy JEDYNIE russkich. To że ktoś coś rozumie źle, nie oznacza że tak jest faktycznie, a jedynie to że ta osoba rozumie to źle. Więc jak pisałem na wstępie, doucz się w końcu i zrozum to poprawnie.

żmij napisał/a:

Nie mam potrzeby się douczać.


Jak najbardziej masz. a czy chcesz czy nie to już twoja sprawa. Tylko się nie dziw że ktoś później będzie mówił żeś debil albo idiota skoro wiesz że coś rozumiesz źle i masz to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 18:47
takamahi napisał/a:

Też młody nie jestem i rozumiem to tak jak rozumieć się powinno. Wiek nie jest żadnym tłumaczeniem skoro dawniej oznaczało to obywatela ZSRR to nie oznacza, że oznacza to teraz obywatela ZSRR z prostej przyczyny, ZSRR już nie istnieje, a to słowo jest starsze niż ZSRR.
Przed ZSRR kacapem nazywano ruskich, Polacy pod ruskim zaborem tak nazywali ruskich wymiennie z popularniejszym wtedy określeniem moskal. Zapożyczyli to określenie od Ukraińców bo z ukraińskiego języka się wywodzi. Po upadku ZSRR też to określenie dotyczy JEDYNIE russkich. To że ktoś coś rozumie źle, nie oznacza że tak jest faktycznie, a jedynie to że ta osoba rozumie to źle. Więc jak pisałem na wstępie, doucz się końcu i zrozum to poprawnie.



Poprawnie, powiadasz?
Co powiesz na słowo "konfident" w obecnym, sebixowym, znaczeniu?
Zgłoś
Avatar
TotallyNotNep 2024-09-08, 18:50 1
jebać rosyjskie ścierwisko
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-08, 18:50
żmij napisał/a:

Co powiesz na słowo "konfident" w obecnym, sebixowym, znaczeniu?



Mam bardzo głęboko w ciemnym i mało dostępnym miejscu znaczenia słów w gwarach subkultur, czy czym tam według ciebie są "Sebixy"
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 18:52
takamahi napisał/a:

Mam bardzo głęboko w ciemnym i mało dostępnym miejscu znaczenia słów w gwarach subkultur, czy czym tam według ciebie są "Sebixy"



Ja też. Dlatego trzymam się znaczenia, którego używali moi bezpośredni przodkowie.
Miłego wieczoru życzę.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-08, 18:59
żmij napisał/a:

Ja też. Dlatego trzymam się znaczenia, którego używali moi bezpośredni przodkowie.



Podałem ci 3 poważne i poważane źródła według których jesteś w błędzie. Słownik Języka Polskiego PWN, Wielki Słownik Języka Polskiego oraz Wikisłownik. Jeżeli ty te źródła uważasz za "sebixowe", to kolego, z niemałą przykrością, ale jednocześnie i całą powagą muszę stwierdzić: ty jesteś idiotą.

Dodatkowo pamiętaj że fakt iż ZSRR nie istnieje, oznacza że nie istnieją też obywatele ZSRR - więc..., a co ja będę dalej tłumaczył, idiota i tak nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 19:25
takamahi napisał/a:

Podałem ci 3 poważne i poważane źródła według których jesteś w błędzie. Słownik Języka Polskiego PWN, Wielki Słownik Języka Polskiego oraz Wikisłownik. Jeżeli ty te źródła uważasz za "sebixowe", to kolego, z niemałą przykrością, ale jednocześnie i całą powagą muszę stwierdzić: ty jesteś idiotą.
Dodatkowo pamiętaj że fakt iż ZSRR nie istnieje, oznacza że nie istnieją też obywatele ZSRR - więc..., a co ja będę dalej tłumaczył, idiota i tak nie zrozumie.


Obywatele sojuza nie, ale homo sovieticus ma się świetnie na terenach, które niegdyś zajmował w/w.
Nawet idiota zrozumiałby, że "Miłego wieczoru życzę " oznacza koniec rozmowy, nie życzenia.
Zatem; miłego wieczoru życzę.
Over and out.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-08, 19:32 1
żmij napisał/a:

Nawet idiota zrozumiałby, że "Miłego wieczoru życzę " oznacza koniec rozmowy, nie życzenia.



To po huj się dalej odzywasz i pokazujesz jak głupi jesteś? koniec rozmowy możesz narzucić jedynie sobie, nad innymi władzy żadnej nie masz więc i pisania nikomu zakazać nie możesz.

żmij napisał/a:

Obywatele sojuza nie



Nie przypominam sobie aby istniało państwo "sojuz", statek kosmiczny tak, ale co masz kurde do astronautów. Brnij dalej idioto. pośmiejemy się
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 19:36
takamahi napisał/a:

To po huj się dalej odzywasz i pokazujesz jak głupi jesteś? koniec rozmowy możesz narzucić jedynie sobie, nad innymi władzy żadnej nie masz więc i pisania nikomu zakazać nie możesz.
Nie przypominam sobie aby istniało państwo "sojuz", statek kosmiczny tak, ale co masz kurde do astronautów. Brnij dalej idioto. pośmiejemy się



Ale ty tak serio?

sjp.pwn.pl/sjp/chuj;2448830.html
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-08, 19:37
żmij napisał/a:

Ale ty rak serio?



A jak myślisz?
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-08, 19:39
No weź, powiedz...
Zgłoś
Avatar
Neitan 2024-09-08, 19:46
mam nadzieje, ze internet zrobi swoje i znajda je gdzies i zobaczymy wpis na hardzie
Zgłoś
Avatar
Elan__Rodziewicz 2024-09-08, 20:41
Szkoda kotełów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie