18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 10:10
Polskich skowytów błagalnych o szacunek na świecie ciąg dalszy...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 10:19
Bardzo dobrze, że z naszej strony również coś powstaje, choć inaczej bym to rozpisał i nagrał.
Zgłoś
Avatar
Sklasyk 2018-02-28, 10:21
Abraxus, Oczywiście lepiej nadstawić dupę i niech wszyscy nas dymają... Mentalność więziennego cwela.
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-02-28, 10:28
Do kogo ta kampania jest skierowana?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 10:30
latino_lover napisał/a:

Do kogo ta kampania jest skierowana?



Dlatego bym to inaczej rozpisał i nagrał.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 10:32 1
Robienie zjebanych filmików błagalnych niby jest tą obroną przed cweleniem?
Osobiście uważam, że gdybyśmy stali się liczącym gospodarczo i politycznie państwem to nikt nie odważył by się wypuszczać filmów, które godziły by w nasz wizerunek... ale wiadomo, że u nas wszystko zaczyna się od dupy strony.

Gospodarki u nas nie ma, w skarbcu echo, wszędzie budują tylko kościoły, kler się bogaci i uzyskuje wpływy, PIS skłócił wszystkich Polaków i pokłócił się całym światem, nie mamy żadnego autorytetu w stosunkach międzynarodowych bo nie mamy żadnych asów w rękawie więc każdy mówi o Polsce co chce bo nikt nie szanuje takiego żałosnego kraju.
Polska nie potrafi nawet poradzić sobie z podstawowymi wewnętrznymi problemami jak dramatyczna sytuacja na skraju katastrofy humanitarnej w służbie zdrowia i straszliwą sytuacją polskich emerytów, z kulejącym prawem i niewydajnym wymiarem sprawiedliwości. Nie potrafimy nawet zmusić polskich firm do przestrzegania praw pracowniczych. Polski rząd nie szanuje Polaków, Polacy nie szanują siebie a ty chcesz, żeby ktoś nas szanował...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 10:34
Abraxus napisał/a:


Gospodarki u nas nie ma, w skarbcu echo, wszędzie budują tylko kościoły, kler się bogaci i uzyskuje wpływy, PIS skłócił wszystkich Polaków i pokłócił się całym światem, nie mamy żadnego autorytetu w stosunkach międzynarodowych bo nie mamy żadnych asów w rękawie więc każdy mówi o Polsce co chce bo nikt nie szanuje takiego żałosnego kraju.
Polska nie potrafi nawet poradzić sobie z podstawowymi wewnętrznymi problemami jak dramatyczna sytuacja na skraju katastrofy humanitarnej w służbie zdrowia, z kulejącym prawem i niewydajnym wymiarem sprawiedliwości. Nie potrafimy nawet zmusić polskich firm do przestrzegania praw pracowniczych. Polski rząd nie szanuje Polaków, Polacy nie szanują siebie a ty chcesz, żeby ktoś nas szanował...



Abraxiu uogólniasz. No za dobrze nie jest ale nie każdego miasta, urzędu, placówki, polityka, człowieka, firmy, sądu to dotyczy.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 10:37
@up człowieku u nas się zarabia 4x mniej niż na zachodzie za 1/4 dłuższego czasu pracy, oddaje się 85% swojego dochodu a w zamian dostajesz 10 letnie kolejki do lekarzy, emeryturę za którą zdechniesz z głodu w Sierra Leone i w zasadzie tyle... bo za wszystko inne płacisz...
Zgłoś
Avatar
Sklasyk 2018-02-28, 10:38
Abraxus, Pełna zgoda co do stanu Państwa, ale nie chcesz chyba powiedzieć, że za poprzedniej władzy wszystko szło ku lepszemu. Jestem wielkim przeciwnikiem wszystkich socializmów PiSu, ale byłem jeszcze większym przeciwnikiem burdelu i samowoli za PO.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 10:43
Abraxus napisał/a:

@up człowieku u nas się zarabia 4x mniej niż na zachodzie za 1/4 dłuższego czasu pracy, oddaje się 85% swojego dochodu a w zamian dostajesz 10 letnie kolejki do lekarzy, emeryturę za którą zdechniesz z głodu w Sierra Leone i w zasadzie tyle... bo za wszystko inne płacisz...



Pracowałem w chyba 5 firmach, gdzie (niedosłownie) byłem dymany równo. Teraz pracuję w firmie, gdzie jest hajs & relax. Nie czuję się gorszy w tym wypadku niż niemiec, francuz albo inny chuj.

Faktycznie boli mnie to ile bym mógł zarabiać, gdyby różnice brutto- netto nie były tak zajebiste. Czuję się okradany, ale nie ma co się czarować- gdy tylko pojawi się okazja przykantowania państwa to z niej skorzystam (wiem, że skorzystam )

Miałem przypał, pewien kolesiowski względem ,,poszkodowanego" sąd mnie skazał ale następny już uniewinnił.

Co do lekarza, czy szpitala- ja kurwa nie czaję o co chodzi z tymi kolejkami. Miałem zabiegów od chuja z uwagi na sporty jakie uprawiam. Zawsze mnie poprawnie i szybko składali i szyli jak było trzeba.

Niedawno mój stary był umierający- trafił do mniejszego szpitala to go prawie dobili, trafił do szpitala wojewódzkiego ogarnęli go moment.

Także nie jest jakoś superturbo źle. Zależy gdzie się jest, na kogo się trafi i co samemu sobą prezentuje.

Tutaj trzeba kombinować i się bronić na każdym kroku- nie umiesz tego to wiecznie masz chuja w dupie aż po okrężnicę.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 10:47
Sklasyk napisał/a:

Abraxus, Pełna zgoda co do stanu Państwa, ale nie chcesz chyba powiedzieć, że za poprzedniej władzy wszystko szło ku lepszemu. Jestem wielkim przeciwnikiem wszystkich socializmów PiSu, ale byłem jeszcze większym przeciwnikiem burdelu i samowoli za PO.


Za PO wszystko było chujowo i dlatego przegrali wybory.
Był taki okres, że jak widziałem mordę Tuska w tv to miałem ochotę rozjebać ekran pilotem.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 10:48 2
Sklasyk napisał/a:

ale byłem jeszcze większym przeciwnikiem burdelu i samowoli za PO


Wybitnie musisz być naiwny skoro myślisz, że w tej materii coś się poprawiło... nadal jest samowola i burdel... a nawet jeszcze większej sakli (tylko ucząc się od poprzedników lepiej to zakamuflowali) i dodatkowo mega lewica i socjalizm.
A jak zaczniemy spłacać poPiSowski socjalizm i komunizm, to jeszcze zatęsknimy za zwykłą samowolą i burdelem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 10:51
100Burned napisał/a:

Co do lekarza, czy szpitala- ja kurwa nie czaję o co chodzi z tymi kolejkami. Miałem zabiegów od chuja z uwagi na sporty jakie uprawiam. Zawsze mnie poprawnie i szybko składali i szyli jak było trzeba.


Ty piszesz o zabiegach wykonywanych w trybie pourazowym. Idź do lekarza, niech stwierdzi, że masz mieć np. operację przegrody nosowej, operację kolana, biodra, ręki czy inne stany chorobowe to trafisz do kolejki długiej na 10 lat.

100Burned napisał/a:

Czuję się okradany, ale nie ma co się czarować- gdy tylko pojawi się okazja przykantowania państwa to z niej skorzystam (wiem, że skorzystam


A ja nie chcę kombinować i oszukiwać tylko chcę uczciwie płacić podatki w takiej wysokości aby były one sensowne.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 10:59
Abraxus napisał/a:


Ty piszesz o zabiegach wykonywanych w trybie pourazowym. Idź do lekarza, niech stwierdzi, że masz mieć np. operację przegrody nosowej, operację kolana, biodra, ręki czy inne stany chorobowe to trafisz do kolejki długiej na 10 lat.



Może tak jest ale dziadkowie czekali w kolejkach jakieś 4-5 miesięcy, więc też jakoś tragedii nie było.

Abraxus napisał/a:


A ja nie chcę kombinować i oszukiwać tylko chcę uczciwie płacić podatki w takiej wysokości aby były one sensowne.



Im więcej chcesz tym bardziej czujesz się rozczarowany.

Pisałeś że na widok mordy Tuska chciałeś rozjebać telewizor. PIS to jednak mniejsze zło. Dlaczego? Masz córkę z tego co pamiętam, zrób drugą to dostaniesz 500+. Nie skorzystasz? Skorzystasz, skorzystasz.

A nawet chcąc zmienić diametralnie rząd to nie ma na co. Same pojeby, jeden gorszy od drugiego.

Ludzie, którzy chcieliby myśleć ale coś nie wychodzi obierają jako dobrą opcję Kukiza. Kukiza.

Także, dopóki nie pojawi się ktoś faktycznie ogarnięty to pozostaje PIS.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie