18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kto ma racje



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !

Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-02-20, 4:31 1
Kurwa nie dałem rady tego obejrzeć
Zgłoś
Avatar
t................m 2014-02-20, 6:59 4
Who the fuck is kali?
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2014-02-20, 8:00 2
firma go wyjebała w sumie wychodzi dlaczego. Przepalony pajac jak dla mnie żenada
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2014-02-20, 8:24
Nie ma to jak weekend
Zgłoś
Avatar
smoko300 2014-02-20, 10:12 3
Kali swoją twórczością po prostu przyciąga ludzi jakich przyciąga, między innymi osobnika z filmiku. Robi muzyke pseudo palacze z gimnazjum się jarają no i tak to wychodzi, trzeba mieć właściwe podejście, Ja np. scrolluje, scrolluje, oglądam taki materiał, śmieje się z idiotów i scrolluje dalej.
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2014-02-20, 11:25
kto to kurwa jest kali ??? to nastepny bednarek itp. ,. .
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-02-20, 11:38 12
NieWiemZeWiem napisał/a:

z drugiej strony kali troche przesadził ale kiedyś za 90% słów gnojek wypowiedział ja za dziecka dostawałem laczkiem sterowany pilotem, obojetnie jak spierdalałem czy to sręciłe czy to wskoczyłem za fotel zawsze kurwa mnie trafił....



Przetłumacz to proszę na polski.
Zgłoś
Avatar
kamil3303 2014-02-20, 12:29 1
a dam dwudzieste... leć z tym gównem na główną xd
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-02-20, 12:42 4
Nie wiem komu tak dojebał ale dobrze dojebał.
To ten kali z puszczyni i puszczy? Bo ja nie w temacie.
Zgłoś
Avatar
bankurwazaco 2014-02-20, 12:42 4
Głucha noc
Jak Zapomnieć

Tyle znam z hip-hopu i jakże się kurwa cieszę.
Zgłoś
Avatar
Dotychczas 2014-02-20, 12:43
co to kurwa jest? jakis 15latek kluci sie z nieznanymi raperami. rly? to nie pudel czy fakt do huja! prosze moderatorow o przeniesienie tematu na pendrive i wystrzelenie go na slonce
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2014-02-20, 12:45 3
Rap jest dla gimbusów. Potem chodzą z komórkami i słuchają głośno tej okropnej muzyki.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-02-20, 12:50
Polscy hipkopkowcy tyle w temacie, koniec, wyłączyć komputer, zamknąć internet, można już umierać
Zgłoś
Avatar
asior34 2014-02-20, 12:52 1
Czy tylko ja nie wiem o co chodzi z tą całą hip-hopową subkulturą? Nie znam tego Kalego czy może Kali'ego w ogóle, ale żeby dzieciaka pociskać, co jest nieświadomy życia jeszcze? Głupie i dopiero dziecinne.

No ale nie wnikam w tę muzykę i wszystko co z nią związane, bo nie chcę nikogo obrażać.
Zgłoś
Avatar
intoksynator 2014-02-20, 12:55 2
Ja pierdole, gimbus nazywa innych gimbusami, ma racje Kali dojezdzac takie scierwo i Tyle !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie