18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kto ma racje



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !

Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-19, 23:29
z drugiej strony kali troche przesadził ale kiedyś za 90% słów gnojek wypowiedział ja za dziecka dostawałem laczkiem sterowany pilotem, obojetnie jak spierdalałem czy to sręciłe czy to wskoczyłem za fotel zawsze kurwa mnie trafił....
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2014-02-19, 23:39 3
kali to zwykla lajza, spierdolil z krakowa bo sie zachowywal jak ostatnia lajza, teraz sie pruje na slunsku
Zgłoś
Avatar
E................k 2014-02-19, 23:39 9
Nie wiem kto to ale dobrze powiedział gnojowi , coś tak gada o tym słowie " Gimbus" a sam na takiego wygląda , koleś wydaję mi się ze trolluję ale wpierdlo by mu się przydał
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-19, 23:50 68
Kurwa, kakaKali teraz dzieci straszy... da się niżej upaść?
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2014-02-20, 0:06 213
@Ezoteryk
Co z tego że gimbus, powiedział prawdę o tej "twórczości" która jest skierowana do ludzi mentalnie upośledzonych, osadzonych w gimbazjum niezależnie od wieku, przesłuchałem parę piosenek i stwierdzam że jest to gówno
Zgłoś
Avatar
norbi5544 2014-02-20, 0:10 3
Dobrze mu pojechał szkoda tylko że to taki jebany dzieciuch i szkoda mu wypierdolić.
Zgłoś
Avatar
CzeczeN121 2014-02-20, 0:20 28
mixtejp "od palaczy dla palaczy" chyba raczej od "Biedy umyslowej do biedy umyslowej"
Nie rozumiem czemu prawie każdy raper w cebulolandzie spina dupsko o byle co.
HIB-BOB w polsce umarł dawno temu,pozostaje nam tylko ameryka
Zgłoś
Avatar
Fragless 2014-02-20, 0:21 79
Grubą lagę kładę na polski rap i jego fanów. Pierdolenie, że rap uczy życia i wychowuje tzw. "dobrych chłopaków", którzy kroją gówniarzy z telefonów na dzielnicach i ciągną szlugi w wieku 8 lat. Tutaj dobry przykład - Jakiś bachor z "bogatym" słownictwem i pseudo-artysta z bólem dupy na krytykę od dzieci. To samo było z tym całym jebanym Fleją czy tam Peją.

Nie, nie wrzucam tutaj wszystkich słuchaczy polskiego hip hopu/rapu do jednego wora, ale kto jest trzeźwy to widzi, że takie gówno jak Firma czy Peja tylko podlewają patologie.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2014-02-20, 0:22 9
Kali (kimkolwiek on jest) gwiazdorzy jakby był Klaptonę. Ot, polskie gwiazdeczki.
Zgłoś
Avatar
filip1127 2014-02-20, 0:40 1
Stwierdzam REMIS. jeden i drugi zjeb. 1=1
Zgłoś
Avatar
Putis 2014-02-20, 0:55 38
To ten Kali od Kali jeść Kali pić?
Zgłoś
Avatar
n................2 2014-02-20, 0:58 41
Nie od dziś wiadomo, że hip hop to "kultura'' chamstwa i wszelkiego plebsu społecznego. Wiadomo, zdarzają się wyjątki (ostry, ratuj rap), ale ten gatunek zbiera wokół siebie najbardziej prymitywne jednostki. Denne, prostackie teksty, płytkie bity i brak rozbudowanych form melodycznych świadczą o niskim poziomie słuchacza. To muzyka, którą można przyrównać do napierdalania głową w stołek, bo gdybym ją porównał do muzyki ludowej to bym pomylił się o kilka skal przyzwoitości. Stierdzenie, że jest ambitniejsza od disco polo wymaga dyskusji. Nie no co ja gadam, są do tego tematy ważne.....
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2014-02-20, 2:10 6
Kurwa gimb mowi, ze cos jest dla gimbow. O ironio.
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-02-20, 4:03 19
jakim trzeba byc zyciowym zerem zeby dzieciora straszyc i dodatkowo nawolywac do spuszczenia mu wpierdolu? cokolwiek debilnego by nie powiedzial to to nadal tylko dzieciak... ciekawe, jakby taka opinie wyrazil jakis kark to czy ta pedaloza tez tak szarzowala. nie sadze... a wy tam wyzej nie broncie super hiper duper zyciowego rapera, bo widze ze umyslowo podobny poziom. dno i dwa metry i mulu a pod nim wyzej wymieniony tępol
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie