18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-09-14, 16:28
Czemu oni zawsze chronią karane miejsca rękami? Ja rozumie osłaniać nerki ale lepiej dostać po zewnętrznej stronie dłoni niż po dupie czy stopach? Co oni myślą, że kata zostanie cofnięta żeby nie bić po rączkach?
Zgłoś
Avatar
Bobik33 2021-09-14, 16:39 3
Dlaczego tak nie zrobią rolnicy kiedy pinokio do nich jedzie
Zgłoś
Avatar
Takbonie 2021-09-14, 18:10
Nie ma piwa. Nie wolno konfiturzyć. Sam materiał spoko
Zgłoś
Avatar
Alsedar 2021-09-14, 19:24
Taka ciekawostka: kiedyś za czasów milicji i zomo, to była to ich ulubiona tortura. Napierdalali gumowymi pałami po piętach. Ból jak skurwysyn, a ślady nie zostawały
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-09-14, 20:02 3
Bobik33 napisał/a:

Dlaczego tak nie zrobią rolnicy kiedy pinokio do nich jedzie



Bo w większości ci "strajkujący rolnicy" to zwykłe cwaniaczki.Nabrali hektarów jak się zaczęły dobre dotacje z uniji jewropejskiej.
Najebali za nie sprzętu na grube miliony.Ziemia może raz w roku przeorana,posiane jakieś najtańsze gówno a potem to już hulaj dusza piekła nie ma.Powodzie,susze,jakieś klęski i już opcja żeby ciągnąć odszkodowania.Kreatywność polaków w robieniu wałów na dotacjach to mistrzostwo świata.
Zaczynają patrzeć cwaniaczkom na ręce i się cwaniaczki bulwersują.
Skąd to wiem? Mam znajomych co mają ziemię po dziadkach,rodzicach.Jak zapytałem czy jadą na strajk,to odpowiedzią był śmiech.Jak masz mniej jak 100-200ha, to ci z komitetu uważają tych co mają standardowo po 10-15ha za śmiesznych popegerowców.
Analogiczna sytuacja jest u naszych "rybaków" w dupę jebanych.Unia płaciła postojowe za nie łapanie dorsza na Bałtyku.Mała łódź na 3 osoby-dotacja 1000 plnów za dzień przestoju. Jak kurwa nie brać?Za nic nie robienie+/- 30000 na miesiąc?Odsprzedali limity.Nakupowane samochody,pobudowane nowe domy,wakacje na Karaibach itp. Wpadły na Bałtyk korporacyjne traulery przetwórnie,przetrzebiły populację i ryby NIMA. A teraz płacz bo dorsza nie ma .Nie ma co łapać ,dotacje się kończą a kasa rozpierdolona.
Jebać cwaniaczków.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-09-14, 21:10 1
zwierzak30 napisał/a:

Bo w większości ci "strajkujący rolnicy" to zwykłe cwaniaczki.Nabrali hektarów jak się zaczęły dobre dotacje z uniji jewropejskiej.
Najebali za nie sprzętu na grube miliony.Ziemia może raz w roku przeorana,posiane jakieś najtańsze gówno a potem to już hulaj dusza piekła nie ma.Powodzie,susze,jakieś klęski i już opcja żeby ciągnąć odszkodowania.Kreatywność polaków w robieniu wałów na dotacjach to mistrzostwo świata.
Zaczynają patrzeć cwaniaczkom na ręce i się cwaniaczki bulwersują.
Skąd to wiem? Mam znajomych co mają ziemię po dziadkach,rodzicach.Jak zapytałem czy jadą na strajk,to odpowiedzią był śmiech.Jak masz mniej jak 100-200ha, to ci z komitetu uważają tych co mają standardowo po 10-15ha za śmiesznych popegerowców.
Analogiczna sytuacja jest u naszych "rybaków" w dupę jebanych.Unia płaciła postojowe za nie łapanie dorsza na Bałtyku.Mała łódź na 3 osoby-dotacja 1000 plnów za dzień przestoju. Jak kurwa nie brać?Za nic nie robienie+/- 30000 na miesiąc?Odsprzedali limity.Nakupowane samochody,pobudowane nowe domy,wakacje na Karaibach itp. Wpadły na Bałtyk korporacyjne traulery przetwórnie,przetrzebiły populację i ryby NIMA. A teraz płacz bo dorsza nie ma .Nie ma co łapać ,dotacje się kończą a kasa rozpierdolona.
Jebać cwaniaczków.



Brawo. Piękne ugaszenie miernoty, która wszystko postrzega przez pryzmat polityki i polityków. Długo i rzeczowo.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-09-14, 21:57
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Czemu oni zawsze chronią karane miejsca rękami? Ja rozumie osłaniać nerki ale lepiej dostać po zewnętrznej stronie dłoni niż po dupie czy stopach? Co oni myślą, że kata zostanie cofnięta żeby nie bić po rączkach?


Stopy są bardzo niewralgiczne a ich urazy są bardzo niebezpieczne. Masz tam prawie 30 kości w tym palce, unerwione gęściej niż te w dłoniach. Wolałbym połamać palce u rąk niż stłuc stopy, wyć z bólu i nie móc chodzić
Zgłoś
Avatar
BooooomHeadshot 2021-09-15, 8:37
I to jest kara! To ja rozumiem! Jebać złodziei!
Zgłoś