18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Rax 2015-05-17, 0:02 18
zazwyczaj sie nie jaram bronia palna, ale przy tym mozna wypic cala krate

i popatrzec jak sie wszystko telepie w slowmo dziw ze sie nie rozlatuje
Zgłoś
Avatar
WakeUp 2015-05-17, 0:18 11
strzelałbym, demontował i składał
Zgłoś
Avatar
rai87 2015-05-17, 0:22 1
Piękny w swojej prostocie
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-17, 0:37
Ale że co? Nasz AKM działał tak samo. Beryl czy Tantal dokładnie tak samo. Wszystko to i tak wzorowane na AK. Nie rozumiem podniety. To rozwiązanie jest znane zanim ja się urodziłem. A Bułgarzy z tego co wiem nigdy nie produkowali klonów kałacha.
Zgłoś
Avatar
Bartas1992PL 2015-05-17, 0:50 9
@up
Tu nie chodzi o jakąś "podniete" tylko o pokazanie w jaki sposób działają bebechy AK-74. I tak, każdy mniej więcej ogarnięty facet wie, że zdecydowana większość karabinków wykorzystywanych i modernizowanych w europie środkowo-wschodniej wzorowane jest na AK, bo ten mechanizm jest prosty i niezawodny. Składałem/rozkładałem AKMS (w moim wypadku) wielokrotnie, i w życiu nie zamieniłbym się np. na M4
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-05-17, 2:00
crankshaft napisał/a:

Ale że co? Nasz AKM działał tak samo. Beryl czy Tantal dokładnie tak samo. Wszystko to i tak wzorowane na AK. Nie rozumiem podniety. To rozwiązanie jest znane zanim ja się urodziłem. A Bułgarzy z tego co wiem nigdy nie produkowali klonów kałacha.



Zazwyczaj najtrudniej wpaść na najprostsze rozwiązanie, które okazuje się genialne. Przed AK był jeszcze niemiecki STG44, który działał na podobnej zasadzie, był zewnętrznie podobny, ale był zawodny.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-17, 3:18 4
Skończ pierdolić. Bo gdybyś kiedyś widział Stg 44 to byś nie jebał takich bzdur internetowych. Chcesz udawać mądralę to powiedz gdzie i kiedy w Bułgarii się produkowało klony AK, Rumunia ciołku jak już. A kiedyś nawet ciebie ceniłem. Z każdym wpisem dołujesz i nawet tego nie czujesz. A to już chujowe. Gdzieś się facet pogubiłeś, sam nie wiesz gdzie. Ale przy okazji udało ci się mnie skutecznie obrazić pierdoląc bez sensu. Nie wiem, może mniej pij czy co?

Autor - ja do ciebie nic nie mam. Może i dobrze robisz. Ale to wszystko wynika za schematów. Ale niech się gimbusy uczą.
Zgłoś
Avatar
Krak 2015-05-17, 8:39
crankshaft napisał/a:

AKM działał tak samo. Beryl czy Tantal dokładnie tak samo. Wszystko to i tak wzorowane na AK.



Żeby było ładnie to należy tez na czym wspomniany AK był wzorowany....
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-05-17, 8:59 5
Krak, no na czym?

Jak znowu przeczytam, że na StG44 to chyba się posmarkam ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2015-05-17, 8:59
Stanął mi
Zgłoś
Avatar
kaksmisz 2015-05-17, 10:05
Pocisk po wystrzeleniu może tak sobie koziołkować niewinnie jak w 28 sec?
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-05-17, 10:56
Nie ma takiej opcji. Gdyby w takiej odległości od lufy zaczął "koziołkować", to celność tej broni by była na poziomie chińskiego pistoletu na kulki za 10 złotych, Ale czego się spodziewasz po filmie od hamburgerów o "bułgarskim" kałachu.
5,45 ma przesunięty środek ciężkości do tyłu. Po trafieniu w cel potrafi niezłe jajca odwalać. Np. dostaniesz w tyłek a wyjdzie brzuchem. Rosjanie oczywiście się do tego nie przyznają, że to niby tak wyszło przypadkiem. Moim zdaniem to celowo tak zrobiono. Bo przecież tylu "uzbrojeniowców" co oni mają się nie mogło pomylić.
Zgłoś
Avatar
vassili 2015-05-17, 11:05
A moja nowa wiatrówka się zjebała po niecałych 500 strzałach...
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-05-17, 11:14
To w ogóle nie jest imponujące ani nic
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie