18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
erdell 2012-01-10, 0:48 1
Gimbusy nie zrozumieją o co chodzi, więc temat nie wydostanie się pewnie z poczekalni.
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2012-01-10, 1:56
Jebać dziennikarskie hieny!
Patrząc na ich machlojki, przeinaczanie faktów, wyrywanie z kontekstu, zbiorową solidarność i chowanie się za literą prawa, która to pozwoli im obrzucić gównem i zniszczyć KAŻDEGO, nie dziwię się, że media są nazywane 4. władzą.
Zgłoś
Avatar
bartula 2012-01-10, 2:32 9
Żeby od nowa nie pojawiła się jałowa dyskusja jak w temacie z pułkownikiem.
Chwilę po oddanym strzale weszli dziennikarze, część z nich przeszła za kamerami i doszli do poszkodowanego, ktoś już dzwonił na pogotowie. Następnie kamerzyści dorwali się za sprzęt i jak sępy nagrywali (jak by się mogło wydawać na tamtą chwilę) konającego pułkownika. Osoba reanimująca (pozycja boczna ustalona) zajmuje się płk i prosi o pomoc innych, jednak większość jest zajęta dzwonieniem do redakcji co było widać na wielu urywkach filmów bądź nagrywaniu, tfu!
Szacunek dla pana Łukasza Cieśli, który podjął się udzielenia pierwszej pomocy.
Dodatkowo umieszczam materiał, który przez dosłownie chwilę wisiał w sieci ale go zdjęli.

"ej, weźcie go nie kręćcie" - zero reakcji, jeszcze na końcu dojazd na twarz...
Mam wrażenie, że największe pajace zostały wysłane na tę konferencję, które przez ten przypadek chciały zapunktować u przełożonych gorącym materiałem, sory gregory, dla mnie to zwykłe ścierwa.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-01-10, 17:56
JozinZBazin napisał/a:

Jebać dziennikarskie hieny!
Patrząc na ich machlojki, przeinaczanie faktów, wyrywanie z kontekstu, zbiorową solidarność i chowanie się za literą prawa, która to pozwoli im obrzucić gównem i zniszczyć KAŻDEGO, nie dziwię się, że media są nazywane 4. władzą.



Dokładnie.
A pamiętam jak jakiś czas temu jakieś sadisticowe mądrale z podstawówki twierdzili, że takie obrzucanie kogoś gównem (jeśli oczywiście nie jest się dziennikarzem) to wolność słowa
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-01-10, 22:52
szkoda tylko, że taki niewyraźny...
Zgłoś