18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 23:10
baronturbina napisał/a:

Na zmywaku w Londynie poznałeś napewno całą masę kultury i nacji. Omnibusie sadistic’owy.
Jesteś bardzo mądry. Rozważ czy nie jesteś zbyt mądry na ten portal i czy np. na innym się nie spełnisz.



Że ciebie wujek zaprosił na wakacje do uk I musiał jebac po 12h a ty siedziałeś na melinie z ciapakami nie znaczy ze kazdy tak ma mój Odyseuszu.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-03, 23:17
damian15snk napisał/a:

Tylko ilu z twoich życzliwych kolegów poda ci łapę jak się powalisz? Tego nie kalkulowałes nigdy. Jakbyś się wypierdolil na bruk to bys się przekonał ze znajomości się kończą huja osiągnąłem? Co ty parafianie pierdolisz nic nie wiedząc o mnie? Przywiozłem w 10 lat bańke w plnach, kupiłem chate, wyremontowałem i zyje sobie na oszczędnościach wychowują dzieciaka który ma zapewniony start( obywatelstwo w uk, 2 btc w portfelu, chata w Polsce na 10ar działce) ja mam 32 lata i wyjebane na rządowa emeryturę bo już zdołałem sobie ja sam zapewnić.. a ty mi mówisz że zmarnowałem 10 lat startując od 0? Widocznie jesteś jednym z tych co zawijają rodakow pod b&q i odsyłasz z 20f albo z 0 po dniowce.



Bańke w 10 lat, czyli 100k rocznie, dodając odsetki to może 6-7k miesięcznie odłożyłeś.
Na zachodzie, gdzie kokosy się zarabia.
Jesteś nieudacznikiem, pizdą i przegrywem życiowym jak myślisz, że kokosy przywiozłeś i jeszcze się tym chwalisz
10 lat temu, można było kupić dom za pół bańki a dziś go opierdolić za około 1,5 bańki.
A ty pojechałeś zapierdalać przez 10 lat, zamiast wziąć kredyt i patrzeć jak wartość nieruchomości rośnie...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-03, 23:19
damian15snk napisał/a:

Tylko ilu z twoich życzliwych kolegów poda ci łapę jak się powalisz? Tego nie kalkulowałes nigdy. Jakbyś się wypierdolil na bruk to bys się przekonał ze znajomości się kończą huja osiągnąłem? Co ty parafianie pierdolisz nic nie wiedząc o mnie? Przywiozłem w 10 lat bańke w plnach, kupiłem chate, wyremontowałem i zyje sobie na oszczędnościach wychowują dzieciaka który ma zapewniony start( obywatelstwo w uk, 2 btc w portfelu, chata w Polsce na 10ar działce) ja mam 32 lata i wyjebane na rządowa emeryturę bo już zdołałem sobie ja sam zapewnić.. a ty mi mówisz że zmarnowałem 10 lat startując od 0? Widocznie jesteś jednym z tych co zawijają rodakow pod b&q i odsyłasz z 20f albo z 0 po dniowce.


Skoro wróciłeś do PL, to jednak średnie osiągnięcie. Ty pewnie z tych, co wszystkie wakacje spędzali w Polsce, gdzie wiecznie stękali "tam nigdy nie będziesz u siebie" i liczyli dni do powrotu. Ja w UK jestem u siebie, mam tu jakiś majątek i zapewnioną przyszłość. W Polsce też, a pracę mam taką, że siedzę gdzie chcę i ile chcę.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 23:25
turor napisał/a:

Bańke w 10 lat, czyli 100k rocznie, dodając odsetki to może 6-7k miesięcznie odłożyłeś.
Na zachodzie, gdzie kokosy się zarabia.
Jesteś nieudacznikiem, pizdą i przegrywem życiowym jak myślisz, że kokosy przywiozłeś i jeszcze się tym chwalisz
10 lat temu, można było kupić dom za pół bańki a dziś go opierdolić za około 1,5 bańki.
A ty pojechałeś zapierdalać przez 10 lat, zamiast wziąć kredyt i patrzeć jak wartość nieruchomości rośnie...


To czemu z tego nie skorzystałeś ziom? 15 lat temu to mogłeś sobie za miesięczna polska pensje btc kupić i dzis być multimilionerem ? XD

[ Dodano 2024-09-03, 23:27 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Skoro wróciłeś do PL, to jednak średnie osiągnięcie. Ty pewnie z tych, co wiecznie stękali "tam nigdy nie będziesz u siebie" i liczyli dni do powrotu. Ja w UK jestem u siebie, mam tu jakiś majątek i zapewnioną przyszłość. W Polsce też, a pracę mam taką, że siedzę gdzie chcę i ile chcę.



Wróciłem edukować dzieciaka w Polsce na normalnym poziomie a nie w uk gdzie debili hodują i tacy jak ty nie potrafią ułamków obliczyć. Zyje tu i tam, w uk pracuje i studiuje a w Polsce zyje
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-09-03, 23:41
Jedni drugich warci. Chuj w dupę im wszystkim - niech się pozabijają nawzajem. Ostatniego my zajebiemy i będzie po problemie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 23:59 1
damian15snk napisał/a:

Że ciebie wujek zaprosił na wakacje do uk I musiał jebac po 12h a ty siedziałeś na melinie z ciapakami nie znaczy ze kazdy tak ma mój Odyseuszu.


Nie kompromituj się jeszcze bardziej. Zostałeś rozjechany w komentarzach pod tym postem. Widziałeś świat jak świnia niebo.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-04, 0:07
damian15snk napisał/a:

Wróciłem edukować dzieciaka w Polsce na normalnym poziomie a nie w uk gdzie debili hodują i tacy jak ty nie potrafią ułamków obliczyć. Zyje tu i tam, w uk pracuje i studiuje a w Polsce zyje


Żebyś się nie przeliczył z tą polską edukacją. Naśmiewają się polscy imigranci z tych szkół w UK, a one po prostu uczą praktycznych umiejętności. A tymczasem, polskie zaśmiecają dzieciom głowy wiedzą gównianą i bezużyteczną. Taki przykład: równań kwadratowych w PL uczą w podstawówce, a w UK na studiach i to nie każdych. Ale debile, co? Tylko na chuj komu równania kwadratowe w realnym życiu? Oczywiście, tu i tam są lepsze i gorsze szkoły, ale modele edukacji w Polsce to komuna z małymi poprawkami z lat 90-tych. Na poziomie uniwersyteckim jeszcze gorzej, parę dobrych państwowych uczelni (a właściwie kierunków) i w chuj gównianych. A prywatne jeszcze gorsze. W UK studia kosztują sporo, ale są warte tych pieniędzy. Lepiej byś zadbał o przyszłość dzieciaka edukując go w UK, tym bardziej, jeśli masz na to środki.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-04, 0:25 2
Don_Dyziotto napisał/a:

Człowieku, ty naprawdę chyba nie wiesz co to jest islam, i co oni potrafią. Jak jest ich mało siedzą cicho są "fajni, uprzejmi, pomocni" zjedzie się ich więcej na jakiś obszar już zaczynają mamrotać coś o szacunku do nich o swojej odrębności z czasem domagają się jakiś przywilejów etc. i tak aż do momentu w którym znajduje się Anglia gdzie policja przed nimi klęka, a to jeszcze nie koniec, dojdzie do tego, że taki rodowity biały Angol będzie musiał płacić im haracz za to że może żyć. Wracając do czeczenów poczytaj sobie ilu mają mudżahedinów i ilu z nich brało czynny udział w walkach w Afganistanie Syrii Iraku jak chętnie przyłączają się do tzw. państwa islamskiego, boko haram i innych organizacji terrorystycznych. To, że kadyrow w ogóle gada z Putinem to tylko powierzchowna nie wiem grzeczność czy coś, okazuje się że wojska czeczeńskie zapierdalają z równym zapałem i kacapów i ukraińców, ale o tym niedobra mówić. Już dawno ogłosili dżihad i chuj, że nie kumają o co w nim chodzi, ale pomordować sobie pomordują



Jest islam oraz święta wojna. Jednak to tylko pic na wodę, bo wiara to coś czym można sterować - mam na myśli wiernych. Polacy z Ukraińcami też się zabijali, wystarczyło podłożyć ogień. Poczytaj o polskich rozkazach z 1936 o likwidacji cerkwi na Wołyniu. Wojująca banda tzw wyznawców niczym się nie różni od polskich kiboli - takie same debile, skłonne do zadymy. Afganistan jest doskonałym przykładem na wykorzystanie wiary do mordowania, ale... nie chce mi się tego tłumaczyć. Miłych snów
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-04, 11:33 2
Jacek_paw napisał/a:

I teraz pojawia się dylemat, komu kibicować?
Wybór jak między dżumą a cholerą 🤣

Bardzo nie lubię kozoseksualnych, ale tu trzeba chyba przyznać że robią dobrą robotę.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-09-04, 13:43 1
damian15snk napisał/a:

Jestem gościu Polakiem z ojca i matki ale dzięki swojej trzeźwości oceny sytuacji wyjebalem z tego kraju w wieku 20 lat. Poznałem trochę kultur i ludzi z różnej nacji. Odziwo mniejszości narodowe w zachodnich krajach się potrafią trzymać razem i wspierać. A polak Polakowi wilkiem ? Nie wzięło się z nikąd. Może problem leży w tym że inne nacje np wchodnie żeby wyjechać do takiej brytani na studia muszą mieć w huj bogatych rodziców i same banany tam przyjeżdżają? Gdzie z Polski wystarczy 500 zł na bilet i potem można biedować? A pójdź do pracy do polaka np a pójdź do hindusa, pakola czy rumuna.. jedź, sprawdź sam się przekonasz



Ło kurwa jaki globtroter. Do Londynu wyjechałeś? Do tak bogatego kulturowo miasta? No kurwa zazdroszczę XD
Pojedź do ruskich i jakiegokolwiek ruska zapytaj cokolwiek o polityce. Albo, że nas napadli podczas 2 wojny światowej.
Wtedy tu wróć i pierdol te swoje kocopoły.

A co to tematu to JEBAĆ RUSKICH!
Zgłoś
Avatar
Arcus_aortae 2024-09-04, 21:03
Obu stronom życzę strat jak najwyższych.
Zgłoś
Avatar
JanDis23 2024-09-05, 17:28
Kurwa wyskoczyc do kogos z czeczeńską brodą to jakby sobie samemu narzygac do dupy
Zgłoś
Avatar
suchy1987 2024-09-06, 1:02 1
Jacek_paw napisał/a:

I teraz pojawia się dylemat, komu kibicować?
Wybór jak między dżumą a cholerą 🤣



Jebnąć rozjemczego ISKANDERA :*
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2024-09-06, 8:23 1
Jacek_paw napisał/a:

I teraz pojawia się dylemat, komu kibicować?
Wybór jak między dżumą a cholerą 🤣



Ja kibicuję obu stronom. Niech się wzajemnie powyrzynają zwierzęta
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-09-11, 13:22 1
nwtinamou napisał/a:

Ja kibicuję obu stronom. Niech się wzajemnie powyrzynają zwierzęta



A jak ruscy najadą ziemie Polski, Gruzji, Finlandii to też będziesz kibicował obu stronom?
Zgłoś