18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
lesiot 2018-02-28, 11:37 2
100Burned napisał/a:

dopóki nie pojawi się ktoś faktycznie ogarnięty to pozostaje PIS.


Serio?
I takim myśleniem, tacy ludzie przykładają się do degradacji tego państwa...
Sorry, ale takim powinno się odbierać prawa wyborcze...
PO = burdel i samowola - złe
PiS = burdel, samowola i socjalizm - no niech już będzie
KNP, Wolność - nie no na nich nikt nie głosuje, to ja z biedy na pociechę to już "lepiej" PiS

Ehhh... dlaczego Wam się nie odbiera prawa wyborczego?
Ostatnie wybory właśnie pokazały jak się kończy taka mentalność... Korwnowi zabrakły jakieś dzieisiąte części procenta... gdyby Tobie podobni jednak oddali głos inaczej niże w stylu "pozostaje PiS" to by w sejmie była partia Korwina, a PiS nie miałby większości i nie odpierdalałby tego co odpierdala.

Więc na PiS, PO, SLD, .N tak czy siak głosują tylko debile... niezależnie z jakich pobudek i kalkulacji i tylko i wyłącznie dzięki tym debilom jest i będzie gorzej.

Jeżeli Cię uraziłem... sorry... zasłużyłeś na to.

Jak my możemy oczekiwać żeby ktoś nas szanował, jak sami sramy do swojego gniazda... bo przecież "pozostaje PiS".
Zgłoś
Avatar
Sklasyk 2018-02-28, 12:01 1
lesiot napisał/a:

PiS = burdel, samowola i socjalizm - no niech już będzie



Nigdy tak nie twierdziłem. Ja od 10 lat głosuję na przemian na Korwina i Ruch Narodowy, ale jak był do wyboru Komoruski i Duda, to oczywiście zagłosowałem na Dudę.

lesiot napisał/a:


Więc na PiS, PO, SLD, .N tak czy siak głosują tylko debile... niezależnie z jakich pobudek i kalkulacji i tylko i wyłącznie dzięki tym debilom jest i będzie gorzej.



Z tego powodu przesiałem ok. 30 % starych znajomych, bo jak ktoś glosuje na powyższe partie to nie można go traktować poważnie...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 12:06
lesiot kurwa ty mi chcesz odbierać prawa wyborcze a sam głosujesz na Korwina. 35 lat masz na karku i dalej kiblujesz podstawówkę? Jeśli wypowiedzi polityków PIS skłócają (rzekomo) naród oraz robią wrogów na arenie międzynarodowej to pomyśl jaki rozpierdol by był gdyby Korwin był na miejscu włodarzy PISu.

Korwin jest dobry do orania skrajnie zjebanych intelektualnie lewusów. Dlaczego? Bo poziom wypowiedzi podobny. Fajnie się to ogląda, zabawne to jest ale za dyplomację to niech się Janusz nie bierze, bo będzie tylko gorzej.

A niektórzy politycy PISu są naprawdę ogarnięci w wypowiedziach, np Dominik Tarczyński. Morawiecki, choć jego twarz mnie nie przekonuje też potrafi mówić.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 12:08 3
100Burned napisał/a:


Pisałeś że na widok mordy Tuska chciałeś rozjebać telewizor. PIS to jednak mniejsze zło. Dlaczego? Masz córkę z tego co pamiętam, zrób drugą to dostaniesz 500+. Nie skorzystasz? Skorzystasz, skorzystasz.


Ja bym wolał, żeby nie dawali mi 500 tylko zabierali mniej o 500 z wypłaty.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 12:17
Abraxus napisał/a:


Ja bym wolał, żeby nie dawali mi 500 tylko zabierali mniej o 500 z wypłaty.



Też bym wolał, tym bardziej że do potomstwa jeszcze mi daleko. Ale co poradzisz.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 12:25
100Burned napisał/a:

Jeśli wypowiedzi polityków PIS skłócają (rzekomo) naród oraz robią wrogów na arenie międzynarodowej to pomyśl jaki rozpierdol by był gdyby Korwin był na miejscu włodarzy PISu.


Eeee... akurat stosunki międzynarodowe, z pewnością dobre byśmy mieli z Rosją, Chinami, Niemcami, Francją, GB... tam gdzie mamy realne interesy gospodarcze i z pewnością by powalczył o "równe traktowanie", a nie kupowanie droższego węgla z USA (gdzie oni kupują od Rosji) czy gazu, kiedy oni nawet nie chcą nam ruchu bezwizowego dać.

Do Izreala gadać o naszej ustawie na pewno by nikt nie jechał, żeby się "dogdać".

100Burned napisał/a:

Korwin jest dobry do orania skrajnie zjebanych intelektualnie lewusów. Dlaczego? Bo poziom wypowiedzi podobny.


Wolność i KNP to nie tylko Korwin... rozeznaj się zanim zrobisz z siebie "niemotę" co z bidy na pociechę na PiS zagłosuje, bo oprócz PO i PiSu przecież dla niego nie ma alternatywy.

100Burned napisał/a:

A niektórzy politycy PISu są naprawdę ogarnięci w wypowiedziach, np Dominik Tarczyński.


Serio? Błagam Cię...

100Burned napisał/a:

Morawiecki, choć jego twarz mnie nie przekonuje też potrafi mówić.


Serio?
To pokazuje jak jesteś naiwny i łasy na Marksistowską papkę
nczas.com/2018/02/25/morawiecki-pelnymi-garsciami-czerpie-z-marksa-xxi...
Idealny przykład kapitalisty, który stał się na potrzeby polityczne zatwardziałym socjalistą.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 12:35 1
Lesiot, ja się tylko próbuję dostosować do warunków, których zmienić nie jestem w stanie. Każdemu politykowi można coś zarzucić, nie każdemu można w jakimś momencie przyznać rację. Szukam pozytywów.

Z Rosją się nigdy nie dogadamy bo Rosja nie chce się dogadać. Ona chce dominować. Co do gazu i planowanym gazociągu ,,od góry" to dobra inicjatywa bo Ruscy kartę przetargową stracą a może przy tym nawet paru odbiorców. Z Ruskimi nigdy nie będzie 100% pokoju i porozumienia, pasuje tylko nie dopuścić do wojny.

A z francą i niemcami będziemy mieli dobre stosunki jak się przepasamy tęczowymi flagami, wypniemy dupska i pozwolimy na relokację wyjątkowo agresywnych i niebezpiecznych zwierząt.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 12:47 2
100Burned napisał/a:

Z Rosją się nigdy nie dogadamy bo Rosja nie chce się dogadać. Ona chce dominować. Co do gazu i planowanym gazociągu ,,od góry" to dobra inicjatywa bo Ruscy kartę przetargową stracą a może przy tym nawet paru odbiorców. Z Ruskimi nigdy nie będzie 100% pokoju i porozumienia, pasuje tylko nie dopuścić do wojny.


Pod tym względem to nawet Orban jest mądrzejszy... swoje robi, ale generalnie o dobre stosunki z Rosją bardzo dba, a i rozsądnych stosunków z UE w miarę pilnuje.

Rosja jaka jest każdy wie, trudny "kompan"... ale potężny rynek i ogromna gospodarka... i trzeba być skończonym debilem, żeby wyskakiwać z zarzutami "Rosjanie zabili 96 Polaków", nie przedstawiając żadnych dowodów.

Dobre stosunki na poziomie gospodarczym, nie mają nic wspólnego ze zgadaniem się z polityką wewnętrzna innego kraju (nie chcemy, żeby inny mówili jak mają nasze ustawy wyglądać, tak samo nie wpierdalamy się my innym). Lepiej popytaj się jak rolnikom i sadownikom z Polski odbiły się "udane" stosunki z Rosją.

Nie trzeba się z nimi zgadzać, popierać ich polityki wewnętrznej... chodzi o interesy i układy gospodarcze.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 12:50 1
lesiot napisał/a:


i trzeba być skończonym debilem, żeby wyskakiwać z zarzutami "Rosjanie zabili 96 Polaków", nie przedstawiając żadnych dowodów.



Trzeba być skończonym debilem żeby nie dostrzec że coś z tym Smoleńskiem jest nie tak. Wiadomo że tusk z małej litery się do tego przyczynił ale to co odpierdala Kreml z wrakiem i dochodzeniem to jeden wielki cyrk.

Dobre stosunki polsko- rosyjskie będą wtedy, gdy Polska padnie na kolana, wyciągnie z rumieńcem na policzku ruskiego kutasa i zacznie go bezwarunkowo ssać. Taka prawda.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 12:53 1
100Burned napisał/a:

A z francą i niemcami będziemy mieli dobre stosunki jak się przepasamy tęczowymi flagami, wypniemy dupska i pozwolimy na relokację wyjątkowo agresywnych i niebezpiecznych zwierząt.


Jakieś realne dowody na poparcie tego?
Przezcież to jakiś bulshit...
Niemcom i Francji tak samo zależy na imporcie i eksporcie z nami... i dlatego niezależnie od reszt największym naszym partnerem gospodarczym wciąż są Niemcy.

Nie chodzi o lubienie się... chodzi o dobre stosunki gospodarcze, eksport, import - na to polityka imigracyjna jak na razie nie ma żadnego wpływu.

100Burned napisał/a:

Trzeba być skończonym debilem żeby nie dostrzec że coś z tym Smoleńskiem jest nie tak.



Aha...
Dawaj pędzikiem dowody, skoro takiś pewien!

Wiesz... dopóki nie masz niezbitych dowodów i jasny w takich sprawach siedzi się cicho, a nie szczeka jak ratlerek.

100Burned napisał/a:

to co odpierdala Kreml z wrakiem i dochodzeniem to jeden wielki cyrk


Akurat tu Rosja ma pełną rację... dopóki jakiś oszołom bezpodstawnie zarzuca zamach i pierdoli głupoty o mgle, helu, bombach termobarycznych... to dziwisz się, że pogrywa sobie z takim wariatem?

100Burned napisał/a:

Dobre stosunki polsko- rosyjskie będą wtedy, gdy Polska padnie na kolana, wyciągnie z rumieńcem na policzku ruskiego kutasa i zacznie go bezwarunkowo ssać. Taka prawda.


Nie obchodzą mnie Twoje fantazje...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 12:58 1
lesiot napisał/a:


Jakieś realne dowody na poparcie tego?
Przezcież to jakiś bulshit...
Niemcom i Francji tak samo zależy na imporcie i eksporcie z nami... i dlatego niezależnie od reszt największym naszym partnerem gospodarczym wciąż są Niemcy.

Nie chodzi o lubienie się... chodzi o dobre stosunki gospodarcze, eksport, import - na to polityka imigracyjna jak na razie nie ma żadnego wpływu.



niemcy niemcami, partnerstow gospodarcze jest choć chyba nie zanegujesz faktu, że IV Rzesza, tzw UE nie próbuje się wpierdalać w sprawy wewnętrzne RP, grożąc przy tym sankcjami.

A co do francy to chyba kurwa 2 lata w kriokomorze spędziłeś i ominęły cie płomienne wystąpienia babciojebcy, chuja makarona.

Sprawa prosta- RP ma się liczyć, ma wyzbyć się w znacznym procencie autonomii na rzecz UE i ich lewackiej polityki niszczenia cywilizacji jaką znamy.

lesiot napisał/a:



Aha...
Dawaj pędzikiem dowody, skoro takiś pewien!

Wiesz... dopóki nie masz niezbitych dowodów i jasny w takich sprawach siedzi się cicho, a nie szczeka jak ratlerek.



Aha, czyli powiedzmy że twoja żona spadnie w niejasnych okolicznościach ze schodów i umrze. Właściciel domu zawsze nie lubił twojej żony i teraz (przy założeniu, że może to zrobić), po jej śmierci nie chce oddać ciała do sekcji zwłok, nie zamierza dopuścić ciebie i jej bliskich do niej, tylko pozwala swoim ,,ziomkom" ją badać. Po pewnym czasie przysyła ci jej sukienkę, tak żebyś powąchał.

Czy kurwa musisz mieć wymaz z pochwy potwierdzający gwałt lub wynik sekcji wskazującej na jebnięcie tępym przedmiotem w potylicę żeby TYLKO stwierdzić, że coś jest nie tak?

lesiot napisał/a:


Nie obchodzą mnie Twoje fantazje...



No i tą pedalską, debilną i pozbawioną sensu sugestią mordujesz moją chęć do jakiejkolwiek wymiany zdań z tobą. Pedrylu.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 13:05 1
100Burned napisał/a:


niemcy niemcami, partnerstow gospodarcze jest choć chyba nie zanegujesz faktu, że IV Rzesza, tzw UE nie próbuje się wpierdalać w sprawy wewnętrzne RP, grożąc przy tym sankcjami.


Wiesz, jest taki dokument... nazywa się "traktat Lizboński" (negocjował go Ś.P. Lech Kaczyński) i PiS i PO namawiały do podpisania go...
Traktat jest tak skonstruowany, że niestety straciliśmy suwerenność, na rzecz UE i musimy się dostosować do tego pod groźbą... uwaga... sankcji właśnie.

100Burned napisał/a:

A co do francy to chyba kurwa 2 lata w kriokomorze spędziłeś i ominęły cie płomienne wystąpienia babciojebcy, chuja makarona.


Tylko widisz... nie rozróżniasz totalnie tego że makaron w imieniu UE jebie co popadnie, ale w relacji tylko Francja Polska jakoś nie zrywa stosunków gospodarczych.
Myśl... przestań dawać sobie robić papkę z mózgu!

100Burned napisał/a:

Sprawa prosta- RP ma się liczyć, ma wyzbyć się w znacznym procencie autonomii na rzecz UE


Trzeba wypowiedzieć traktat lizboński i zmierzać w podobnym kierunku co GB i wrócić do rozwiązań z EWG.
Od traktatu lizbońskiego UE zaczęła się pierdolić.

Cytat:

Aha, czyli powiedzmy że twoja żona spadnie w niejasnych okolicznościach ze schodów i umrze. Właściciel domu zawsze nie lubił twojej żony i teraz (przy założeniu, że może to zrobić), po jej śmierci nie chce oddać ciała do sekcji zwłok, nie zamierza dopuścić ciebie i jej bliskich do niej, tylko pozwala swoim ,,ziomkom" ją badać. Po pewnym czasie przysyła ci jej sukienkę, tak żebyś powąchał.


Przestań pierdolić... w takich przypdakach jak zamach na prezydenta kraju, nie ma miejsca na insynuację i domysły... tylko twarde dowody.
Zamach na prezydenta kraju powinien być równoznaczny z wypowiedzeniem wojny... a debile co odpierdalają?

100Burned napisał/a:

Czy kurwa musisz mieć wymaz z pochwy potwierdzający gwałt lub wynik sekcji wskazującej na jebnięcie tępym przedmiotem w potylicę żeby TYLKO stwierdzić, że coś jest nie tak?


Tak... tak działa prawo. Jest dowód, jest wina... domysł to nadal tylko domysł.

100Burned napisał/a:

No i tą pedalską, debilną i pozbawioną sensu sugestią mordujesz moją chęć do jakiejkolwiek wymiany zdań z tobą. Pedrylu.


Lepiej poczytaj sam co piszesz... i idź być lewakiem gdzieś indziej.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 13:10
lesiot napisał/a:


Lepiej poczytaj sam co piszesz... i idź być lewakiem gdzieś indziej.



Idź sobie zrób dobrze rurą od odkurzacza lewusie. Z takimi jak ty zawsze tego samego typu gadka- przypierdoli się taki do jakiegoś jednego zdania, mniej lub bardziej chamskiej metafory i potem cieszy ,,bo łon znaloz" opcję na ripostę. Chujową z resztą.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-28, 13:18 2
lesiot napisał/a:

KNP, Wolność - nie no na nich nikt nie głosuje, to ja z biedy na pociechę to już "lepiej" PiS



Niestety poza słusznymi postulatami ekonomicznymi sa też postulaty fantastyczne, wystąpienie z UE ( co samo w sobie nie jest jeszcze głupie) i związanie się ze wschodem z BRICKS. Równa się to, powazny kryzys gospodarczy zwłaszcza ze gospodarka Polska jest zblatowana z Niemiecką

Ale sa jeszcze weselsze postulaty. Nadanie autonomii na Śląsku, wogóle rozbicie Polski na regiony(janosikowe, niech każdy region rzadzi się sam). Wtedy to by sie Putin ucieszył i wszelkiej masci "inwestorzy"

Co do samego Putina przeraza mnie ta naiwna wiara ze idzie się z nim dogadać. A przynajmniej że Polska w swoim położeniu geopolitycznym może się dogadac, gdy Rosja w najlepszym przypadku daży do neutralizacji Polski, w najgorszym do wasalizacji jak z Białorusią.

Sam aspekt "niewidzialnej ręki rynku" jest zabawny bo w USA gdy była niewidzilana ręka rynku to potworzyły sie Trusty, kartele, monopole, na styl mafijno-korporacyjny. Z reszta sama korporacja to twór typowo socjalistyczny. Dopiero jak rzad USA zabrał się za walkę z Trustami i monopolami to dało sie odczuć wolny rynek.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-02-28, 13:25
Ło kurna! To jest tak żałosne, że nawet na kabaret się nie nadaje. Jakiś łachmaniarz z obitym ryjem i petem w brudnej łapie adresuje swoje smęty do wszystkich, tylko nie do własnego narodku. Doskonale wpisują się te płacze do coraz mocniej lansowanej polityki siermiężnej martyrologii i odwiecznych krzywd polaczków.

Ale dobrze, że tak wygląda odpowiedź na słuszne zarzuty o "polski holokaust". Ciemny lud i tak łyknie tę mentalną papkę, bo ciemny lud łyka wszystko. Za to ludzie normalni tylko utwierdzą się w przekonaniu, że gadka z polandią to jak rozmowa z pacjentem psychiatryka - uśmiechać się, przytakiwać, pogłaskać po łbie, a jak go z powrotem zamkną z izolatce, robić swoje i zignorować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie