18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
gustav665 2017-02-14, 0:17 33
w tej brazylii to chyba internetu nie mają. Trzeba mieć jaja żeby być tam złodziejem
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2017-02-14, 1:28
A to nie jest przypadkiem jakiś poprawczak? Same młode łebki i 2 typów chętnych do pomiatania. Poza tym złodziei zwykle biją kijem po łapach. Ot i mam kurwa zagwozdkę
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2017-02-14, 4:21
Ma ktoś jakiś udokumentowany przypadek nawrócenia się złodzieja po wpierdolu? Czy osobnik na filmie będący w skrajnym ubóstwie ( tak przypuszczam ) przestanie kraść?
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-02-14, 7:50 4
gustav665 napisał/a:

w tej brazylii to chyba internetu nie mają. Trzeba mieć jaja żeby być tam złodziejem


W tym przypadku podejrzewam, że akcja nie ma miejsca w Brazylii, lecz w Tajlandii bądź Indonezji.
maksymilian45 napisał/a:

Ma ktoś jakiś udokumentowany przypadek nawrócenia się złodzieja po wpierdolu?


Zasadniczo, ciężko kraść mając odcięte ręce. Taki delikwent zwykle umiera nie z głodu, a na gangrenę.
Zgłoś
Avatar
elfis 2017-02-14, 8:07
operacja plastyczna złodzieja aby nikt go nie poznał w prztszłości
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-02-14, 10:29
skoro tacy są prawi to dlaczego u nich taka korupcja wszędzie? Rząd i policja są skorumpowane ponad wszystko.
Zgłoś
Avatar
m................l 2017-02-14, 10:44 6
Ja nie mam nic przeciwko różnie pojętym chłostom, czy rąk ujebywaniu, ale kurwa bądźmy szerzy, to nie ma nic wspollnego z wymierzaniem kary. To jest banda tchórzy, która chce komuś spuścić porządny wpierdol pod pretekstem wymierzania sprawiedliwości Chcą zobaczyć jacy twardzi sa i jak szybko gęba puchnie jak sie kopa zajebie kolesiowi na glebie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-14, 10:58
Wyobraźcie sobie gdyby w Polsce tak karano każdego złodzieja. 3/4 sejmu by było puste.
Zgłoś
Avatar
BrekiBMW 2017-02-14, 13:08
lekka przesada, zamiast dać mu nauczkę by go bolało leją żeby chyba zatłuc... jeśli nikogo nie zabił tylko coś zwinął to nie należy mu się śmierć, bez przesady, u nas za zabicie kogoś czasem nawet nie dostają odsiadki tylko zawiasy
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-02-14, 13:16
Piękny samosąd
Prawdę powiedziawszy większą nauką bądź lekarstwem byłoby wielokrotne połamanie rąk i nóg a nie robienie warzywa z typa. Nawet nie wie kto mu wjebał
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2017-02-14, 13:51 3
Jest jakimś rozwiązaniem za złodziejstwo i sadyzm:

- najpierw uwalić palca

- za drugim razem dłoń

- potem rękę

- potem drugą

za gwałt i pedofilię:

- operacyjnie pozbawić jądra

- wypalić na czole znaczek

- potem drugiego

- potem członka

za morderstwo:

- pozbawić np ucha

- potem oka

- potem drugiego

za ploty i pomówienie:

- rozciąć język

- potem upieprzyc połówkę

- potem resztę jęzora

Przy tym wszystkim trzeba by stosować podobne kary dot. świadków i zeznających przeciwko delikwentowi, żeby wykluczyć jakąś mściwość na bogu ducha winnym człowieku

Takie postępowanie jest na pewno praktyczne. Nie tylko działa prewencyjnie, ale też ostrzega innych. Gdyby bowiem wszyscy widzieli faceta z wypalonym znaczkiem to mogliby odpowiednio reagować ostrożnością. Przy czym mściwość także musiałaby być karana.

Tylko niestety, te metody są niezbyt humanitarne. Musiałyby za nimi iść w parze ewentualnie metody edukacyjne tj. uczenie szacunku do innego człowieka od najmłodszych lat, poszanowanie człowieka nie za ilość kasy a za jego działania, mądrość, oczytanie, inteligencję itd. No, generalnie wystepuje tu naprawdę wiele czynników ale myślę, że jest to do zrealizowania w świecie trochę bardziej zbliżonym do ideału.

cześć
Zgłoś
Avatar
lechuakd1 2017-02-14, 14:39
No wyleczyli go z życia
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2017-02-14, 15:31
Czasami jak patrzę na te samosądy to nie dowierzam że to się dzieje naprawdę.
Zgłoś
Avatar
jetstar 2017-02-14, 16:43
Może to trochę zwierzęce zachowanie, ale myślę że lepiej się sprawdza niż paragrafy którymi straszą
Zgłoś