18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
yellow87 Dzisiaj 10:23 3
Hahahahah a to ofiary losu xD
Zgłoś
Avatar
zajac1190 Dzisiaj 10:26 1
No i bardzo kurwa dobrze!
Zgłoś
Avatar
edek_kotek Dzisiaj 10:30 5
Zajebisty pomysł wyskoczyć przed kamerę w programie który i tak na żywo nie leci w tv
Zgłoś
Avatar
krz30ychu Dzisiaj 10:39 8
A ci tutaj niedawno protestowali przeciw wydobyciu torfu w Szwecji. Gdyby dać im realny wpływ decyzyjny, to pewnie pies w ogródku nie mógłby sobie dziury rozkopać. Bo niszczy delikatny ekosystem mrówek. Czemu te wszystkie aktywiszcza od np 'just stop oil' nie pojadą w akcie protestu oblewać farbą zabytki w np Arabii Saudyjskiej? Cytując klasyka: Nie wiem, choć się domyślam.
Zgłoś
Avatar
psyhepl Dzisiaj 10:47 2
krz30ychu napisał/a:

A ci tutaj niedawno protestowali przeciw wydobyciu torfu w Szwecji. Gdyby dać im realny wpływ decyzyjny, to pewnie pies w ogródku nie mógłby sobie dziury rozkopać. Bo niszczy delikatny ekosystem mrówek. Czemu te wszystkie aktywiszcza od np 'just stop oil' nie pojadą w akcie protestu oblewać farbą zabytki w np Arabii Saudyjskiej? Cytując klasyka: Nie wiem, choć się domyślam.



bo im nie płacą żeby tam robili syf tylko tutaj
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 Dzisiaj 12:04
No nareszcie!!! Dwóch kameramenów i obydwoje się spisali wyśmienicie. Idealna praca kamerą i świetne opanowanie kadru i pierwszego planu. Miodzio.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 Dzisiaj 12:33 1
Mam nadzieje, że jeszcze załatwią im karę za naprawę kamery, jeżeli się uszkodziła, w końcu tych aktywistów nie powinno tam być, więc to ich wina
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 12:50 3
Mam nadzieję że za sceną, dostali obydwoje po mordach.
Zgłoś
Avatar
Toooomek Dzisiaj 13:38
Mam nadzieję, że za kulisami dostali to na co zasłużyli
Zgłoś
Avatar
vladok Dzisiaj 13:53 1
Zmywarka dobra, jeszcze na leżąco sypała złotem😁
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 25 minut temu
Takie ramię trochę waży.
Zgłoś