18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Kiedy skończy ci się piwko a nie masz na kolejne zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
krz30ychu 2024-09-18, 21:30 8
Rekwizyty filmowe udające butelki rozbijane na głowach, są robione ze skarmelizowanego cukru. Trochę trudno mi uwierzyć, żeby pogryzł grube szkło tak łatwo i nie kalecząc się w widoczny sposób.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-19, 1:45 1
krz30ychu napisał/a:

Rekwizyty filmowe udające butelki rozbijane na głowach, są robione ze skarmelizowanego cukru. Trochę trudno mi uwierzyć, żeby pogryzł grube szkło tak łatwo i nie kalecząc się w widoczny sposób.



To jeszcze mało widziałeś mój brachu wpierdalał kufle do piwa te półlitrowe za komuny za litr gorzały
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-09-19, 2:02
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-09-19, 4:59 2
Janko napisał/a:

To jeszcze mało widziałeś mój brachu wpierdalał kufle do piwa te półlitrowe za komuny za litr gorzały



Tia. Pieprzysz farmazony jak potłuczony.

[ Dodano: 2024-09-19, 05:02 ]
krz30ychu napisał/a:

Rekwizyty filmowe udające butelki rozbijane na głowach, są robione ze skarmelizowanego cukru. Trochę trudno mi uwierzyć, żeby pogryzł grube szkło tak łatwo i nie kalecząc się w widoczny sposób.



To nie chodzi o rekwizyty filmowe tylko ogólnie można kupić naczynia i butelki z cukru. Gdyby to była prawdziwa butelka, to po pierwsze, ciężko by było w ogóle to ugryźć, po drugie krwawiły by mu dziąsła i wargi a po trzecie podziurawilo by mu żołądek i jelita.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-19, 7:46
ten głód w afryce jest straszny! czekam na materiał z jedzenia butelki po coca-coli
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-19, 8:15
AlbertoNihilo napisał/a:

Tia. Pieprzysz farmazony jak potłuczony.
To nie chodzi o rekwizyty filmowe tylko ogólnie można kupić naczynia i butelki z cukru. Gdyby to była prawdziwa butelka, to po pierwsze, ciężko by było w ogóle to ugryźć, po drugie krwawiły by mu dziąsła i wargi a po trzecie podziurawilo by mu żołądek i jelita.



Idź sobie do piwnicy i zwal gruchę bo w dupie byłeś gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-19, 9:28
Janko napisał/a:

To jeszcze mało widziałeś mój brachu wpierdalał kufle do piwa te półlitrowe za komuny za litr gorzały


Alkohol o bracha się już upomniał? A Ty jak tam z uzależnieniem?
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-19, 22:12
baronturbina napisał/a:

Alkohol o bracha się już upomniał? A Ty jak tam z uzależnieniem?



Jebie dziennie litra wódy na zdrowie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-19, 22:34
Janko napisał/a:

Jebie dziennie litra wódy na zdrowie


To wrak. Pożegnałeś się już z bratem?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-20, 13:00
sadistic.pl/kiedy-skonczy-ci-sie-piwko-a-nie-masz-na-kolejne-vt474995.htm
Zgłoś