18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kto ma racje



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !

Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.
Zgłoś
Avatar
ishide 2014-02-20, 15:49
Słuchasz hip-hopu ? "- no jasne zią"
"buc, buc, kurewskie życie, buc, buc, szacunek ludzi ulicy, buc, buc" - czyli co słychać przechodząc obok.
nie wiem jak wy... ale ja też lubię słuchać "tańca biodra" czy tam "skoku biodra" - hip hop
no... szykujcie maść.
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2014-02-20, 16:09
Pierdolona patologia, jak ja tego plebsu nienawidzę, skurwysyny demoralizujące dzieci. "Muzyka" (do chuja to podobne a nie do muzyki) tworzona przez debili dla debili, wystarczy popatrzeć na komentarze na jego stronie na fejsie, same bezmózgi i patusy.
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2014-02-20, 16:13 3
Najbardziej podobaja mi sie hejty ludzi kotrzy nawet nie wiedza jaka jest roznica meidzy hip-hopem a rapem. Kali nalezy do tej czesci hip-hopowej sceny, ktora nie wnosi nic poza wstydem i gownem do samego gatunku. Duzo wiecej jest takich grup, "artystow", a co najgorsze przez takich wlasnie zjebow sam rap ma pozniej kiepska opinie. Nie oceniajcie wszystkich tak samo, no chyba ze to zydzi, murzyni, ciapaci i polscy politycy (ale nawet tam sie trafiaja wyjatki)
Zgłoś
Avatar
teken 2014-02-20, 16:19 4
Kali jako tako złym raperem nie jest (Kali x Paluch płyta kozak), niektore jego kawałki są dobre (wybij się), ale jak mnie wkurwia to szczycenie się na okrągło ćpuństwem. Ho ho kali kali kali na nonstopie pali pali pali... Kurwa jest się czym szczycić. I dla kogo to jest rap ? Dla bandy gimbusów, co szczycą się ćpuństwem. Od ćpunów dla ćpunów. Wkurwia mnie taki utożsamianie hip hopu z ćpaniem. Zobaczcie takiego Ostrego - facet pali dziennie więcej niż przeciętny słuchacz "Gandzi mafi" w ciągu roku, a jakoś się tym nie szczyci, wypuszczając każdą kozacką płytkę. Wspomina, że pali sobie marychę dla relaksu, ale na tym się kończy a nie weź do ręki dzointa i zajeb sztacha buhuhuhahahaha. Przecież to jest kurwa żałosne.
A Kali ma ból dupy bo nie potrafi przyjąć krytyki, od cpunow dla ćpunów, a jak ktoś normalny posłucha to i skrytykuje to - ej ziomek masz wpierdol na dzielni, nie czaisz to nie słuchaj i nie pierdol głupot.

Kali ma kilka dobrych kawałkow, ale w większości jego twórczość jest dla niedorozwiniętych ćpunów.
Zgłoś
Avatar
spider666 2014-02-20, 16:28
próbowałem tego GÓWNA słuchać ale tego nie da sie słuchać. A swoją drogą po takim albumie i tylu dowodach w sieci dziwi mnie ze jeszcze debil nie siedzi ze swoimi pseudo raperami w kiciu za propagowanie, jakby nie patrzeć w polsce nielegalnego produktu i jeszcze kieruje to do nieletnich
takich to na środek oceanu i zostawić ( humanitarnie, nie zabijasz sam umiera )
Zgłoś
Avatar
IE33 2014-02-20, 16:38 1
Gimb wrzuca jakiemuś śmieciowi który boi się krytyki a tamten w odwecie mu grozi?

Najlepsza jest część gdy gimb wrzuca innym gimbom...

Wniosek prosty:

1. Jebać pizde która kozaczy do dzieci bo boi się krytyki

2. Jebać tego gimba, ponieważ... no cóż... jest gimbem a w dodatku zdradliwym gimbem
Zgłoś
Avatar
katall 2014-02-20, 16:42
@DobryNacjonalista

Zapamiętaj raz, a dobrze. Hip-hop, to kultura, a rap, to jeden z jego elementów.
Zgłoś
Avatar
rosomakdżordż 2014-02-20, 17:01 3
No Kaliemu pogratulować straszeniem wpierdolem jakiegoś małolata za jego opinie, od jarania ma IQ ameby widać.

A co do polskiego rapu to no KURWA ale te całe JP, Bonusy RTV itp. to naprawdę jebany odsetek na całej scenie, ale fakt faktem że o nich najwięcej słuchać bo jarają się nimi gimnazjaliści i ludzie o podobnej inteligencji co ich(jak wiadomo tych na świecie jest niestety kurwa najwięcej ;f), co prawda 3/4 jak nie więcej mainstreamowej sceny polskiego rapu do odjebania bo to albo ludzie którzy trzepią hajs bo prawdy w ich kawałkach tyle ile w Waśniewskiej empatii do dzieci, albo ludzie którzy w rozwoju swojej twórczości zatrzymali się w 1410 roku. Dobrego rapu w dzisiejszych czasach albo trzeba szukać w podziemiu, albo jest tak mocno spychany na dalszy plan przez te gówna że o nim nie słychać, a tak naprawdę jest go relatywnie sporo.
PS: Polecam nowy Rasmentalism, spodoba się nie tylko fanom rapu.
Zgłoś
Avatar
glodny123 2014-02-20, 17:02
KURWA KTO SIE ZAJMIE TA MAŁĄ KURWĄ????? CHLOPAKI TRZEBA GO DOJECHAC !!! CHUJ MU W DUPE MA PRZEJEBANE !!!1
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2014-02-20, 17:15
ta jego wypowiedź to jeszcze chuj. wejdźcie w ten jego post na fb i poczytajcie komentarze tych zwierząt, które słuchają tego pedała.

"Joanna Szmigiel Tyyy!!! Reżyserze za dychę!!!! ...słysząc Twoje wypowiedzi i patrząc na Twój niedorobiony ryjek ośmielam się mniemać,że nie masz kolegów i nigdy ich nie miałeś,więc jak byłeś mały to pewnie matka musiała wieszać Ci kiełbasę na szyję,żeby się chociaż psy chciały z tobą bawić... KALI 50/50 najlepszy!!! pozdro dla wszystkich jego fanów "

"Bartosz Hernes pojebało ci się w dupie małolacie jak smiesz muwic coś takiego o GM"

ps. kiedy to kolabo kaliego z omenem?
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-02-20, 17:16
GhostScarface napisał/a:

kto to kurwa jest kali ??? to nastepny bednarek itp. ,. .



Ten co brata Alberta zabił.

Oesu niełuki jebane
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-20, 17:17
Jak robi dobrą muzykę to się nie ma czym przejmować, a że spina to pewnie chujnia z grzybnią. glodny123 głodny nie jesteś sobą.
Zgłoś
Avatar
kiwaz 2014-02-20, 17:22
Co wy ,kurwa nie umiecie odróżnić recenzji od jakiejś parówy hejtującej w internecie?...
Zgłoś
Avatar
uwazajBysNieOdpadl 2014-02-20, 17:32 2
eNeRgOo napisał/a:

Rap jest dla gimbusów. Potem chodzą z komórkami i słuchają głośno tej okropnej muzyki.



Kolejny debil. Pewnie jesteś metalem, który uważa swoją muzykę za najlepszą, a resztę za gówno.

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=VnpSRE39h_8
Zgłoś
Avatar
Antek01 2014-02-20, 18:28
Kuwa, kulwa...
Widzę młody na filmiku jeszcze się dobrze wymawiać słów nie nauczył, a jakieś gówniane filmiki do sieci wrzuca. Niech się liczy z konsekwencjami teraz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie