18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pan_Generał 2013-04-24, 0:01 10
Jak się żyło klasie robotniczej i średniej w latach 70 w usa i u ruskich? Dziękuje dobranoc

Zgłoś
Avatar
abradabra 2013-04-24, 0:03 5
tyle na temat kapitalizmu
Zgłoś
Avatar
merh 2013-04-24, 0:04
Shatter lewak,shatter lewak... Wygrałem

ps.
akurat tutaj ,jako jeden z podludzi,masz racje.Ktos musi trzymać stado w ryzach.Prawo naturalne.Silniejszy wygrywa i dupczy wszystkie samice.
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-04-24, 0:07 1
widzę dyskusja na poziomie
załóżmy partię polityczną sadola i w każdym z województw stwórzmy inny system polityczny, zobaczymy kto wygra
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-24, 0:08 1
abradabra napisał/a:

tyle na temat kapitalizmu


No siemka.Czy ten głos to nie KRUL ziemi żelaza sam mighty pagan noir slavic pogromca lewaków i piewca wolnego rynku KelThuz?
Zgłoś
Avatar
hubert88 2013-04-24, 0:13
jabolmax napisał/a:

powiedz mi co za różnica czy ci się wbija w dupę kutas czy krzesło za kasą w supermarkecie, w każdej pracy się sprzedajesz



Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy sprzedawaniem swojego ciała i godności a sprzedawaniem swoich usług jako czyjś pracownik (np. jako kasjerka) to gratuluje. Myślałem, że ktoś w Twoim wieku powinien już to rozróżniać.
Zgłoś
Avatar
shin69 2013-04-24, 0:14 24

@up: Na pewno twój zjebany socjalizm/komunizm/inna gejowska ideologia z sierpem i młotem oraz obspermionym marksem w roli głównej/ jest tak zajebisty, że cała ludzkość byłaby zaspokojona - w wykopanych 2 metrowych dołach pod jakimś lasem. Jestem po prostu zażenowany tym, że takim ideologom lewactwa nigdy nie przeszkadzało korzystać z kapitalizmu jako źródła nachapania się po sam parchaty ryj i robienia demagogii by zdobyć władzę. Dyskusje z takim podludźmi socjalizmu są nie warte mojej klawiatury.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-04-24, 0:15
alveanerleo2 - słyszałeś o takim czymś jak socjalizm?
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-24, 0:21
shin69 napisał/a:

Obrazek
@up: Na pewno twój zjebany socjalizm/komunizm/inna gejowska ideologia z sierpem i młotem oraz obspermionym marksem w roli głównej/ jest tak zajebisty, że cała ludzkość byłaby zaspokojona - w wykopanych 2 metrowych dołach pod jakimś lasem. Jestem po prostu zażenowany tym, że takim ideologom lewactwa nigdy nie przeszkadzało korzystać z kapitalizmu jako źródła nachapania się po sam parchaty ryj i robienia demagogii by zdobyć władzę. Dyskusje z takim podludźmi socjalizmu są nie warte mojej klawiatury.


Ale dyktaturę od socjalizmu to ty odróżnij cebulaku...
Also nie zwracanie uwagi na inne czynniki, chociaż czego się spodziewać po kimś kto wiedzę ogranicza do paru śmiesznych książek które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości i kwejka...
Zgłoś
Avatar
hubert88 2013-04-24, 0:29
shin69 napisał/a:


@up: Na pewno twój zjebany socjalizm/komunizm/inna gejowska ideologia z sierpem i młotem oraz obspermionym marksem w roli głównej/ jest tak zajebisty, że cała ludzkość byłaby zaspokojona - w wykopanych 2 metrowych dołach pod jakimś lasem. Jestem po prostu zażenowany tym, że takim ideologom lewactwa nigdy nie przeszkadzało korzystać z kapitalizmu jako źródła nachapania się po sam parchaty ryj i robienia demagogii by zdobyć władzę. Dyskusje z takim podludźmi socjalizmu są nie warte mojej klawiatury.





Wskaż mi w tym co mówiłem chociaż tycio socjalizmu/komunuzmu/pedalstwa. Naucz się czytać ze zrozumieniem chłopcze.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-04-24, 0:37 1
Norwegia w rankingu wolności gospodarczej stoi o 30 miejsc wyżej niż my. Szwecja o 50(!).
Pomimo swoich skandalicznych podatków przynajmniej jak chcesz pracować "na swoim" masz mniejsze problemy niż w Polsce.
No ale pierdolmy dalej jaki to wolny rynek niedobry...

Jedyne co socjofile chcą brać za przykład z krajów skandynawskich to dojebać wysokie podatki ludziom pracującym. Jedyne co widzą w tym modelu to kasa, kasa, kasa. Kurwa więcej kasy, brać, brać brać.
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-04-24, 7:23
@Shatter: Podaj argumenty dziecko, bo jak na tę chwilę to jesteś pierdolonym hipokrytą. Piszesz jaki to socjalizm fajny, wyzywasz wszystkich od "krulów" i debili.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-04-24, 7:31
Ludzie którzy sa samodzielni, dają sobie radę w życiu są za kapitalizmem, ci którym się gorzej wiedzie, nie mają na tyle sił by wziąć sprawy w swoje ręce i liczą że bogatsi się z nimi podzielą są za socjalem. Podział prosty jak budowa cepa.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-04-24, 8:16
90% sadola chciało by w Polsce socjalizmu - ale NARODOWEGO ...
Zgłoś
Avatar
M................7 2013-04-24, 9:32
Shatter, do gazu jebany lewaku. Tak wiem wysiliłem się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie