18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Warystor 2020-10-19, 17:05 7
Nie wysokość kary ale jej nieuchronność jest najskuteczniejsza - twierdzą lewackie mądrale. Tutaj mamy dwa w jednym: łagodną karę wymierzoną nieuchronnie)))) Mogli mu przecież obciąć wacka zamiast palca!
Zgłoś
Avatar
blokern 2020-10-19, 17:15 10
to samo powinno byc u nas. nie mowie o samosądach ale kara nie powinna dotyczyc pozbawienia wolnosci tylko np ujebanie palca za pobicie dziecka, za gwalt dziecka ujebanie łba, przejebales 100 mln na wybory ktore sie nie odbyly - 100 batów, kupiles nieistniejace repisratory, podlaczaja Cie pod nieistniejacy respirator jak tego potrzebujesz, przejechales po pijaku czlowieka samochodem to powiedzmy przejezdzamy Ci samochodem po kolanach i dloniach.
Ja juz od dawna przestalem chodzic na wybory ale jak tylko trafi sie jakas banda ktora bedzie za zaostrzeniem kar dla przestepcow i wprowadzeniem cielesnych oraz pozwoli obywatelom na dostep do broni tak jak jest jest w czecach to ide glosowac w ciemno
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-10-19, 17:28 6
blokern napisał/a:

to samo powinno byc u nas. nie mowie o samosądach ale kara nie powinna dotyczyc pozbawienia wolnosci tylko np ujebanie palca za pobicie dziecka, za gwalt dziecka ujebanie łba, przejebales 100 mln na wybory ktore sie nie odbyly - 100 batów, kupiles nieistniejace repisratory, podlaczaja Cie pod nieistniejacy respirator jak tego potrzebujesz, przejechales po pijaku czlowieka samochodem to powiedzmy przejezdzamy Ci samochodem po kolanach i dloniach.
Ja juz od dawna przestalem chodzic na wybory ale jak tylko trafi sie jakas banda ktora bedzie za zaostrzeniem kar dla przestepcow i wprowadzeniem cielesnych oraz pozwoli obywatelom na dostep do broni tak jak jest jest w czecach to ide glosowac w ciemno



skad ty bierzesz takie przyklady ? przejebane miliony na wybory? respiratory? jeszcze co wymyslisz? Ktos moze sprowadzil lewe maseczki od znajomego?
NaTVPIS nic takiego nie bylo wiec mowisz nieprawde.
Zgłoś
Avatar
M................e 2020-10-19, 17:52
Nawet nawet ten MOPS
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-10-19, 17:54 40
Ta córka ma większe jaja niż on, bo nic nie zapłakała, a ten ryczy jak zwykła pipa.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-10-19, 18:00 9
Powinni mu tego palca w nadgarstku odciąć
Zgłoś
Avatar
szybkiLopez1991 2020-10-19, 18:03 17
Taka bezbronna istota która ma tylko rodziców... A taka kurwa robi jej krzywdę. Serce pęka.
Zgłoś
Avatar
~Esencja 2020-10-19, 18:06 3
Ja bym obcięła mu coś więcej niż palec...
Zgłoś
Avatar
zipi 2020-10-19, 18:08 2
w sumie nie lubie bachorów, ale jak zobaczyłem co ten typ odjebał odrazu go zakwalifikowałem jako śmieć ludzki, nie potrzebny nikomu, czemu to jeszcze zyje ?
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-10-19, 18:25 1
szybkiLopez1991 napisał/a:

Taka bezbronna istota która ma tylko rodziców... A taka kurwa robi jej krzywdę. Serce pęka.


Oj kurwa to idź na disney.pl

Nie popieram krzywdzenia dzieci, ale wszyscy normalni na sadolu mają w dupie twoje pł cze
Zgłoś
Avatar
dabster 2020-10-19, 18:25
Fakt jest też taki że gangusy wiedzą, że z tego dziecka wyrośnie w tym kraju albo taki sam gangus albo kurwa, więc jest to jakoby inwestycja w przyszłość społeczności
Zgłoś
Avatar
purunkpustunk 2020-10-19, 18:36
To od razu jest walka z zbyt dużym przyrostem populacji. Zobaczy jakaś tam krypto rodzinka co się dzieje za pobicie dziecka, i od razu odechciewa im się rozmnażać. Jedynie ci co trzepią kokosy na aborcji zacierają sakiewki.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-19, 18:47 2
Powinni mu ujebać wszystkie palce łącznie z tymi u stóp.
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-10-19, 18:50
Potwierdzone info, że to ten sam gość? Byłaby większa przyjemność oglądania szybkich sądów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie