18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (0) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

kaczynskiego obłąkało
kondratev • 2019-09-08, 14:07
Ja pie**ole, 4000 minimalna, 500 na bombelka, 500 na krowę i dziesięć trzynastek. Inflacja wypie*DOLI za 3 lata jak reaktor w Czarnobylu XDDD


2019-09-08, 14:08
Mocno się podnieciłeś, idź zjedz niedzielny rosół. Może chociaż trochę się uspokoisz.

2019-09-08, 14:15
ani to sadystyczne ani mądre, gównianie prowokacyjne

sa...........os
2019-09-08, 14:19
hfbnmiuytp napisał/a:

Mocno się podnieciłeś, idź zjedz niedzielny rosół. Może chociaż trochę się uspokoisz.



Trochę ciężko, gdy patrzy się na upadek Ojczyzny, chorego psychicznie socjalistę gotowego zniszczyć wszystko co osiągnęliśmy, by tylko utrzymać się przy władzy i głupi pazerny naród dający się przekupować własnymi pieniędzmi. Aczkolwiek zgodzę się, że tego typu tematy powinny lądować w polityce (i tam proponował bym to przenieść któremuś z modów, sądzę że każdy kto tu wchodzi woli odpocząć od polityki i dennych gimbo-memów).
Z drugiej strony, gdyby to było coś o wymysłach pedałów na drugim końcu świata, to pewnie miałoby już pierdyliard piw, bo to bardzo nurtujący i poważny problem dla polskiego społeczeństwa.

2019-09-08, 14:21
Tylu już o tym pisało - można komuś postawić tu piwo a nie nie ma możliwości wylać mu na ryj piwa za denny temat...

2019-09-08, 14:22
Wybory idą więc wysyp wszelakiej maści memów, przeróbek starych dowcipów i całej masy innego gówna będzie nas przez miesiąc zalewał z każdej strony...

2019-09-08, 14:27
akurat to nie jest wymóg Kaczyńskiego ani Pis tylko ogólnie w całej Unii Europejskiej najniższa ma wynosić 950 euro na rękę. Poza tym 75% Polaków to są idiotami tzn "wszędzie bez podwyżek ale tylko w mojej dziedzinie niech one będą" wiadomo, że jeśli produkt kosztuje 1zł a pracownikowi ma wzrosnąć cena to produkt też musi urosnąć o 1zł . Te ceny będą bez zmian na stacjach oraz samochodów gdzie ceny są równe na całym świecie

2019-09-08, 14:51
edmund napisał/a:

ani to sadystyczne ani mądre, gównianie prowokacyjne


Oj elfis, edek.bajzel czy inny edmund... Kiedy przejrzysz na oczy? Kiedy uruchomisz swój mały móżdżek? Lubisz tych, którzy mają cię w dupie i chcą wyłącznie twoich pieniędzy.

Ti...........ch
2019-09-08, 15:04
O co chodzi z tym 4000? :kawa:

2019-09-08, 17:44
trzeba dorzucić do ognia, bo h*ja się dzieje

2019-09-09, 13:27
Tilg_die_Schmach napisał/a:

O co chodzi z tym 4000?



juz za 3 lata tyle będzie wynosić minimalna wyplata na twoim magazynie, chleb po 60zł a fajki 40

Ti...........ch
2019-09-09, 21:55
Kurakk napisał/a:

juz za 3 lata tyle będzie wynosić minimalna wyplata na twoim magazynie, chleb po 60zł a fajki 40



Chcesz być fajny kmiocie? Skąd wiesz kim jestem i co robię?

Tak na marginiesie już teraz 4000 to jest prawie to samo co 2500 dziesięć lat temu. Niby inflacja to tylko 2,5% rocznie, niby wcześniej przez dwa czy trzy lata była deflacja ( :krejzi: ), a ceny i tak zapie**alają jak poj***ne. Spoko - oby tak dalej.

2019-09-10, 10:05
Tilg_die_Schmach napisał/a:

a ceny i tak zapie**alają jak poj***ne. Spoko - oby tak dalej.



Jak rząd wypuszcza na rynek wirtualne (z kredytów) pieniądze, bez pokrycia w produktach i usługach, to wartość pieniądza maleje, a ceny rosną. Jeżeli rząd wprowadza ciężki socjalizm i obiecuje tym "sprawiedliwość społeczną" nierobom, to mamy cudowną "rewolucje boliwariańską"... której efektów nie ma co przewidywać nawet, znane są od lat na całym świecie. Mało tego... nie znalazł się nawet jeden faktyczny przykład na to, że socjalizm czy komunizm działają, ba... za to nie brakuje przykładów, że kończą się reżimem.

2019-09-10, 10:28
Zordonek napisał/a:

że jeśli produkt kosztuje 1zł a pracownikowi ma wzrosnąć cena to produkt też musi urosnąć o 1zł


:wtf:

Zordonek napisał/a:

Te ceny będą bez zmian na stacjach oraz samochodów gdzie ceny są równe na całym świecie


:wtf:

Zordonek napisał/a:

Poza tym 75% Polaków to są idiotami


coś mi się wydaje, że do pozostałych 25% raczej się nie łapiesz :szczerbaty:

Ti...........ch
2019-09-10, 13:53
tip.top napisał/a:

coś mi się wydaje, że do pozostałych 25% raczej się nie łapiesz



Gość chyba chciał powiedzieć, że ceny samochodów na całym świecie są podobne - nawet nie wie jak bardzo się myli.

Otóż porównalem cenę nowego Subaru Outback tej samej wersji w Stanach i w Polsce. Tam kosztuje on 28 895 dolców czyli, liczące po kursie NBP, to nieco ponad 113 tysięcy złotych, a u nas kosztuje między 170 - 180 tysięcy złotych (zależnie od dilera i konkretnych pierdół w samochodzie, bo u nich można personalizować za to u nas masz konkretny samochód i ch*j - Subaru w Polsce to tak naprawdę importer, a nie oficjalne przedstawicielstwo firmy itd - ogólnie to mało ważne).

Tak na marginesie. Ile łatwiej jest zarobić, szarakowi w Stanach, 29 tysięcy dolarów, w porównaniu do szaraka który musi zarobić 180 tysięcy złotych? Mam pewne podejrzenia że ten pierwszy ma łatwiej, ale głupi jestem to mnie ktoś tu zaraz naprostuje.