18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hubi96 2015-05-17, 17:15 13
Dziadek Tuksa? w wermachcie tresowali piranie?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-05-17, 17:18 2
O ile wiem, to piranie nie zaatakują nic dużego (w tym człowieka) jeśli nie będzie ich odpowiednio dużo.
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2015-05-17, 17:19
Jak taki mądry,
to niech popływa w tym basenie - tylko żwawo.
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-05-17, 18:35 1
Piranie pewnie hodowlane. Hodowlane to nakarmione, więc nic mu nie grozi.
Zgłoś
Avatar
S................h 2015-05-17, 19:00 13
@UP ALL piranie nie atakują bo nie czują krwi, tak samo jest z rekinami... no chyba że głodny rekin albo wkurwiony
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2015-05-17, 19:34 21
Dzieci i Indian od zawsze pływają w rzekach z piraniami . Jest to całkowicie normalne
Tak się składa że byłem w tym roku w Wenezueli w delcie rzeki Orinoko u Indian Warao i sam zażywałem kąpieli w rzece wśród namorzynów i pośród piranii , a jedynymi stworzeniami jakie mnie gryzły to były dokuczliwe insekty krążące nad głową .
Piranie jeśli już decydują się atakować dużo większe od siebie ofiary to tylko wtedy gdy te posiadają już duże krwawiące rany. co nie oznacza że ataki na ludzi w ogóle się nie zdarzają . Ale niebezpieczeństwo ataku jest naprawdę znikome.
Świadczy o tym choćby zachowanie zwykle spanikowanych przewodników o bezpieczeństwo turystów na zorganizowanej wycieczce . W przypadku piranii to sami namawiali ludzi na zażywanie kąpieli dokładnie w tym samym korycie rzeki gdzie kila godzin temu odbywały się pokazowe połowy tych ryb nęconych krwią i kawałkami mięsa.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2015-05-17, 20:11 3
km2bp napisał/a:

Dzieci i Indian od zawsze pływają w rzekach z piraniami . Jest to całkowicie normalne
Tak się składa że byłem w tym roku w Wenezueli w delcie rzeki Orinoko u Indian Warao i sam zażywałem kąpieli w rzece wśród namorzynów i pośród piranii , a jedynymi stworzeniami jakie mnie gryzły to były dokuczliwe insekty krążące nad głową .
Piranie jeśli już decydują się atakować dużo większe od siebie ofiary to tylko wtedy gdy te posiadają już duże krwawiące rany. co nie oznacza że ataki na ludzi w ogóle się nie zdarzają . Ale niebezpieczeństwo ataku jest naprawdę znikome.
Świadczy o tym choćby zachowanie zwykle spanikowanych przewodników o bezpieczeństwo turystów na zorganizowanej wycieczce . W przypadku piranii to sami namawiali ludzi na zażywanie kąpieli dokładnie w tym samym korycie rzeki gdzie kila godzin temu odbywały się pokazowe połowy tych ryb nęconych krwią i kawałkami mięsa.

srałeś dzisiaj?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-05-17, 20:26 6
km2bp napisał/a:

Tak się składa że byłem w tym roku w Wenezueli w delcie rzeki Orinoko u Indian Warao


A ty kurwa kto, John Bober?
Zgłoś
Avatar
en-em 2015-05-17, 20:33
Tusk gruba ryba w swoim naturalnym środowisku-mętnej wodzie
Zgłoś
Avatar
Senatshi 2015-05-17, 23:12
Połowa z Was zasrałaby ten basen po brzegi ze strachu, a kozaaaaaaaaakiiii.
Zgłoś
Avatar
ScorRampage 2015-05-17, 23:18 2
Jak powiedział "zobaczmy jak zareagują na coś żywego" pomyślałem że wpierdoli tam jakiegoś szczurka czy coś i powiedziałem "sam siebie wpierdol idioto"... to właśnie zrobił
Zgłoś
Avatar
matikesi 2015-05-17, 23:31 1
Tego kolesia widziałem gdzieś na discovery. Coś też o rybach, tylko że je łowił. Chyba "rzeczne potwory" czy cuś takiego.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-05-18, 0:00 3
żułw napisał/a:

srałeś dzisiaj?



No ty nie srałeś od dawna. Aż ci gówno oczodołami wychodzi.

matikesi napisał/a:

Tego kolesia widziałem gdzieś na discovery. Coś też o rybach, tylko że je łowił. Chyba "rzeczne potwory" czy cuś takiego.



River Monsters czy jakoś tak. Nawet swego czasu oglądałem, aż gość zaczął pierdolić, że sumy ludzi pożerają. A jeśli dobrze pamiętam to był nad Ebro. Typowe pierdolenie typowego hamburgera. I kurwa oczywiście zawsze ten sam schemat. Pierdolenie, pierdolenie, bzdura za bzdurą i oczywiście na samym końcu odcinka złowił!
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2015-05-18, 0:08 1
@up

Te, mądrala, żebyś był taki bystry to po samym akcencie byś potrafił rozpoznać, że ten facet nie jest hamburgerem. Sam pierdolisz jak potłuczony, bo choć się nie interesuję, to potrafię zauważyć, że facet wiedzę na temat ryb ma nieprzeciętną. Taką, która rozsadziłaby Twój pusty, mały łeb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie