18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Specialized_DEMO 2013-04-14, 23:34 5
Tak naprawdę to te propagandowe reklamy nic nie dają i nie powstrzymują ludzi przed paleniem. Powodują gorsze zło wywołując stres już u aktualnych palaczy którzy by z nim sobie poradzić (jak sądzą, co jest bzdurą)
palą fajkę. Takie i temu podobne sytuacje są opisanie w tej książce która naprawdę jest genialna. Sam paliłem pięć lat i trudno mi było to rzucić, ale kolega mi tą książkę podsuną i pomimo nadchodzącej matury i stresu z nią związanego udało mi się z łatwością rzucić palenie (tak, tak zacząłem palić jak byłem w gimbazie, debilny okres życia) Osoby mające dłuższy staż z fajkami też dzięki temu rzuciły, to nie ma znaczenia ile palisz przy rzucaniu palenia, liczy się to czy naprawdę chcesz to zrobić i zerwać z tym nałogiem
Zgłoś
Avatar
Lynx 2013-04-14, 23:53
tak apropo palenia,

finanse.wp.pl/kat,104124,title,Palacze-beda-mieli-ciezej,wid,15486015,...

Unia znowu chce nam narzucać jakieś nowe dyrektywy ^^
mam tylko nadzieję, że za alkohol się nigdy tak nie wezmą
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-04-15, 0:13 3
Specialized_DEMO, mając 18 lat jest łatwo rzucić wszystko....

a to moja odpowiedź na tą kampanie sadistic.pl/piotr-skrzynecki-o-alkoholu-i-papierosach-vt173276.htm1817985
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-15, 0:36 7
Papierosy zabijają, ale w Kanadzie do zabijania, zwłaszcza Polaków, preferuje się paralizatory elektryczne.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-04-15, 0:48 2
kurwa co wam tak żal tych nałogowców? chcą palić to palą chcą pić to piją. Jebie mnie to osobiście - niech kurzą ile wlezie i dobrze! bo im więcej nałogowych palaczy tym większe wpływy do budżetu z akcyzy i (możliwe) mniejsze podwyżki innych rzeczy... A tak to im mniej palaczy tym większe inne podatki bo jak gdzieś brakuje to z innej kupki trzeba podjebać! Nie wiecie jak to działa? ehhh

Poza tym selekcja naturalna robi swoje - zawsze. Szkoda tylko dzieci tych nałogowców bo 90% noworodków palących/pijących kobiet to jakieś mutanty się rodzą i po co?
Zgłoś
Avatar
vang 2013-04-15, 1:29 3
Niby nic nie dają, a rozglądnij się kiedyś na ulicy czy w klubach, znacznie mniej osób pali papierosy niż to miało miejsce np 5 lat temu. Palenie teraz stało się po prostu niemodne (po części dzięki takim antyreklamom), kiedyś była wielka moda na palenie i paliła co druga osoba ;P, ale moda jak to moda często się zmienia... Osobiście nie palę i nie lubię jak ktoś mi smrodzi w pobliżu powietrze, to tak jak by stał obok Ciebie bezdomny który nie mył się przez 2 tygodnie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-04-15, 5:25 5
@vang - to chyba nie "moda" tylko ceny zrobiły swoje, kiedyś za godzinówkę miało się 1,5 paczki fajek, teraz po godzinie pracy ledwo możesz sobie pozwolić na paczkę najtańszych, ochydnych kurzawek. No i swoje zrobiła opresywność prawa - za palenie na ulicy sypią się mandaty, osoba paląca w klubie w miejscu dla niepalących jest szybko wypraszana a co najciekawsze - wiele imprez "domówek" też odbywa się na zasadzie "palić możesz tylko na balkonie". A i tak najlepsza kampania antynikotynowa poszła w Australii - tam, nie patrząc na naciski lobbystyczne gigantów nikotynowych, wprowadzili nakaz dawania na paczki fajek drastycznych zdjęć przedstawiających np. raka ust, przełyku etc powodowanych przez palenie i od razu ilość palaczy spadła o 40%
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-04-15, 9:56
@bloodwar a to od kiedy nie można palić na "ulicy" ? co do parków, przystanków, barów itd. to owszem, ale na ulicy ? bez przesady
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-04-15, 11:10 5
i dobrze, niech UE dojebie akcyzę 500% na papierosy, chuj w dupę palaczom. ten jebany smród od petów naprawdę jest nie do zniesienia

poza tym nfz powinien nie refundować leczenia takich chujów/cip co to całe życie się trują a potem biedne to takie i smutne bo rak się zrobił i płucka nie domagają...

CHUJ W DUPĘ PALACZOM!!!
Zgłoś
Avatar
fab3r 2013-04-15, 11:52 8
Kuuurwa jaka spina na palących... @up człowieku ogarnij się "CHUJ W DUPE PALACZOM" Wkurwiłeś mnie... ide zajarac ...
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-04-15, 13:36 72
Tak kurwa, jesteśmy w środku największego kryzysu ekonomicznego od lat 20, strefa euro sie sypie, bezrobocie w Europie rośnie, płace maleją a ceny rosną... ale trzeba dopierdolić sie do palaczy.

A co kogo to kurwa obchodzi co robię ze swoim zdrowiem? Ja się nie wpieprzam do tego co kto je, pije, czy uprawia ekstremalne sporty, kurwi się na lewo i prawo przenosząc choroby weneryczne czy może marnuje swoje życie spędzając cały czas przed kompem (a to tez jest niezdrowe).

A to, że palacze śmierdzą (bo trzeba przyznać, śmierdzą)? Co z tego?! Co druga morda na ulicy nadaje się do opodatkowania, bo razi w moje poczucie estetyki. Opodatkowałbym też motocyklistów, bo ich pojazdy są za głośne , małe dzieci, bo za głośno płaczą i karetki, bo za głośno wyją. Nie podoba mi się też kolor zielony, więc dojebałbym wszystkim właścicielom trawników. No i rudzi - albo przymusowe strzyżenie albo wysoki podatek.

W dupie mam taki świat, gdzie każdy mi mówi co mam myśleć, mówić ,robić ,jeść, pic a miarą postępu i nowoczesności jest afirmowanie mniejszości wszelkich... a przecież to jednostka jest najmniejszą i najbardziej represjonowaną mniejszością.
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-04-15, 13:43
Bylo nie cpac nikotyny .Sadzic palic zalegalizowac i zero problemu na przyszlosc bless
Zgłoś
Avatar
opek92 2013-04-15, 13:59 2
Eh. My, aka osoby które nie palą, mamy głęboko wyjebane na wasze nałogi. Nie interesuje nas stan waszych płuc, portfela, czy czegoś tam. Ba, jako użytkownik sadistica czekam na sekcję takich kolorowych narzadów wewnętrznych.

Chodzi natomiast o to żeby nie wkurwiać ludzi i nie palić wszędzie gdzie się da 'bo tak', bo gdybyście nie zauważyli, to śmierdzi. Po to są sale dla palaczy i inne miejsca do tego wyznaczone. Reklama jak najbardziej adekwatna.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-04-15, 14:02 2
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie