18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
darek1234 2024-09-03, 11:36 6
Jebać kacapów, za Czeczenię!
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-09-03, 11:38 6
Ale jak to? Bycie ruską kurwą się nie opłaca?
Zgłoś
Avatar
Jacek_paw 2024-09-03, 11:47 44
I teraz pojawia się dylemat, komu kibicować?
Wybór jak między dżumą a cholerą 🤣
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-03, 11:55 8
Chujowo że noży nie mieli.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 12:42 3
Jacek_paw napisał/a:

I teraz pojawia się dylemat, komu kibicować?
Wybór jak między dżumą a cholerą 🤣



Napewno nie Tobie stereotypowy móżdżku jak większość tu niedorajd życiowych.. w każdym państwie i nacji są zjeby kurwy i dobrzy ludzie. Ale siedząc w piwnicy tylko tyle można z siebie wydusic.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-03, 12:56 14
damian15snk napisał/a:

Napewno nie Tobie stereotypowy móżdżku jak większość tu niedorajd życiowych.. w każdym państwie i nacji są zjeby kurwy i dobrzy ludzie. Ale siedząc w piwnicy tylko tyle można z siebie wydusic.



No co ty nie powiesz? Odkrycie roku. Może dostaniesz za to Nobla.
Zgłoś
Avatar
Jacek_paw 2024-09-03, 13:14 9
damian15snk napisał/a:

Napewno nie Tobie stereotypowy móżdżku jak większość tu niedorajd życiowych.. w każdym państwie i nacji są zjeby kurwy i dobrzy ludzie. Ale siedząc w piwnicy tylko tyle można z siebie wydusic.



To teraz dla pełności obrazka zdobądź się na odwagę i przyznaj czy jesteś Kacapem czy Kozojebcą, a może obie opcje na raz? 😆
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-09-03, 13:20 2
Jacek_paw napisał/a:

To teraz dla pełności obrazka zdobądź się na odwagę i przyznaj czy jesteś Kacapem czy Kozojebcą, a może obie opcje na raz? 😆



Jestem gościu Polakiem z ojca i matki ale dzięki swojej trzeźwości oceny sytuacji wyjebalem z tego kraju w wieku 20 lat. Poznałem trochę kultur i ludzi z różnej nacji. Odziwo mniejszości narodowe w zachodnich krajach się potrafią trzymać razem i wspierać. A polak Polakowi wilkiem ? Nie wzięło się z nikąd. Może problem leży w tym że inne nacje np wchodnie żeby wyjechać do takiej brytani na studia muszą mieć w huj bogatych rodziców i same banany tam przyjeżdżają? Gdzie z Polski wystarczy 500 zł na bilet i potem można biedować? A pójdź do pracy do polaka np a pójdź do hindusa, pakola czy rumuna.. jedź, sprawdź sam się przekonasz
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 14:12 16
damian15snk napisał/a:

Jestem gościu Polakiem z ojca i matki ale dzięki swojej trzeźwości oceny sytuacji wyjebalem z tego kraju w wieku 20 lat. Poznałem trochę kultur i ludzi z różnej nacji. Odziwo mniejszości narodowe w zachodnich krajach się potrafią trzymać razem i wspierać. A polak Polakowi wilkiem ? Nie wzięło się z nikąd. Może problem leży w tym że inne nacje np wchodnie żeby wyjechać do takiej brytani na studia muszą mieć w huj bogatych rodziców i same banany tam przyjeżdżają? Gdzie z Polski wystarczy 500 zł na bilet i potem można biedować? A pójdź do pracy do polaka np a pójdź do hindusa, pakola czy rumuna.. jedź, sprawdź sam się przekonasz


Na zmywaku w Londynie poznałeś napewno całą masę kultury i nacji. Omnibusie sadistic’owy.

[ Dodano: 2024-09-03, 14:13 ]
damian15snk napisał/a:

Napewno nie Tobie stereotypowy móżdżku jak większość tu niedorajd życiowych.. w każdym państwie i nacji są zjeby kurwy i dobrzy ludzie. Ale siedząc w piwnicy tylko tyle można z siebie wydusic.


Jesteś bardzo mądry. Rozważ czy nie jesteś zbyt mądry na ten portal i czy np. na innym się nie spełnisz.
Zgłoś
Avatar
kumaktoplaz 2024-09-03, 14:37 3
Putin uwielbia Kadyrowa to niech wszechrosjanie ich uwielbiaja. Mają za swoje.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-03, 14:48 12
damian15snk napisał/a:

Jestem gościu Polakiem z ojca i matki ale dzięki swojej trzeźwości oceny sytuacji wyjebalem z tego kraju w wieku 20 lat. Poznałem trochę kultur i ludzi z różnej nacji. Odziwo mniejszości narodowe w zachodnich krajach się potrafią trzymać razem i wspierać. A polak Polakowi wilkiem ? Nie wzięło się z nikąd. Może problem leży w tym że inne nacje np wchodnie żeby wyjechać do takiej brytani na studia muszą mieć w huj bogatych rodziców i same banany tam przyjeżdżają? Gdzie z Polski wystarczy 500 zł na bilet i potem można biedować? A pójdź do pracy do polaka np a pójdź do hindusa, pakola czy rumuna.. jedź, sprawdź sam się przekonasz



20 lat temu miałem do wyboru : zakasać rękawy i dorobić się czegoś w swoim kraju, albo wyjechać z rzeszą nieudaczników, bez umiejętności, wykształcenia, roszczeniowych sebiksów, 20 letnich pijaczyn spod osiedlowego, których nikt nie chce zatrudnić.
Wiem, na zachodzie, upchnięty w 6 osób w małym pokoiku, zapierdalający na bauera, dżona mógłbym poczuć jak to jest złapać pana boga za nogi.
I ten sznyt, ten prestiż jak raz na rok wrócę do swojej wioski i chłopakom przez tydzień będę winiacze za euro stawiać.
Nie dla mnie te luksusy.
Dalej siedzę w zapyziałej Polsce, firma się kręci, kredyty pospłacałem, Sebixy dalej z eurosami przyjeżdżają , może dlatego jeszcze na kredyt ich nie stać na tym zachodzie i ciągle na wynajmie siedzą ?
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-09-03, 15:13 2
turor napisał/a:

20 lat temu miałem do wyboru : zakasać rękawy i dorobić się czegoś w swoim kraju, albo wyjechać z rzeszą nieudaczników, bez umiejętności, wykształcenia, roszczeniowych sebiksów, 20 letnich pijaczyn spod osiedlowego, których nikt nie chce zatrudnić.
Wiem, na zachodzie, upchnięty w 6 osób w małym pokoiku, zapierdalający na bauera, dżona mógłbym poczuć jak to jest złapać pana boga za nogi.
I ten sznyt, ten prestiż jak raz na rok wrócę do swojej wioski i chłopakom przez tydzień będę winiacze za euro stawiać.
Nie dla mnie te luksusy.
Dalej siedzę w zapyziałej Polsce, firma się kręci, kredyty pospłacałem, Sebixy dalej z eurosami przyjeżdżają , może dlatego jeszcze na kredyt ich nie stać na tym zachodzie i ciągle na wynajmie siedzą ?



Niesamowite
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-03, 15:15 3
turor napisał/a:

20 lat temu miałem do wyboru : zakasać rękawy i dorobić się czegoś w swoim kraju, albo wyjechać z rzeszą nieudaczników, bez umiejętności, wykształcenia, roszczeniowych sebiksów, 20 letnich pijaczyn spod osiedlowego, których nikt nie chce zatrudnić.
Wiem, na zachodzie, upchnięty w 6 osób w małym pokoiku, zapierdalający na bauera, dżona mógłbym poczuć jak to jest złapać pana boga za nogi.
I ten sznyt, ten prestiż jak raz na rok wrócę do swojej wioski i chłopakom przez tydzień będę winiacze za euro stawiać.
Nie dla mnie te luksusy.
Dalej siedzę w zapyziałej Polsce, firma się kręci, kredyty pospłacałem, Sebixy dalej z eurosami przyjeżdżają , może dlatego jeszcze na kredyt ich nie stać na tym zachodzie i ciągle na wynajmie siedzą ?



hahahahaha dobre
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-03, 17:49
turor napisał/a:


Dalej siedzę w zapyziałej Polsce, firma się kręci


Jeszcze nikt Ci nie napisał: "ty twoja wymyślona firma piwniczaku" ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie