18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
cinek77 2013-03-03, 14:33 2
Suty_dziobaka napisał/a:

I zobaczcie teraz jak bardzo stronnicze są media. Lecha Kaczyńskiego przez te wszystkie lata kreowano na zacofanego kretyna, który nie ma pojęcia o nowoczesnych mediach, a tu się okazuje, że nawet w grach wymiatał. Duże, zimne piwo za wstawkę



nie zesraj sie tylko
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-03-03, 14:50
Stawiam Zimnego Lecha, zartuje nic nie bedzie !!

Pierdolcie sie
Szkoda ze budowal w internecie za jego kadencji Warszawa stanela na 2-3 lata !!!
Wszystko zamrozil, najgorszy prezdydent EVER !!
Jedyne co to muzeum powstania a pozatym wielkie NIC !
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-03-03, 14:55
A teraz młodzieżówki peło wygrywają w nowe simcity (które pewnie i tak jest chujowe, skoro zadłużacze i gówna moralne wygrywają). spidersweb.pl/2013/03/partie-polityczne-rywalizuja-w-sim-city-po-najle...
Zgłoś
Avatar
xRay0n 2013-03-03, 15:00 3
Zobaczcie kogo nam zabili ... Powinniśmy powiesić Tuska publicznie.
Zgłoś
Avatar
wielki sadini 2013-03-03, 15:06 1
Zabawne jak łatwo większość wyborców daje się oszukać. Troche pijaru i już "zaniki pamięci" drą jape jarek Polske zbaw.
Zgłoś
Avatar
prozal 2013-03-03, 15:12 2
Artykuł mający na celu pokazanie czytelnikowi, że nie należy osądzać ludzi pochopnie, żeby nie kierowali się stereotypami i utartymi opiniami. Autor tematu widocznie nie zrozumiał przesłania bo jak sam napisał "Znając życie, Tusk zbudowałby 50 milionowe miasto, potem je okradł" mnie nikt nie okradł, czy rządziło SLD, PiS czy PO, raz zgubiłem portfel po imprezie, ale to się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2013-03-03, 15:16
Zimny LECH za artykuł!
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-03-03, 15:30 4
oozyxak0o napisał/a:

Pismaki jebane kurwa co on niby zrobił w tym kraju? Bo dróg nowych jakoś nie widziałem,płaca minimalna bez zmian,stan wojska też bez zmian,idź pan w chuj.



Do roboty chamie a nie pluć jadem tutaj, wykształcenie podstawowe a ten kurwa o pensji prezesa banku marzy, ba wręcz żąda! Bydło z ufajdanymi majtami myśli że coś im się należy...

P.S
Za Lecha zawsze piwko!

JADoktor napisał/a:


Wszystko zamrozil, najgorszy prezdydent EVER !!



Na szczęście nasz obecny wykształcony prezydent nadrabia braki Lecha. Ave Komor
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-03-03, 16:12 2

Pojechal Merkelowej i Putinowi.

Potrafil budowac sojusze strategiczne.
ronio19 napisał/a:

Co się stało w Gruzji.


Walczyl jak Lew
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-03-03, 17:55
Tusk wszystkich wychujał to teraz kaczka dobra nie że hejt, ale piszę to z autopsji
Zgłoś
Avatar
S................z 2013-03-03, 19:21
Jechał na kodach ;>
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2013-03-03, 22:05 1
oozyxak0o napisał/a:

Pismaki jebane kurwa co on niby zrobił w tym kraju? Bo dróg nowych jakoś nie widziałem,płaca minimalna bez zmian,stan wojska też bez zmian,idź pan w chuj.



Miał wiele, wiele, wiele reform, ale oczywiście opozycja mu wtedy nie pozwoliła tego wprowadzić.

oozyxak0o napisał/a:

Pismaki jebane kurwa co on niby zrobił w tym kraju? Bo dróg nowych jakoś nie widziałem,płaca minimalna bez zmian,stan wojska też bez zmian,idź pan w chuj.



Czy ty do chvja pana wiesz, że od ok. 5 lat PiS jest w opozycji, i w twoim rozumieniu nie rządzi krajem?
Zgłoś
Avatar
Miszogun 2013-03-03, 22:35
Tak tak. A w życiu był po prostu ćwokiem.
Zgłoś
Avatar
tryiton 2013-03-03, 22:42
Nie mam nic do artykułu, interesująca alternatywa dla ruskich pod sklepem monopolowym.

Lecz powiedzieć, że 'Lech Kaczyński wybudował', to wybacz, wieeelkie nadużycie:

„Mojej ekipie nie było trudno, bo jest znakomita. Sądziłem, że wszyscy inni mają podobne ekipy, ale okazuje się, że nie” - powiedział Kaczyński po zakończeniu gry. Dodał, że szef jego drużyny - Michał Rogus interesuje się grami strategicznymi, ale w SimCity pierwszy raz grał przed kilkoma dniami.

pis.org.pl/article.php?id=1542

Kaczyński tam tyle budował, ile Tusk buduje autostrad.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-03-03, 23:45
Suty_dziobaka napisał/a:

I zobaczcie teraz jak bardzo stronnicze są media. Lecha Kaczyńskiego przez te wszystkie lata kreowano na zacofanego kretyna, który nie ma pojęcia o nowoczesnych mediach, a tu się okazuje, że nawet w grach wymiatał. Duże, zimne piwo za wstawkę



Zimne to słowo kluczowe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie