18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Kaplica cmentarna
R................i • 2017-05-17, 8:47
Kiedyś w moim pięknym mieście miała miejsce akcja, w której pracownicy jednego zakładu pogrzebowego pomylili ciała i prawie pochowali nie tą osobę co trzeba
Ubrali zmarłą w nie te ubrania co trzeba i gdyby syn nie chciał otworzyć trumny poszło by do piachu.
Wtedy była afera na całe miasto, że jak można przechowywać tak ciała, nago i bez żadnej plakietki i nazwiska na nodze czy gdzieś tam.

To miało miejsce w grudniu - Zakład pogrzebowy Ave pomylił ciała

Wtedy słysząc w radiu wypowiedź właściciela tego zakładu cytuje: "...nie róbcie z tego afery, przecież nic się nie stało" wiedziałem, że wkrótce coś się znów wydarzy

No i wydarzyło się:
Dwa ciała rzucone na siebie, bez poszanowania, na jednym miejscu, niepodpisane.


Tak ciała przechowuje zakład pogrzebowy z Wojska Polskiego

Proszę admina o nie kasowanie tematu
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-05-17, 8:49 1
ja tam widzę tylko worki...
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-05-17, 8:54
C0C0JAMBO napisał/a:

ja tam widzę tylko worki...


Przecież nie będę rozsuwał worka, żeby Ci udowodnić, że tam są ciała
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-05-17, 9:19 73
A może to kochankowie? Nie wiesz, nie oceniaj
Taka afera to chuj panie. Lepsza była pare lat tmmu na Mazurach. Nikt ciał nie pomylił, chociaż sytuacja była podobna. Syn czy wnuczek spóźnił sie na pogrzeb ( z zagranicy leciał czy coś) i na cmentarz dotarł gdy zostali już sami fachowcy z łopatami, którzy zostali po ceremonii. Na miejscu ten człowiek wyjebał większe oczy niż po poczuciu czarnego kutasa w dupie za granicą.
Co się okazało, zakład pogrzebowy robił złoty interes. Sprzedawał Ci trumne za pare tysi żebyś włożył mamusie do full wypas dębowej trumienki. Robili jej ładny pogrzeb, a gdy goście poszli w końcu na stypę, bo tylko po to przyszli to ekipa odkopywała trumienkę i mamusie wypierdalała do rowu za rączki i nóżki, a trumienka szła spowrotem do zakładu.. do sprzedaży w promocji za jedyne pare tysi jako funkiel nówka.
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2017-05-17, 9:37 24
Niedaleko mnie były akcje, że rodzina dawała garnitury, pantofelki na "ostatnią drogę", a zakład pogrzebowy ciuchy sprzedawał i truposzy ubierał w dresy ze szmateksu Wyszło szydło z worka jak syn zmarłego nieplanowanie zechciał trumnę w kościele otworzyć.

BTW ja tam nie rozumiem po co się tak stroić. Sam wolałbym szmatą owinięty polecieć do piachu; zostać przykryty zwykłym kamieniem zamiast nagrobka i szlus. Najlepiej jeszcze nie na cmentarzu. Całość za 200zł, a za resztę można imprezę kręcić, czy co tam chcą
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-05-17, 9:40 5


oddaj swoje ciało na cele naukowe i rodzina teoretycznie nie będzie musiała wydawać nawet zł po twojej śmierci na organizację pogrzebu
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-05-17, 9:50 1
Dick napisał/a:

Taka afera to chuj panie.


Afera aferą ale ten proceder tutaj jest na porządku dziennym. To wszystko dzieje się w kaplicy cmentarnej tj. "miejsce święte", które powinno z poszanowaniem dla zmarłego obchodzić się godnie z ciałem.

Przytoczony przeze mnie zakład pogrzebowy robi podobnie tak jak napisałeś z wymianą trumny. Sprzedają trumnę rodzinie drewnianą, a chwile przed kremacją zamieniają na karton, tłumacząc ECO panie ECO. Tyle, że karton kosztuje grosze, a trumna wiadomo, a rodzina nic nie świadoma. I oczywiście trumnę mają wielorazową. hehe. biznes życia.

Angel napisał/a:



oddaj swoje ciało na cele naukowe i rodzina teoretycznie nie będzie musiała wydawać nawet zł po twojej śmierci na organizację pogrzebu



Szkoda, że w polskim prawie nie można zostać rozsypanym np. nad morzem...
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-05-17, 11:50 4
PiotrkowskyTYP napisał/a:

To wszystko dzieje się w kaplicy cmentarnej tj. "miejsce święte", które powinno z poszanowaniem dla zmarłego obchodzić się godnie z ciałem.


To może być dla Ciebie miejsce "święte", ale dla wielu jest tylko miejscem pracy. Mnie się zdarza żywych mylić, a co dopiero zwłoki.
Natomiast co do podmian trumien itd. mam jedno zdanie ludzie są głupi. Wydaje się krocie na trumny które mają być wjebane do ziemi, albo podmienione na tekturowe. Niby tłuszcza o tym wie, ale robi w kółko to samo.
Ostatnio się uśmiałem. Niedaleko mnie w wiosce robili pogrzeb z pustą trumną. Rodzina chciała tradycyjny pogrzeb (pochód 10 km do kościoła przez wieś) z tym, że baba gruba w chuj, a też dziwnie wyglądałoby, że trumnę w ośmiu trza wynosić. Przewieźli więc pustą trumienkę a sam trup poszedł do spopielenia dzień wcześniej.
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-05-17, 12:29 4
U mnie w rodziny preferujemy kremację. Szybko, tanio, bez ciuchów, bez robaków lęgnących się w truchle. Jeszcze mam taki zabawny papierek pośmiertnego dawcy, niech mnie rozbebeszają, może komuś się coś przyda. Wszakże jesteśmy tylko workiem kości.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-05-17, 12:36 1
Lepiej pokaż filmik co tam po godzinach odpierdalasz autorze.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-05-17, 13:10 2
Skoro my ze "swoimi" takie rzeczy odpierdalamy, to nic dziwnego, że i Ruscy po Smoleńsku odwalili fuchę.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-05-17, 13:46
DiKarpio napisał/a:

Skoro my ze "swoimi" takie rzeczy odpierdalamy, to nic dziwnego, że i Ruscy po Smoleńsku odwalili fuchę.


Smoleńsk to inna sprawa. W temacie mamy sytuacje kiedy typa znanego z imienia i nazwiska przywożą. Z tego co pamiętam to zawieszki powinny być na paluchu stopy. Natomiast ruskie dostali puzzle z mniejszymi lub większymi kawałkami, więc nie dziwota, że pomylili. Pomijając, że rodziny przy oględzinach nie robiły problemu co jest dla mnie wystarczającym powodem, by ich nie wykopywać.
Zgłoś
Avatar
MinisterR 2017-05-17, 15:32
to są właśnie "polskie firmy" januszy biznesu
dlatego kupuję tylko zachodnie produkty i korzystam z usług zachodnich firm
a podatki dla przedsiębiorców powinny być w polsce jak najwyższe
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2017-05-17, 15:35
Angel napisał/a:

oddaj swoje ciało na cele naukowe i rodzina teoretycznie nie będzie musiała wydawać nawet zł po twojej śmierci na organizację pogrzebu


Zastanawiam się, ale zawsze to przyjemniej mieć wizję, że za paręset lat ktoś cię wykopie i postawi szkielet w muzeum
PiotrkowskyTYP napisał/a:

Szkoda, że w polskim prawie nie można zostać rozsypanym np. nad morzem...


Jak się umrze na morzu i nie ma warunków do przechowania ciała, a jest się oddalonym o bodajże 2-3 dni od lądu to załoga może wrzucić cię do wody nawet na polskim terytorium Także jest szansa
Zgłoś
Avatar
matvi 2017-05-17, 16:34 1
Ciało do ciała, usta do ust...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie