18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-03, 19:18 4
damian15snk napisał/a:

Jestem gościu Polakiem z ojca i matki ale dzięki swojej trzeźwości oceny sytuacji wyjebalem z tego kraju w wieku 20 lat. Poznałem trochę kultur i ludzi z różnej nacji. Odziwo mniejszości narodowe w zachodnich krajach się potrafią trzymać razem i wspierać. A polak Polakowi wilkiem ? Nie wzięło się z nikąd. Może problem leży w tym że inne nacje np wchodnie żeby wyjechać do takiej brytani na studia muszą mieć w huj bogatych rodziców i same banany tam przyjeżdżają? Gdzie z Polski wystarczy 500 zł na bilet i potem można biedować? A pójdź do pracy do polaka np a pójdź do hindusa, pakola czy rumuna.. jedź, sprawdź sam się przekonasz


Chuja prawda. 20 lat temu też wyjechałem na Wyspy i takie pierdolenie, że "Polak Polakowi wilkiem" słyszałem tylko od roszczeniowych, życiowych nieudaczników, co wyciągali łapę po wszystko, bo "rodakowi nie pomożesz?" O dziwo, ja sobie radziłem, wielu innych też, bo naprawdę trudno nie było. Trzeba było być skończonym idiotą, żeby nie znaleźć wtedy pracy i się z niej nie utrzymać. Ale dużo takich było, oj dużo. Od zawsze mam ich w głębokiej pogardzie, za to trzymam się z Polakami na poziomie. Jak trzeba, to sobie pomagamy. Ale jeśli takich nie spotkałeś, to znaczy, że gówno osiągnąłeś i zmarnowałeś kawał życia.
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-09-03, 19:19 2
darek1234 napisał/a:

Jebać kacapów, za Czeczenię!



Ciebie czeczeńcy jebią. Właśnie szkoda że ruscy ich wszystkich nie zajebali
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-03, 19:31 1
Don_Dyziotto napisał/a:

Ciebie czeczeńcy jebią. Właśnie szkoda że ruscy ich wszystkich nie zajebali



szkoda, że Czeczeńcy kacapów nie zajebali, bo byłby spokój na świecie
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-09-03, 19:35 2
darek1234 napisał/a:

szkoda, że Czeczeńcy kacapów nie zajebali, bo byłby spokój na świecie



Poznał byś paru kozojebów to raz dwa byś zdanie zmienił, nikt mi kurwa nie wmówi że jakiś brudas co lata i kozy w górach rucha jest lepszy od kacapa (chociaż ruskich też nie lubię)
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-03, 20:02 4
darek1234 napisał/a:

szkoda, że Czeczeńcy kacapów nie zajebali, bo byłby spokój na świecie


Cierpliwości. Ruska propaganda nam wciska, że Zachód upada, a tymczasem kozojebcy z Kaukazu przejmują moskiewskie ulice. Według samych muzułmanów jest ich w Moskwie już milion.









Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-09-03, 20:12 1
Dobrze heh bić kacapa 😀
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-03, 21:31 1
baronturbina napisał/a:

Na zmywaku w Londynie poznałeś napewno całą masę kultury i nacji. Omnibusie sadistic’owy.
Jesteś bardzo mądry. Rozważ czy nie jesteś zbyt mądry na ten portal i czy np. na innym się nie spełnisz.



Chuj tam w twoje poglądy, ale akurat tego polaczka emiganta dobrze wyjaśniłeś
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2024-09-03, 21:43 1
Jacek_paw napisał/a:

I teraz pojawia się dylemat, komu kibicować?
Wybór jak między dżumą a cholerą 🤣



ja tam liczę na remis - niech sie pozabijają
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-09-03, 21:45
A który to który?? Wszystkie wygladaja jak mamedy
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-03, 22:06 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Cierpliwości. Ruska propaganda nam wciska, że Zachód upada, a tymczasem kozojebcy z Kaukazu przejmują moskiewskie ulice. Według samych muzułmanów jest ich w Moskwie już milion.



Nie ryzykuj, bo się zaraz na Cię rzucą obrońcy kacapSSkiej demokracji!

[ Dodano 2024-09-03, 22:07 ]
Don_Dyziotto napisał/a:

Poznał byś paru kozojebów to raz dwa byś zdanie zmienił, nikt mi kurwa nie wmówi że jakiś brudas co lata i kozy w górach rucha jest lepszy od kacapa (chociaż ruskich też nie lubię)



W Polsce, w trakcie wojny kacapSSkich prymitywów w Czeczeni, przebywało 300 tys. Czeczeńców. Pozostało 30 tysięcy i jakoś dajemy radę
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-03, 22:14
smc napisał/a:

Jeszcze nikt Ci nie napisał: "ty twoja wymyślona firma piwniczaku" ?



Nie wymyślona.
Składam długopisy w piwnicy
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-09-03, 22:26 2
darek1234 napisał/a:

Nie ryzykuj, bo się zaraz na Cię rzucą obrońcy kacapSSkiej demokracji!
W Polsce, w trakcie wojny kacapSSkich prymitywów w Czeczeni, przebywało 300 tys. Czeczeńców. Pozostało 30 tysięcy i jakoś dajemy radę



Człowieku, ty naprawdę chyba nie wiesz co to jest islam, i co oni potrafią. Jak jest ich mało siedzą cicho są "fajni, uprzejmi, pomocni" zjedzie się ich więcej na jakiś obszar już zaczynają mamrotać coś o szacunku do nich o swojej odrębności z czasem domagają się jakiś przywilejów etc. i tak aż do momentu w którym znajduje się Anglia gdzie policja przed nimi klęka, a to jeszcze nie koniec, dojdzie do tego, że taki rodowity biały Angol będzie musiał płacić im haracz za to że może żyć. Wracając do czeczenów poczytaj sobie ilu mają mudżahedinów i ilu z nich brało czynny udział w walkach w Afganistanie Syrii Iraku jak chętnie przyłączają się do tzw. państwa islamskiego, boko haram i innych organizacji terrorystycznych. To, że kadyrow w ogóle gada z Putinem to tylko powierzchowna nie wiem grzeczność czy coś, okazuje się że wojska czeczeńskie zapierdalają z równym zapałem i kacapów i ukraińców, ale o tym niedobra mówić. Już dawno ogłosili dżihad i chuj, że nie kumają o co w nim chodzi, ale pomordować sobie pomordują
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 22:53 1
riddick1773 napisał/a:

Chuj tam w twoje poglądy, ale akurat tego polaczka emiganta dobrze wyjaśniłeś


Musisz się bardziej postarać żebym Cię dodał na fejsika
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 23:03 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Chuja prawda. 20 lat temu też wyjechałem na Wyspy i takie pierdolenie, że "Polak Polakowi wilkiem" słyszałem tylko od roszczeniowych, życiowych nieudaczników, co wyciągali łapę po wszystko, bo "rodakowi nie pomożesz?" O dziwo, ja sobie radziłem, wielu innych też, bo naprawdę trudno nie było. Trzeba było być skończonym idiotą, żeby nie znaleźć wtedy pracy i się z niej nie utrzymać. Ale dużo takich było, oj dużo. Od zawsze mam ich w głębokiej pogardzie, za to trzymam się z Polakami na poziomie. Jak trzeba, to sobie pomagamy. Ale jeśli takich nie spotkałeś, to znaczy, że gówno osiągnąłeś i zmarnowałeś kawał życia.


Tylko ilu z twoich życzliwych kolegów poda ci łapę jak się powalisz? Tego nie kalkulowałes nigdy. Jakbyś się wypierdolil na bruk to bys się przekonał ze znajomości się kończą huja osiągnąłem? Co ty parafianie pierdolisz nic nie wiedząc o mnie? Przywiozłem w 10 lat bańke w plnach, kupiłem chate, wyremontowałem i zyje sobie na oszczędnościach wychowują dzieciaka który ma zapewniony start( obywatelstwo w uk, 2 btc w portfelu, chata w Polsce na 10ar działce) ja mam 32 lata i wyjebane na rządowa emeryturę bo już zdołałem sobie ja sam zapewnić.. a ty mi mówisz że zmarnowałem 10 lat startując od 0? Widocznie jesteś jednym z tych co zawijają rodakow pod b&q i odsyłasz z 20f albo z 0 po dniowce.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-03, 23:06 2
darek1234 napisał/a:

Nie ryzykuj, bo się zaraz na Cię rzucą obrońcy kacapSSkiej demokracji!


Na to liczę. Chę zobaczyć, jak się wiją wyjaśniając, że czarne jest białe, a białe czarne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie