18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
lesiot 2018-02-28, 13:26 1
100Burned napisał/a:

Idź sobie zrób dobrze rurą od odkurzacza lewusie.


I to pisze ktoś, kto głosuje na PiS... bo przecież na kogo innego... LOL.

poligon6 napisał/a:

A przynajmniej że Polska w swoim położeniu geopolitycznym może się dogadac, gdy Rosja w najlepszym przypadku daży do neutralizacji Polski, w najgorszym do wasalizacji jak z Białorusią.


Patrz... a Węgry pomimo że jeszcze mniejszy gracz (gospodarczo i politycznie) niż my jakimś cudem się umie porozumieć.
Magia jakaś czy co?
Chodzi o dobre układy gospodarcze... nie o to, żebyśmy my przyklepywali ichniejsze łagry, tylko o to, że jak oni potrzebują dobrych jabłek to my im te jabłka najnormalniej sprzedajmy, a nie są zawracana na granicy, bo tak i chuj.

poligon6 napisał/a:

Sam aspekt "niewidzialnej ręki rynku" jest zabawny bo w USA gdy była niewidzilana ręka rynku to potworzyły sie Trusty, kartele, monopole, na styl mafijno-korporacyjny. Z reszta sama korporacja to twór typowo socjalistyczny. Dopiero jak rzad USA zabrał się za walkę z Trustami i monopolami to dało sie odczuć wolny rynek.


Bo prawo ma być dobre i podążać za cywilizacją... proste i klarowne (bez zawiłości służących nadużyciom), dla ludzi, a nie dla klasy politycznej.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 13:29 1
poligon6 napisał/a:



Co do samego Putina przeraza mnie ta naiwna wiara ze idzie się z nim dogadać. A przynajmniej że Polska w swoim położeniu geopolitycznym może się dogadac, gdy Rosja w najlepszym przypadku daży do neutralizacji Polski, w najgorszym do wasalizacji jak z Białorusią.



No i strzał w punkt.

Loaloa nie masz co robić? Dupa już pękła?

lesiot napisał/a:


I to pisze ktoś, kto głosuje na PiS... bo przecież na kogo innego... LOL.



Czyli nazywasz mnie lewakiem tylko dlatego, że głosuję na PIS żeby tym samym żaden swetru, platfus lub inny chuj nie doszedł do władzy, tak?

Ej ty dopuszczasz do siebie myśl że najprawdopodobniej masz bardzo źle w głowie?
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 13:40 1
100Burned napisał/a:

Czyli nazywasz mnie lewakiem tylko dlatego, że głosuję na PIS żeby tym samym żadne swetru, platfus lub inny chuj nie doszedł do władzy, tak?


Pamiętaj... bo chyba jeszcze tego nie zrozumiałeś jak działają wybory:
- głos oddajesz na coś co popierasz i na jaką politykę się godzisz
- jeżeli oddajesz głos "przeciw" komuś jesteś debilem
- im więcej takich debilów jak Ty... tym dłużej na zmianę będą rządzić PO i PiS na zmianę (czy to jako AWS czy jako PC czy jeszcze inna nowoczesna)
- po raz kolejny - poprzednie wybory (klika tysięcy głosów na partię Koriwna i byli by w sejmie, a PiS nie miałby większości) więc z całą mocą tak... jeżeli głosujesz na PiS (chociaż ich nie popierasz) jesteś debilem, lewakiem i socjalistą i dzięki takim jak Ty obecna kadencja jest jaka jest i mamy PO+ czyli burdel, samowolę i socjalizm pełną gębą).
- są alternatywy i wystarczy głosować zgodnie z własnymi poglądami politycznymi (nie przeciw komuś), wtedy alternatywne partie będą miały szanse

Podtrzymuję więc co napisałem... poglądy możesz mieć jakie chcesz... dopóki głosujesz i bronisz PiSu w stylu (a bo tamci to zrobili) jesteś zwykłym lewakiem popierającym PiS (ewentualnie można nazywać Ciebie "pożytecznym idiotom" - znasz chyba takie określenie i PiS i PO mają takich na pęczki)

Cytat:

Ej ty dopuszczasz do siebie myśl że najprawdopodobniej masz bardzo źle w głowie?


Mainstreamowe trolle często postrzegają tak osoby, które mają swoje własne zdanie i poglądy...
Bo przecież jak to... można mieć własne zdanie i zagłosować na kogoś innego niż PO czy PiS?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 13:54
lesiot napisał/a:


Mainstreamowe trolle często postrzegają tak osoby, które mają swoje własne zdanie i poglądy...
Bo przecież jak to... można mieć własne zdanie i zagłosować na kogoś innego niż PO czy PiS?



Co jadłeś w zeszłym tygodniu na obiad?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-28, 13:55
Abraxus napisał/a:

@up człowieku u nas się zarabia 4x mniej niż na zachodzie za 1/4 dłuższego czasu pracy, oddaje się 85% swojego dochodu a w zamian dostajesz 10 letnie kolejki do lekarzy, emeryturę za którą zdechniesz z głodu w Sierra Leone i w zasadzie tyle... bo za wszystko inne płacisz...



Ale i tak zyjemy lepiej niz w USA co nie? Ty to łykasz ładnie propagande. Gdyby było jak w USA to bym nie musiał płacic 450 pln na "państwowa" słuzbe zdrowia, bo spokojnie ubezpieczyłbym się za podobna sume jak nie nizsza w prywatnej firmie np za 360 zł (łącznie ze znizka 80% u stomatologa), i traktowaliby mnie normalnie czyli badania w ciagu kilku dni a nie miesiecy, wizyta u specjalisty to kwestia tygodni nie lat, nie mówiac o poziomie obsługi, bo jak lekarz spierdoli to odpowiada ubezpieczyciel a ten bedzie się sadził z lekarzem, a tak odpowiedzialny jest teraz duch swiety.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 14:00 1
100Burned napisał/a:

Co jadłeś w zeszłym tygodniu na obiad?


Same dobre rzeczy, które sam wybieram (i wcale nie tylko Polskie).
Rozumiem, że Ty łykasz o każdej porze dnia papkę z TVP, jeżeli uważasz, że Morawiecki czy Tarczyński mówią z coś sensem.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 14:04 1
lesiot napisał/a:


Same dobre rzeczy, które sam wybieram (i wcale nie tylko Polskie).



A zdarza ci się smarować pieczywo stolcem?
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 14:05 1
100Burned napisał/a:

A zdarza ci się smarować pieczywo stolcem?


Nie przekonasz mnie do swoich nawyków żywieniowych.

Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 14:10 1
lesiot napisał/a:


Nie przekonasz mnie do swoich nawyków żywieniowych.



Nie o to mi chodziło. Tylko próbuję obadać co aż tak negatywnie wpływa na twoje myślenie. Pomyślałem że problemem jest dieta.

A zdarza ci się przypierdolić głową o framugę? Może masz obrzęk mózgu?
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 14:16
100Burned napisał/a:

A zdarza ci się przypierdolić głową o framugę? Może masz obrzęk mózgu?


Serio... takimi słabymi tekstami będziesz zaczepiał?
Bo, że nie masz żadnych argumentów to już wszyscy wiemy, ale jak liczysz na jakąś uwagę to musisz bardziej się postarać... jak na razie nawet do pięt poligonowi nie sięgasz.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 14:18 1
lesiot napisał/a:


Serio... takimi słabymi tekstami będziesz zaczepiał?
Bo, że nie masz żadnych argumentów to już wszyscy wiemy, ale jak liczysz na jakąś uwagę to musisz bardziej się postarać... jak na razie nawet do pięt poligonowi nie sięgasz.



To jest was kilku? No masz coś ze schizofrenika, to widać. Zażywasz jakieś leki?
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 14:21 1
Słabiutko, ale próbuj dalej...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 14:27 1
lesiot napisał/a:

Słabiutko, ale próbuj dalej...



Który z was tak uważa?
Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-02-28, 14:28
Napiszesz coś jeszcze na temat może czy już mogę Cię olać?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-28, 14:30
lesiot napisał/a:

Napiszesz coś jeszcze na temat może czy już mogę Cię olać?



Napiszę. Jutro. Także waruj, odświeżaj stronę, niebawem cie nakarmię trollu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie