18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Szop lubiący adrenalinę. - teraz popularne
Avatar
Halman 2022-05-26, 7:10 60
mam kilka zasad; np nigdy nie skoczę na bungee...
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-05-26, 7:14 203
Piwo za małego sadola. Będą z niego ludzie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-26, 7:23 29
Halman napisał/a:

mam kilka zasad; np nigdy nie skoczę na bungee...


Ja tez. Nigdy nie pojadę na wakacje na Podlasie.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-05-26, 8:19 42
baronturbina napisał/a:

Ja tez. Nigdy nie pojadę na wakacje na Podlasie.


Żałuj, zobaczył byś trochę cywilizacji... A nie ciągle w tym swoim kurwidolłku
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-26, 8:52 12
skywalker75 napisał/a:

Żałuj, zobaczył byś trochę cywilizacji... A nie ciągle w tym swoim kurwidolłku


Cywili...czego? Napisz mi jakież to kluczowe elementy infrastruktury technicznej i cywilizacji są w Podlaskim (poza sadami i lewymi bimbrowniami w lesie)? Dzielnica miasta, w którym mieszkam gnieździ 61 tyś osób. A na Podlasiu nadal jest więcej dzików niż ludzi.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-05-26, 8:59 15
baronturbina napisał/a:

Cywili...czego? Napisz mi jakież to kluczowe elementy infrastruktury technicznej i cywilizacji są w Podlaskim (poza sadami i lewymi bimbrowniami w lesie)? Dzielnica miasta, w którym mieszkam gnieździ 61 tyś osób. A na Podlasiu nadal jest więcej dzików niż ludzi.



Toteż poprzebywałbyś wśród inteligentnych osobników. W podlaskim od małej litery piszemy.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-05-26, 9:01 14
baronturbina napisał/a:

Cywili...czego? Napisz mi jakież to kluczowe elementy infrastruktury technicznej i cywilizacji są w Podlaskim (poza sadami i lewymi bimbrowniami w lesie)? Dzielnica miasta, w którym mieszkam gnieździ 61 tyś osób. A na Podlasiu nadal jest więcej dzików niż ludzi.



No właśnie dlatego. Odpocznij, zaznaj natury. A Białystok jest całkiem ładny. Sam piszesz, że 61.000 się gnieździ, czyli brak przestrzeni. Widzę, co się dzieje w Ursusie, zabudują niedługo każdy wolny skrawek ziemi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-26, 9:10
htp napisał/a:

No właśnie dlatego. Odpocznij, zaznaj natury. A Białystok jest całkiem ładny. Sam piszesz, że 61.000 się gnieździ, czyli brak przestrzeni. Widzę, co się dzieje w Ursusie, zabudują niedługo każdy wolny skrawek ziemi.


Spoko loko htp kilometr ode mnie zaczynają się lasy i ciągną po małopolskie. Ładny fajny, ale po tygodniu tam zaczął bym zaciągać mówiąc ahhaha
Zgłoś
Avatar
Jutub 2022-05-26, 9:11 29
wiadomosci.wp.pl/trojmiasto/gdynia-wypadek-na-bungee-instruktor-uslysz...

stara sprawa
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2022-05-26, 9:28 4
Cipczan napisał/a:

Toteż poprzebywałbyś wśród inteligentnych osobników. W podlaskim od małej litery piszemy.



Nazwy województw odmieniają się tak jak Zakopane – czyli Podlaskiem, Mazowieckiem, Łódzkiem itd. Jeśli jednak dodalibyśmy człon województwo, to należałoby je odmieniać następująco: województwie podlaskim, województwie mazowieckim, województwie łódzkim

najlepiej jak dwóch speców od polskiego się za łby weźmie...
Zgłoś
Avatar
leonfun 2022-05-26, 9:38 3
The_Generat napisał/a:

Nazwy województw odmieniają się tak jak Zakopane – czyli Podlaskiem, Mazowieckiem, Łódzkiem itd. Jeśli jednak dodalibyśmy człon województwo, to należałoby je odmieniać następująco: województwie podlaskim, województwie mazowieckim, województwie łódzkim
najlepiej jak dwóch speców od polskiego się za łby weźmie...



Nie filozuj

Jeśli skaczący na bungee wziął paragon to ma prawo do reklamacji
Zgłoś
Avatar
gacu37 2022-05-26, 9:54 3
leonfun napisał/a:

Nie filozuj
Jeśli skaczący na bungee wziął paragon to ma prawo do reklamacji



No chyba że umieścili tabliczkę "po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy"
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-05-26, 10:10
Podlaskie jest piękne! Polecam Dobarz, gdzie spędziłem 2 tygodnie
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2022-05-26, 10:22 3
Idą jak na lody. A gdyby biegli to złamania by się zrosły czy rdzeń kręgowy by wrócił do stanu sprzed wypadku?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie