18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2019-06-09, 10:00 5
takie kampanie to psu na budę... trzeba było zrobić jak kominiarze wpadają o 4 nad ranem: GEBA! GLEBA! GLEBA!!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-09, 10:04 44
Kurwa skuteczne jak ostrzeżenia przed skutkami palenia na paczkach papierosów...

Ja tam czasem lubię powkurwiać ludzi na olx. Mam konto na lipnego maila do takich rzeczy i wrzucam ogłoszenie, że oddam coś za darmo.
Zostawiam tak na 24h a potem patrzę na wkurwienie ludzi i jakich metod używali abym wybrał właśnie ich

Najlepsze to było jak wrzuciłem fotkę starej konsoli i ok 20 gier do niej "oddam za darmo bo mi leży i miejsce zajmuje"
Ponad 80 wiadomości od ponad 60 osób.

Co ciekawe nie było nic o chorej córce ale jednego typa mi się zrobiło aż żal.
Napisał, że może wpaść odebrać osobiście i przyniesie flaszkę
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-06-09, 10:07 107
@up Pan życia i śmierci normalnie
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-06-09, 10:08 8
Velture napisał/a:

Kurwa skuteczne jak ostrzeżenia przed skutkami palenia na paczkach papierosów...
Ja tam czasem lubię powkurwiać ludzi na olx. Mam konto na lipnego maila do takich rzeczy i wrzucam ogłoszenie, że oddam coś za darmo.
Zostawiam tak na 24h a potem patrzę na wkurwienie ludzi i jakich metod używali abym wybrał właśnie ich



no to nie bądź gołosłowny, pochwal się jakimiś PrtScn....

edit bo coś mi sie przypomniało; kiedyś też dałem ogłoszenie że oddam za darmo monitor kineskopowy ( wysokiej klasy Diamond Pro 2070 ) bo jak nie to poprostu go wystawię pod śmietnik... zero odzewu.. po miesiącu znów ogłoszenie że monitor ale za 200 zł.. i kurwa chętni się znaleźli... ogarnąć ludzką mentalność to kurwa wyzwanie...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-09, 10:08 8
Trochę handluję na OLX.
Miałem wystawiony (nowy) przedmiot za 90, najtańsza oferta poza moją była 120, ja wystawiłem za 75% najniższej ceny w necie.
Dostałem propozycję, żebym sprzedał za 45zł. Na moje słowa, że to śmieszna oferta napisał mi, że sam jestem śmieszny i on kupi gdzie indziej w cenie, którą proponuje.
Takie oferty mam regularnie...
A kampania bez sensu, Janusz zawsze pozostanie Januszem.
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2019-06-09, 10:10 21
Pewnie taka madka by sie przejela ze maly harcerz nie bedzie mial roweru... taka to sie bedzie jeszcze chwlila jak wyjebala malego pajaca na hajs... plebs zawsze bedzie plebsem.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-09, 10:12 35
HAL9000/2 napisał/a:

no to nie bądź gołosłowny, pochwal się jakimiś PrtScn....



Pfff... myślałeś, że mnie masz?
Nieładnie

Zgłoś
Avatar
Sejons 2019-06-09, 10:20 4
Bardzo fajna kampania chociaż jest jakiś sens jej.
Zgłoś
Avatar
Putikonto 2019-06-09, 10:36 4
Olx to portal, na którym można kupić różne rzeczy, np. talerz
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-06-09, 10:36 1
Sejons napisał/a:

Bardzo fajna kampania chociaż jest jakiś sens jej.


Jaki?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-09, 10:48 5
Velture napisał/a:

Pfff...



Smutne, że nie miałeś wykształcenia. Mam nadzieję, że nie będziesz miał dziecka.
Ciekawa konwersacja...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-09, 10:54 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Smutne, że nie miałeś wykształcenia. Mam nadzieję, że nie będziesz miał dziecka.
Ciekawa konwersacja...


Tutaj trafiłem na "ale ja już dziecku obiecałem" kiedy napisałem, że nie wysyłam pocztą i panu/pani się to strasznie nie spodobało
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-09, 11:13 2
/do wszystkich gównoburzan /moze zamiast pierdolic te frazesy ,popierdolcie swoje baby?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-09, 11:16 3
r061071 napisał/a:

/do wszystkich gównoburzan /moze zamiast pierdolic te frazesy ,popierdolcie swoje baby?



Ty popierdol swojego chłopaka czy tam on ciebie i wracaj szukać na olx czegoś dla chorej córki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie